Facebook "saldırısında" büyük gelişme!

Konu 'Bilişim Teknolojileri' bölümünde Moderatör Muhammet tarafından paylaşıldı.

1. Moderatör Muhammet

Moderatör Muhammet Muhammet Dilmaç Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Karabük

Anonymous'un yaptığı "Facebook'u yok etme" açıklaması her nedense şekil değiştirdi ve "güncellendi"!

Facebook'un sonu gelmez büyümesi, beraberinde birçok sorunu da getiriyor. Son olarak Facebook hesaplarındaki özel bilgilerin birçok kuruma satıldığı iddiasını öne atan Anonymous isimli dünyaca tanınan hacker gurubu, 5 Kasım tarihinde Facebook'u yok edeceklerini ileri sürmüştü ve gerekçe olarak bu maddeleri göstermişti.

Geçtiğimiz günlerde yer verdiğimiz bu haber, birazcık şekil değiştirmiş bulunuyor. TeaMp0isoN ile beraber çalışma kararı alan Anonymous, yeni bir şarkı yazarak bütün müzik listelerini alt üst etmek istiyor. İnternet korsanları ortaklaşa üretecekleri bu yeni şarkıyı YouTube ve iTunes gibi müzik paylaşım sitelerinde bir numaraya çıkarıp, herkesin bu şarkıyı yayınlamak zorunda bırakmayı planlıyor. Pek tabii bu şarkı içerisinde çok büyük bir manifesto barındıracak.

TeaMp0isoN'ın Twitter mesajlarındaysa durumun hack'leme ile ilgili olmadığı ama eğer ki yaptıkları şarkı radyolarda yayınlanmazsa, işte o zaman bir hack'lemenin söz konusu olacağı ortaya konuldu. Her ne kadar LuzSec, Anonymous ve diğer birçok hacker gurubu saldırı konusunda geri adım atmış olsa da halen bazı kaynaklar "El Reg" isimli hacker gurubunun 5 Kasım saldırısını yapmakta ısrarlı olduğunu gösteriyor.

Kendi aralarında resmen bölünmüş olan hacker gruplarının ne yapacağınıysa sadece zaman gösterecek.

Not: Hala şu grupların sempatizanlığını yapıyorsanız diyecek birşeyim yok büyük bir grup olsalardı yaptıkları açıklamadan geri dönmezlerdi.
    *ReBeL_ALTaiR* bunu beğendi.
  2. *ReBeL_ALTaiR*

*ReBeL_ALTaiR* Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    0
  3. BestCaptain

BestCaptain Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    0
    Geri dönüyoruz dememişler.farklı yönlere çekmişler bir grup başkanı devam edeceğini belirtmiş neyse.
  4. Moderatör Muhammet

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Karabük
  5. BestCaptain

BestCaptain Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    0
    resimler ile aran iyi oldugunu biliyorum adobe programlarınıda iyi kullanabiliyorsun bunuda kendi yöntemlerinle java script yöntemiylede değiştirmiş olabilirsin.bunu yemedim aslan
  6. Moderatör Muhammet

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Karabük
  7. BestCaptain

BestCaptain Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    0
    sayfa sayısı çok az bununda.
    neden acaba sahte olmasın sakın ?
    o kadar ses kayıtları o kadar resmi sitelerinde bak resmi sitelerinde diyorum açıklama yapmışlardı ama
    git sen şimdide facede bir sayfa açıp bunları yaz hiç olucak iş değil be muhammet
  8. Moderatör Muhammet

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Karabük
    İnandırmak zorunluluğum yok benim... Ben sadece bulduklarımı yazarım buyur...
  9. BestCaptain

BestCaptain Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    0
    İnandırmak gibi bir zorunluluğun yoksa neden tartışmaya giriyorsun güzel kardeşim.sağlam bir delilin yoksa neden bizi yanlış bilgilendirip bunları paylaşıyorsun ?
  10. Moderatör Muhammet

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Karabük
    Yoo bunların hepsi CHIP haberleridir chipe güvenmiyorsan sen zaten ben bişi diyemem...

Sayfayı Paylaş