eyet raporu nedir.

Konu 'İlkokullar / Liseler / Dersaneler / Üniversiteler.' bölümünde samsungapps tarafından paylaşıldı.

  1. samsungapps

    samsungapps Üye

    Katılım:
    11 Eylül 2015
    Mesajlar:
    74
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    7

    Eyet raporu hakkında bilgi
  2. Moderatör Bahadır

    Moderatör Bahadır Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

    Katılım:
    27 Şubat 2012
    Mesajlar:
    542
    Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    Adana


    1-)Heyet Rapor' u nedir ?

    2-) Heyet Rapor' u Nasıl alınır ?

    3-)Neler götürmem gerekir ?

    4-) Heyet Raporu' nun sakıncaları ?

    5-) Heyet Rapor' u ile Okul Sınavları ?

    6-) Heyet Rapor' u ile devamsızlık ?

    7-) Bir yılda birden çok Heyet Rapor ' u alına bilir mi ?


    AÇIKLAMA


    1-)Sağlam olduğunuzu gösteren, 6-7 polikliniğin doktorunun onaylayıp imzaladığı bir rapordur. Üniversite veya askerlikteki ilişik kesme belgelerine benzer. Tek tek gereken kişilere uğranıp imzalar toplanır.

    2-)Heyet Raporu , Kesinlikle ve Kesinlikle Özel hastaneden almalısınız. Özel Bir hastaneye gidip Giris kaydı yaptırmadan Doktorla Bi ön görüsme yapın , Derdinizi Anlatın, Sonra Doktor size Giris Yapmanızı önerirse Bilinki Heyet Raporunu size Verecektir.
    HASTALIGINIZI : ORTOPEDİ, Kulak Burun Bogaz DAN KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE ALIN aksi Taktirde Büyük Dertler acıyor başınıza...

    Süresi : 30 veya 45 arasında degise bilir daha fazlası cok zararlı ! .( RAPOR HAFTA SONLARINADA İŞLENIYOR ONA GÖRE ALIN )
    3-). Kimlik ( Sadece TC de Olabilir )

    .25 Tl Muayne Ücreti ( Hastaneden Hastaneye Değişe Bilir. )

    .2 tane Vesikalık Fotoraf

    Götüreceklerımız bu kadar , Eger Doktor Sizden Ek Muayne Parası isterse Direk Terk edin Odayi.


    4-) Doktor size soruyor okul la mı yoksa gercekten bir hastalıgın mı var diye ? Sen tabiki okul diyeceksin . Aksi taktirde Askeri Sınavlara katılamıyor , Ehliyette ve bazı yerlerde karsına cıkabılıyor. Okul icin aldıgınızda sakıncası yok.

    5-) Gelelim En can alıcı Konuya BURAYA DIKKAT EDİN: Şimdi heyet raporunu okulların kapanmasına kadar almak istiyorsanız Heyet Rapor'unu almadan önce 3 Sınavlı Derslerden 2 Sınava - 2 Sınavlı Derslerden 1 Sınav ' a KESİNLİKLE GİRMELİSİNİZ. Heyet Raporu Süresince Hic bir sınava Giremezsiniz eger okulların kapanma gününe kadar aldıysanız KESİNLİKLE 3 sınavlı derslerden 2 sınava - 2 sınavlı derslerden 1 Sınav ' a gireceksiniz . Aksi taktirde derslerden başarısız ve sınıfta kalıyorsunuz.

    Heyet raporunu örneğin YGS sınavına kadar veya canı isteyen Nisan ayına kadar almak isteyenler için 2 sınav şartı ve 1 sınav şartı yok ! Çünkü ; saten okulların kapanmasına kadar almıyorsunuz heyet raporunuz bittikten sonra hocalarınızı bulup Sınav yapmalarını RİCA edin MECBÜREN yapacaklar saten.6- ) Özürlü Ve Özürsüz Devamsızlık ! ( En cok sorulan soru )


    Heyet Raporu : Normal okulun sağladı veya sizin hak olarak bildiginiz 19.5 gun özürsüz 24 .5 gun özürlü ( normal rapor ) kullanabileceğiniz devamsızlık süreleriniz HEYET RAPOR ' unu etkilemez !. Kısacası Heyet Rapor ' u Bağımsızdır ! . Özürli ve Özürsüz Devamsızlıklarınız sınırda olsa dağil Heyet Rapor ' unu alabilirsiz sıkıntı yok .

    7-) Tabiki alınabilir ama şu sorun var ; Mesala ilk raporunuzu Kulak Burun Boğaz ( KBB ) den aldıysanız tekrar ordan alabilme şansınız yok . Ortopedi veya Başka bi bölümden alırsanız ancak öle alabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş