facebook yardım

Konu 'Bilgisayar ve İnternet' bölümünde emo123 tarafından paylaşıldı.

1. emo123

emo123 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    44

böyle bir hata alıyorum ne yapmam gerek(tarayıcı operadır)
    Sunucu zaman aşımına uğradı

Erişmeye çalıştığınız

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

adresi şu anda kullanılamıyor. Adresi (URL) doğru yazdığınızdan emin olun, sonra da sayfayı yeniden yüklemeyi deneyin.

Güvenli bağlantı: önemli hata (552)

Opera sunucuya bağlanamıyor. Sunucu yeterince güvenli olmadığı kabul edilen, desteklenmeyen SSL2 iletişim kuralını kullanıyor olabilir. Site sahibi TLS 1.0 veya üstüne geçmelidir.
    İnternet bağlantınızın etkin olduğuna emin olun ve aynı bağlantıyı kullanan diğer uygulamaların çalışıp çalışmadığını denetleyin.
    Herhangi bir internet güvenlik yazılımının doğru ayarlanıp ayarlanmadığını ve olağan Web gezinimine müdahele edip etmediğini kontrol edin.
    Bir yerel ağ içindeki güvenlik duvarı arkasındaysanız ve bunun sorun yaratma olasılığı olduğunu düşünüyorsanız, sistem yöneticinize başvurun.
    İnternete bağlanabilmek için vekil sunucu kullanmanız gerekmiyorsa, F12 Tuşuna basarak vekil sunucuları devre dışı bırakmayı deneyin. Sonra sayfayı yenileyin.
    Yardım mı gerekli?
    Opera Yardım sayfasına gidin.
    Opera'nın çevrimiçi yardım masasına gidin.
  2. torun2

torun2 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    dikkat etmelisin

böyle bir hata alıyorum ne yapmam gerek(tarayıcı operadır)
    Sunucu zaman aşımına uğradı

Erişmeye çalıştığınız

adresi şu anda kullanılamıyor. Adresi (URL) doğru yazdığınızdan emin olun, sonra da sayfayı yeniden yüklemeyi deneyin.

Güvenli bağlantı: önemli hata (552)

Opera sunucuya bağlanamıyor. Sunucu yeterince güvenli olmadığı kabul edilen, desteklenmeyen SSL2 iletişim kuralını kullanıyor olabilir. Site sahibi TLS 1.0 veya üstüne geçmelidir.
    İnternet bağlantınızın etkin olduğuna emin olun ve aynı bağlantıyı kullanan diğer uygulamaların çalışıp çalışmadığını denetleyin.
    Herhangi bir internet güvenlik yazılımının doğru ayarlanıp ayarlanmadığını ve olağan Web gezinimine müdahele edip etmediğini kontrol edin.
    Bir yerel ağ içindeki güvenlik duvarı arkasındaysanız ve bunun sorun yaratma olasılığı olduğunu düşünüyorsanız, sistem yöneticinize başvurun.
    İnternete bağlanabilmek için vekil sunucu kullanmanız gerekmiyorsa, F12 Tuşuna basarak vekil sunucuları devre dışı bırakmayı deneyin. Sonra sayfayı yenileyin.
    Yardım mı gerekli?
    Opera Yardım sayfasına gidin.
    Opera'nın çevrimiçi yardım masasına gidin.
    Genişletmek için tıkla...
    Başka tarayıcıdan giriyormu veya telefondan mı ulaşıyorsunuz=?

:confused::confused:
  • Chrono

Chrono Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kullandığın internet yavaş veya indirme filan yapıyorsan onları kapatıp girmeyi dene firefox veya expolorer deneyerek girmeye çalış eğer telefondan bağlanıyorsan ya telefon bağlanma için yeterli değildir benim telefondan opera uygulaması ile bağlanılabiliyor.
  • Sayfayı Paylaş