fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Konu 'Psikolojik Danışma - Rehberlik' bölümünde Erenmelike tarafından paylaşıldı.

 1. Erenmelike

  Erenmelike Üye

  Katılım:
  26 Kasım 2010
  Mesajlar:
  43
  Beğenileri:
  17
  Ödül Puanları:
  9

  onu gerçketen seviyormuyum bazen kesinlike evet olurken(öyle anlar oluyor ki hiç ayrılmak istemiyorum yanından yada öyle gitmesini ) bazen hayır bu o doğru kişi değil diyorum. onu yakından tanımadığım sürece bunun mümkün olmayacağını biliyorum aslında ama birşeyden emin olmadan sevgimi felan itiraf etmek istemiyorum sevdiğini nasıl anlıyabilirim yada benimkisi boş bir kuruntumu?:rolleyes:
 2. celda

  celda Üye

  Katılım:
  11 Mart 2012
  Mesajlar:
  29
  Beğenileri:
  9
  Ödül Puanları:
  0
  bence seviyosun ama korkuyosun desem
  Erenmelike bunu beğendi.
 3. Özlem

  Özlem Bu ülke sizi de unuttu(!) - SOMA Özel Üye

  Katılım:
  15 Ekim 2009
  Mesajlar:
  4.040
  Beğenileri:
  3.106
  Ödül Puanları:
  113
  Yer:
  Konya
  O 'na açılmadan sevip sevmediğini anlayamazsın ,
  O 'nun gözlerine baktığında sana karşı birşeyler hissettiğini yada mimiklerinden sana karsı hareketlerinden sana karşı birşey hissedip hissetmediğini anlayabilirsin .

  Gerçi şimdi kimin kimi sevdiği pek meçhul oldu . sen Açıldığında maksat çıkmak olarak da sana bakabilir.

  Sözün özü ; onun sana karşı davranıslarına dikkat edersen anlayabilirsin.. *
 4. Erenmelike

  Erenmelike Üye

  Katılım:
  26 Kasım 2010
  Mesajlar:
  43
  Beğenileri:
  17
  Ödül Puanları:
  9
  direk gözlerime bakmıyor ama en azından söylediğin şeyleri deniycem gerçekten bişi yoksa yoluma devam ederim.korku değilde günümüz aşklarınıda biliyoruz hani sütten ağızı yanan yoğurtdu üfleyerek yer misali benimkisi biraz yine de çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.
 5. Zehr-i zakkum

  Zehr-i zakkum Üye

  Katılım:
  23 Mart 2011
  Mesajlar:
  225
  Beğenileri:
  150
  Ödül Puanları:
  44
 6. Moderatör Bünyamin

  Moderatör Bünyamin Tekirdağ Yönetici Moderatör

  Katılım:
  9 Ocak 2012
  Mesajlar:
  523
  Beğenileri:
  366
  Ödül Puanları:
  63
  Bak arkadaşım eğer ;

  Onu tanıdıktan sonra hiçbir şeyi umursamıyorsan aşıksın.

  Onu gördüğünde vücudunda alışık olmadığın değişimlere tanıklık ediyorsan aşıksın.Kalbin yerinden fırlayacakmış gibi çarpıyorsa, bütün varlığını tatlı bir heyecan sarıyorsa, ellerin titriyorsa ve nefes alış verişinde bir hızlanma varsa aşıksın.

  Onunlayken zamanı unutuyorsan aşıksın. Saatlerin nasıl geçtiğini fark etmiyorsan ve zamanın durmasını istiyorsan aşıksın. Günlerce orada onunla kalmak için can atıyorsan, kendi varlığını unutuyorsan ve gözlerine bakarken kendini yitiriyorsan aşıksın.

  Kendini cennette hissediyorsan aşıksın. Daha önce hiç yaşamadığın bir coşku içine yayılıyorsa, gözlerindeki parıltıyı başkaları da fark ediyorsa ve her gördüğün insanı mutlu görüyorsan aşıksın.

  Onu beklerken sabırsızlanıyorsan aşıksın. Buluşma yerine yarım saat öncesinden geliyorsan, geç kalmamak için devamlı saatini kontrol ediyorsan, onun gelişini tedirgin tedirgin bekliyorsan aşıksın.

  Daima aklındaysa aşıksın. Sürekli onu düşünüyorsan, okuduğun bütün satırlarda onu okuyorsan, dinlediğin şarkılarda onu duyuyorsan, yaptığın hesapların sonucu ona çıkıyorsa ve onu düşünürken yüreğini alışık olmadığın bir huzur dolduruyorsa aşıksın.

  Yalnız kaldığında onunla ilgili hayallerde boğuluyorsan aşıksın. Yalnızlık ve geceler hayallerle daha zevkli geçiyorsa, rüyalarına sık sık konuk oluyorsa ve en güzel hayallerini onunla paylaşıyorsan aşıksın.

  Onsuz zamanın durduğunu hissediyorsan aşıksın. Yanında yokken dakikalar günler gibi uzuyorsa, her saniyenin hesabını yapıyorsan, içini dayanılmaz bir hasret yakıyorsa, her an onun özlemini yaşıyorsan aşıksın.

  Yıldızların daha parlak olduğunu, renklerin daha canlı olduğunu, hayatın daha güzel olduğunu, yaşamak için daha çok nedenin olduğunu ve her şeyde mutluluğun izleri olduğunu düşünüyorsan aşıksın  Erenmelike bunu beğendi.
 7. Moderatör Bünyamin

  Moderatör Bünyamin Tekirdağ Yönetici Moderatör

  Katılım:
  9 Ocak 2012
  Mesajlar:
  523
  Beğenileri:
  366
  Ödül Puanları:
  63
  Eğer bunlar eksikse henüz gerçek aşkı tatmamışsın ve ne yazık ki doğru kişiyi bulamamışsın.
 8. Moderatör Gül

  Moderatör Gül Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  3 Kasım 2009
  Mesajlar:
  2.216
  Beğenileri:
  973
  Ödül Puanları:
  0
  Sana bu yaşında tavsiye verilmesi hiç dogru degil.daha 15 yaşındasın sen.anneler babalar bu yaşta aşk olmaz dediklerinde çok çok dogru söylüyor aslında.büyüyünce güleceksin bu günlerine.çünkü çoktan unutmuş olacaksın.
  Erenmelike ve nar çiçegi123 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş