Etütodasıyla 3. buluşmamın şerefine! (:

Konu 'Tanışalım' bölümünde daddu.cadı tarafından paylaşıldı.

1. daddu.cadı

daddu.cadı Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0

Selam olsun millet! :gap:
    Şuan mp3'ünde uzun zamandır bulunan, fakat yalnızca bir-iki kere açıp da dinlediği o şarkıyı radyoda duyunca sevinçten sağa sola zıplayan birini okuyorsunuz.
    Adım Gizem
    Giresunluyum, 11.sınıfa gidiyorum. Sayısal öğrencisiyim. Foruma lise başladığımdan beri giriyorum. Fakat 2 kez internetten daha bir kopuk yaşadığım anlar olduğu için bu aralıklı 3.buluşmam oldu sizinle :)
    Şimdi en yorulucağım şey eski arkadaşlarımı aramak veya bulunca onlara kendimi anlatmak ve burdaki kayıtlı arkadaşlar beni yeni üye sanarken olmadığımı açıklamak gibi görünüyor. Her insanın bir huyu vardır ya benim de huyum kendimi açıklamak. :rolleyes:
    Devam etmem gerekirse bu sene favori rengim kırmızı. Ve bu yüzden en sevdiğim arkadaşımı kırmızı görmeye başladım.
    Çünkü kan kırmızı kalp kanı pompalar bu yüzden kalbimizde kırmızı biz kalbimizle severiz o zaman en sevdiğim arkadaşımda benim için kırmızı. Hatta onu kendi aynam oalrak gördüğüm ve çok zarif bulduğum için KırmızıAynalıMonalizam derim ;)

Şiir yazmayı severim, yaratıcı fikirlere bayılırım. Klişe şeylerden çabucak sıkılır ve bunu hemen dile getiririm. Dobrayım ama patavatsızlıkla dobralık arasındaki ince çizgide de yürüyebilecek kadar hokkabaz yürekliyim :330:
    Galatasaraylıyım fakat ister fenerli ister başka takımlı olsun insanın kendi tercihlerine ve sevdikleri şeylere olur olmadık laf getirilmesini hiç sevmem. Anlayacağınız ne feneri kötüler (ki bu yüzden bazı arkadaşlarım beni fanatik cimbomlu görmez) ne de kendi takımıma edilen lafı kaldırabilirim(ki bu yüzden bazı arkadaşlarım beni fanatik cimbomlu görür:D)
    Gülmeyi çok severim. Az somurtur arkadaşlarlayken fazla gülerim. İğrenç esprilerim meşhurdur. Keyfim yerindeyse güldürürüm kasılırsam sıkıcılaşırım bunu anladığımda bende susarım.
    Ve sevmediğim şöyle bir huyum var ki o an elimde yapılması gereken önemli bir işim varken ben yine de boş vakitlerimde yapabileceğim bir şey bile olsa zevk alıyorsam eğer diğerinini önemini dahi buna katarım cidden bak :D
    yarın felsefe sınavım var ama ben burada kendimi tanıtıyorum mesela?
    Yine burada çok eğleneceğimi ve çok şey öğreneceğimi varsayarak bunu okuyan herkesi bir dakika saygı duruşunda bekleyerek kapatıyorum.
    Uzun muzun abi yapın bir fedakarlık. Mesela bak bana. O kadar sınavım var ben burada sizle tekrardan tanışmak için sabırsızlanıyorum! :330:

(roman okumaya da bayılırım) ve en büyük hobim kardeşime yaşadığım komik anları anlatarak onu güldürmek. insanı çok iyi hissettiriyor, deneyin derim (tabi gülmüyorlarsa bırakın. Denedim sonuç kötüye gidebiliyor:D)

HA BU ARADA N'OLUR SİZDE BENİ SİZLE TANIŞMAKTAN MAHRUM BIRAKMAYIN. HEPİNİZİN MESAJINI BEKLİYORUM. :)
    minikk serçee ve eliesha bunu beğendi.
  2. €YLÜL

€YLÜL Üye

Beğenileri:
    220
    Ödül Puanları:
    0
    HoşgeLdin diyemiyorum ..:)

Bende EyLüL
    Tanıştığıma şimdiden mutLu oLdum
    kendini güzel anlatmışsın ..:D
    İstanbuL' da oLmana sevindim

..KeyifLi FormLar..
  3. Yasemen*

Yasemen* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    826
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı benim gibi biri :)

Mesela bende o denli çılgınım ki dünya kadar çözmem gereken soru olup, yarın dershanede kontrol olmasına rağmen burda senin yazdıklarını okuyorum :D

Adım Yasemin bu arada :)
    Bende 11. sınıf sayısal öğrencisiyim.
    Hayat gayesi derler ya koşuşturup duruyoruz.

Bir kaç özellikte ben sıralayım.
    Çok güzel lakap takarım. İnsanlar eğer bozulmuyorsa genellikle bozulmazlar bu lakap isimlerii gibi olur :)

En sevdiğim renklerin arasında kırmızı var.. Mavi, yeşil, pembe...Her rengi seviyorum. Rengarenk olmak güzel bireşey sanırsam :)

Eski nickim çatlakliseliydi. Belki bilirsin :)

Genellikle çatlaklıklarımla tanınıyorum.

Bakıyım :)

Sormak istediğin birşey olursa ben burdayım.

Görüşmek dileğiyle yeniden hoşgeldin :)
  4. daddu.cadı

daddu.cadı Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

HoşgeLdin diyemiyorum ..:)

Bende EyLüL
    Tanıştığıma şimdiden mutLu oLdum
    kendini güzel anlatmışsın ..:D
    İstanbuL' da oLmana sevindim

..KeyifLi FormLar..
    Genişletmek için tıkla...
    A çok teşekkür ederim. Bende memnun oldum eylül.
    Hep karşılaşmak dileğiyle. Öptüm yanacıklarından :p
  • €YLÜL

€YLÜL Üye

Beğenileri:
    220
    Ödül Puanları:
    0
    hangi semtte oturduğunu ço..k merak ettim
  • daddu.cadı

daddu.cadı Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0

Aynı benim gibi biri :)

Mesela bende o denli çılgınım ki dünya kadar çözmem gereken soru olup, yarın dershanede kontrol olmasına rağmen burda senin yazdıklarını okuyorum :D

Adım Yasemin bu arada :)
    Bende 11. sınıf sayısal öğrencisiyim.
    Hayat gayesi derler ya koşuşturup duruyoruz.

Bir kaç özellikte ben sıralayım.
    Çok güzel lakap takarım. İnsanlar eğer bozulmuyorsa genellikle bozulmazlar bu lakap isimlerii gibi olur :)

En sevdiğim renklerin arasında kırmızı var.. Mavi, yeşil, pembe...Her rengi seviyorum. Rengarenk olmak güzel bireşey sanırsam :)

Eski nickim çatlakliseliydi. Belki bilirsin :)

Genellikle çatlaklıklarımla tanınıyorum.

Bakıyım :)

Sormak istediğin birşey olursa ben burdayım.

Görüşmek dileğiyle yeniden hoşgeldin :)

A Yasemin inanır mısın benim de aklımdan ilk sen geçiyodun. Bulsam diye. Bu kadar olur. İlk tanışmamız da burda olmuştu hatırlar mısın bilmem. 2. geri dönüşümde etütodasına. Çatlakliseli diye kayıtlıydın ilk avatarın bile aklımda kız :D Ve iyi arkadaş olmuştuk hani. Ama baya vakit geçti.
    Aynen her dediğine katılıyorum. O zamanda birbirmize çok benzetmiştik kendimizi.

Ben bikaç özellik daha söyleyeyim: Huy işte olur olmadık şeyleri aklımda tutar en önemlisini unuturum. Mesela şuan seni hatırladım bu bi ihtiyaç mı dersin. bence değil bak nasılsa eninde sonunda tekrar buluşuyoruz, ama belki yarın bana çok gerekli bi felsefe notunu sınav anında unutucam. :) kafa işte beyinle kalbe söz geçirmek zor be dostum! :D O nedenle hatırlamamanı doğal karşılarım. Öptüm :p
  • etutcu_kız

etutcu_kız Üye

Beğenileri:
    452
    Ödül Puanları:
    0
    Ne hoş yazmışsın. hiç sıkılmadım okurken : )

Ben de Sevde.

Umarım devamlı olursun .
  • Yasemen*

Yasemen* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    826
    Ödül Puanları:
    0
    İnan hatırlamıyorum?

Bir Gizem hatırlıyorum ama o sen misin bilmiyorum?

Ama o Gizemin sen olma ihtimalin yüksek :)

Çünkü bende böyle bir konuşmayı hatırlar gibiyim...

Neyse uzatmayayım. Ben yine kitaba gömüleyim :)

Grüşmek dileğiyle...
  • daddu.cadı

daddu.cadı Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0

İnan hatırlamıyorum?

Bir Gizem hatırlıyorum ama o sen misin bilmiyorum?

Ama o Gizemin sen olma ihtimalin yüksek :)

Çünkü bende böyle bir konuşmayı hatırlar gibiyim...

Neyse uzatmayayım. Ben yine kitaba gömüleyim :)

Grüşmek dileğiyle...
    O zamanlar etütodasında 3 gizem vardı ama bu tarzda konuşan en belirgin bendim diye biliyorum. Doğrudur. Neyse sen kitabına dön. Görüşürüz :)
  • daddu.cadı

daddu.cadı Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0

Ne hoş yazmışsın. hiç sıkılmadım okurken : )

Ben de Sevde.

Umarım devamlı olursun .
    Teşekkür ederim Sevdecim.
    Bak mesela seni de hatırlıyorum ben. :)
    İnşallah tekrar görüşmek dileğiyle. sevgiyle kucaklıyorum seni canım benim :)
  • Sayfayı Paylaş