Ey Sultanım(peygamberimize mektup)

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde harbikızemine tarafından paylaşıldı.

1. harbikızemine

harbikızemine Üye

Beğenileri:
    859
    Ödül Puanları:
    114

Rebiülevvel ayının 12.gecesinde Mekke'de dogdun.Sen yetim dogdun Resulallah se hep hissederdin babasız oldugunu ve üzülürdün bende bu gece sana yanıyor,sana aglıyorum.Ey sultanım ben görmedim seni ama yine de sesleniyorum.El acıyorum her gün Allah'ıma bazen düşünüyorum yanına gelmeyi ve o kadar cok istiyorum ki bunca uzun yollar olmazsa gelirdim diyorum.Her gece seni görme umuduyla rüyalara dalıyorum.Keşke diyorum keşke görsem o nur cemalini öpsem, o pak ellerinden.İsmin anılınca gözlerimde yaş yüregimde bir sızı olusuyor.Bekliyorum Ey Sultanım rüyamda da olsa ben bekliyorum.Gelişin cennet olurdu benim için sen gelsen güller açardı bu dikenlerle dolu hayatımda everen de kokunla dolup tasardı nur olurdu yeryüzü,gökyüzü.

Ey Sultanım bizlere''ümmmetim'' desen. Seni ansıl anlattıgımı, sana akan bu gözyaşlarımı,sana olan bu aşkımı birde sen görsen.Bekliyorum Ey Sultan'ım gel bu gece gel bu kararmaya yüz tutmuş kalplerimizi aydınlatmaya gel bu kutlu doguma.Şimdi görceksin annelerimizi sabahlıyorlar bu gece sanki sen yeni dogmuşsun,aglıyorlar senin bu yetim haline onlar da benim gibi bekliyorlar seni onlar da, benim gibi özlüyorlar seni.Ey Sultanım bizde bu gece yetim doguyoruz sanki o babasızlıgın,o tek başına kabristan da aglayışın geliyor gözlerimizin önüne o anda hissediyoruz bizde, o anki eksikliğini,hıçkırıklara boguluyoruz.Ben cok özlüyorum seni nerelerdesin Ey Sultan'ım ben bugece sana yanıyor sana aglıyorum.Burada seni seven binlerce anne,baba ve birçok genç var.Onlar seni çok seviyorlar Sultan'ım ve sana aglıyorlar.Biliyorum sende cok seviyorsun bizleri.Ey Sultan'ım yüregim arzuluyor seni, gel Sultan'ım rüyamda da olsa ben bekliyorum seni...

(arkadaslar bizim burada yarışma vardı ben bunu yazdım ve birinci oldum umarım sizlerde begenirsiniz carsamba günü konferansta acıklanak suan ki mutlulugumu anlatamam :(:)sizlere bir an önce sizlerle paylaşmak istiyordum yorumlarınızı bekliyorum):rolleyes:

Sayfayı Paylaş