Eylem Aktaş

Konu 'Sanatçılar' bölümünde Moderatör Muhammet tarafından paylaşıldı.

1. Moderatör Muhammet

Moderatör Muhammet Muhammet Dilmaç Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Karabük

Merhaba arkadaşlar,
    Dün gece sıralarında Elife Yılmaz'ın blog sitesi projesi için gerekli düzenlemeleri filan hazırlıyordum. İçim çok daralıyordu saat gecenin 4'ü sohbete edecek kimse yok msn de veya facebook'da birşey yapmalıydım ama ne yapmalıydım? Sonra dedim ki oğlum Muhammet yapacak hiç birşey yok bir müzik dinleyelim gel dedim canım sıkılıyor içim daralıyor Eminem veya Linkin Park dinliyeyim dedim fakat onlarda açmadı derken rastgele müzikler açmaya başladım birden nereden geldiyse Eylem Aktaş'ın "Kömür Gözlerin" adlı parçasına rastladım ve içim bir garip oldu aradığım müzik buymuş dedim. Gerçekten çok saf ve temiz bir ses ile muhteşem okuyordu, ardından ttnet müzik'e girip Eylem Aktaş'ın tüm müziklerini dinleme listeme ekleyip dinlemeye başladım gerçekten de çok iyi geldi kendisine çok teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim... İnş'Allah bu veya diğer hafta tüm parçalarını TTNet Müzik'den satın alacağım....
    Teşekkürler Ederim Eylem Aktaş... :)

Eylem Aktaş - Biyografi

Eylem Aktaş, Batman’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Batman da, lise ve üniversiteyi İstanbul’da bitirdi. Pera Güzel Sanatlar lisesi, şan bölümünü okudu. Burada çeşitli konserlerde yer aldı. 2004 yılında İ.T.Ü Türk Musikisi Devlet Konservatuarı, Ses Eğitimi T.H.M bölümünü kazandı. Burada beş senelik eğitimini tamamlayan sanatçı çok sayıda Kürtçe ve Türkçe albüme vokal yaptı.

2006 yılında yayınlanan Hatırla Sevgili dizisinde seslendirdiği şarkılarla iyi bir çıkış yakalayan sanatçı, Kurşun Yarası, Yemin, Ihlamurlar Altında, Gece Sesleri, Yersiz Yurtsuz, Asi, Kasaba, Bu Kalp Seni Unutur mu, Gönülçelen, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Adını Feriha Koydum, Bir Çocuk Sevdim, dizilerinde yer alan vokalleri, besteleri ve seslendirdiği çeşitli şarkılarla geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı. Ayrıca Unutulmayanlar, Acı, Sonsuz, Dilberin 8 günü, Kayıp Özgürlük filmlerinde vokaliyle yer aldı. Gönülçelen dizisinde Tuba Büyüküstün’ün oynadığı Hasret karekterinin şarkılarını seslendirdi.Halen müzik çalışmalarına devam etmektedir.

Eylem Aktaş - Diskografi

• Bir Çocuk Sevdim
    • Adını Feriha Koydum
    • Gönülçelen
    • Öyle Bir Geçer Zaman Ki
    • Türkan
    • Sonsuz
    • Kasaba
    • Asi
    • Unutulmayanlar
    • Bu Kalp Seni Unutur Mu?
    • Dilber'in 8 Günü
    • Bir Kıyıdan, Erdal Günay
    • Ihlamurlar Altında
    • Hatırla Sevgili

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

|

|

|

|

Muhammet Dilmaç
    msn@muhammetdilmac.com.tr

Kaynak:

ç
    Moderatör Güleda ve Lethe bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş