Etüt Odası Yöneticilerine!..

Konu 'İstekleriniz' bölümünde bost10celtics tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bost10celtics

bost10celtics Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sayın Etüt Odası adminleri ve yönetim üyeleri...Size şunu belirtmek istiyorum ki Türkiye'de ödev için en çok kullanılan sitelerden birisiniz ve bu başarınızdan dolayı sizi tebrik ederim...Ancak bazı kurallar gerçekten biz üyelerin yardım almasını engellemektedir...Ben 11.Sınıf Edebiyat kitabı cevaplarını bulmam lazım 73.74.75.76 Sayfaların ama hiçbi yönetim üyesinin profiline mesaj atamıyorum,atamadığım içinde yardım alamıyorum,siz böyle yardım almak isteyenlerin önünü keserseniz hiçbirşey yapamayız...Lütfen profilden yazmak isteyipte yazamadığım yöneticiler aradığım bu ödevi bana acilen bulabilir misiniz?..Bu forumda ki göreviniz üyenin sizden ricacı olduğu ödevleri bulmaktır!Tarayıcınız varsa eğer yardımcı kitabın 73.74.75.76. sayfalarını tarayıcıdan bilgisayarınıza atarak sonrada upload edip buraya koyarak bana en büyük yardım etmiş olursunuz...

Şimdiden teşekkür ederim...
    Saygılarımla
  2. _essraa_

_essraa_ Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    29
    Öncelikle söylediklerinden ötürü teşekkür ederiz:). Zaten moderatöre bildir ikonundan istediğin sayfaları bize sorabiliyorsun. Hem bizlerinde sizlerden farkı yok hepimiz öğrenciyiz. Bizimde zamanımız olmadığı anlar oluyor. Bu konuda diğer üyelerden destek bekliyoruz ki zaten ellerinden geleni yapıyorlar. Biraz anlayış gösterirseniz seviniriz
    Hepinize çok teşekkür ederiz. ;)

Saygılar...
  3. bost10celtics

bost10celtics Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben size anlayış göstermemiş olsaydım bu mesajı yazma zahmetinde bulunmazdım ama yakındığım şey bildir butonunu kullanmaktan öte,yöneticilerin profiline neden yardım almak için normal üyelerin mesaj yazma hakkı sınırlandırılmış bu beni düşündürüyor...Hiçbir şekilde siz yöneticilere ödev yardımı almak için ulaşamıyoruz...Demek istediğim buydu ve bu yollada yukarıda belirttiğim sayfalarda ki sorularında cevaplarını sizlerden almak istiyorum... :)
  4. Murat AKSOY

Murat AKSOY Türkçe Sevdalısı Özel Üye

Beğenileri:
    886
    Ödül Puanları:
    38
    Bu site ödev yapma sitesi değil. Bu sitesi öğrencilerin bilgilerini paylaştığı bir platform.
    Ayrıca dediğin gibi yaparsak günde en az 10.000 tane aynı mesajı yazmak zorunda kalırdık. Sorunuzu ilgili alana konu açarak yazarsanız sorunuzla ilgili cevap gelecektir.
    İyi çalışmalar.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş