Facebook destekli medya oynatıcısı

Konu 'Bilişim Teknolojileri' bölümünde Moderatör Muhammet tarafından paylaşıldı.

 1. Moderatör Muhammet

  Moderatör Muhammet Muhammet Dilmaç Yönetici Moderatör

  Katılım:
  22 Şubat 2010
  Mesajlar:
  828
  Beğenileri:
  565
  Ödül Puanları:
  93
  Yer:
  Karabük

  Sanal alem ve kitlelere hitap eden dev sistemler gün geçtikçe büyüyüp,yeni projeler geliştiriyor.Ne diyelim ?Haberi sizle paylaşmak istedim,internettteki gelişmeler sizi yakından ilgilendiriyor.Çünkü internet artık yaşamımızın bir parçası.

  İnternet tabanlı eğlence sistemi ASUS O!Play Mini Plus ile eğlence oturma odasına geliyor. Hem video siteleri ve sosyal medya kanallarına hem de sonsuz eğlence için çevrimiçi eğlence sunan ağlara (Mediafly, Dailymotion, Facebook, YouTube, Picasa, Flickr, v.s.) hızlı ve sorunsuz erişim için kablolu ve kablosuz bağlantı imkanı bulunan, O!Play Mini Plus, uzaktan kumandası ile bir tuşa basarak fotoğraf ve videoların kolaylıkla Facebook üzerinden paylaşımına olanak veriyor.

  Dünyanın ilk HD medya oynatıcısı olan O!Play Mini Plus aynı zamanda, Avrupa’nın en popüler video servis sağlayıcısı Acetrax’ı (seç izle uygulaması) da destekliyor. Ayrıca çok yönlü O!Play Mini Plus’a USB portundan bağlayabileceğiniz PC, akıllı telefon ve tabletlerinizdeki medyaları oynatma imkanınız oluyor. Hatta USB sürücüde yer alan medyanız da doğrudan ekranınıza yansıyor.

  USB sabit diski, flash disk, SD/MMC/MS/Xd gibi doğrudan kart takılmasına izin veren O!Play Mini Plus, herhangi bir kullanıcı ara birimine ihtiyaç duymadan, AutoPlay özelliği ile kullanılabilir videoların oynamasını sağlıyor.

  Kaynak:

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...


  © OdaBlog.Net

Sayfayı Paylaş