Evini tanıtma :(

Konu 'İngilizce 9. Sınıf' bölümünde berfexxxx tarafından paylaşıldı.

1. berfexxxx

berfexxxx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Bana kendi evinizi tanıtmayla alakalı bi komposizyon yazarmısınızz?? Sınavda çıkacak :( Örneğin dairede oturuorum. türkiyede. istanbul merkezi. evim iki odalı vb. :(
    benhakanga bunu beğendi.
  2. berfexxxx

berfexxxx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yaa sınavım yarın ama :(
    benhakanga bunu beğendi.
  3. Okeanus

Okeanus Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    635
    Ödül Puanları:
    0
    türkçesini yazarsanız çevirisini yapabilirim.
    benhakanga bunu beğendi.
  4. berfexxxx

berfexxxx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Benim evim İstanbulda. İstanbul çok merkezi bir şehir ve çok gürültülü. Bir apartmanda ailemle yaşıyorum. İki yatak odası, bir salon, bir mutfak ve bir banyo var. Mutfakta ocak,buzdolabı,masa,sandalye bulunuyor. Salonda yemek masası,koltuk,kanepe, televizyon bulunuyor. Benim yatak odamda ise kitaplık, gardrop, yatak ve çalışma masası var. Küçük bir hole sahibiz. Çevirirseniz çok memnun olurum :) Bide The nerelerde kullanılır bilgi verebilirmisiniz yada konu açimmi? yani definite articler :(
    benhakanga bunu beğendi.
  5. Moderatör Uğur

Moderatör Uğur Üye

Beğenileri:
    494
    Ödül Puanları:
    64
    My house in Istanbul. Istanbul is a very central and very noisy city. I'm in an apartment with my family. Two bedrooms, a lounge, a kitchen and have a bath. The kitchen stove, refrigerator, table, chair's. The living room dining table, sofa, couch, television. In my bookcase in my bedroom, wardrobe, bed and have a desk. We have a small hole. Bu Kadar Çevirdim Cümleler Anlamsızsa Düzelte bilirsin.(Google Translate)
    benhakanga ve berfexxxx bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş