Fıkralar

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde Kronikhasta tarafından paylaşıldı.

1. Kronikhasta

Kronikhasta Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0

Bildiğiniz fıkraları yazın.
    Kronikhasta1 ve (silinen üye bunu beğendi.
  2. Kronikhasta

Kronikhasta Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Bir işadamı, oldukça yoğun ve yorucu geçen bir seneden sonra tatile çıkmaya karar verir. Eşi de kendisi gibi meşgul olduğu için birlikte tatil yapacakları bir dönem ayarlamak zor olur. İspanya kıyılarında bir otel bulur ve bulduğu ilk uçakla oraya gider. Otele yerleşirken bir aylık bir rezervasyon yaptırır. Bir hafta kadar güzelce tatil yaptıktan sonra, bir akşam yemeğinde garson kendisine bir mektup iletir. Mektubu okuyan işadamı, tatilini geçirdiği otelin yöneticisinin yanına gider. "Ne yazık ki tatil sona erdi..." Yönetici şaşırır ve üzülür. "Ama beyefendi, bir aylık rezervasyon yaptırmıştınız, ne oldu böyle aniden?" İşadamı çaresiz bakışlarla cevap verir: "Evet bir ay kalacağım, ama tatil bitti. Karım işinden izin almayı başarmış ve iki gün sonra burada olacakmış..."
  3. Kronikhasta

Kronikhasta Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Öğrenci sınıfa yeni gelmişti. İkinci günü öğretmenine sordu: - "Öğretmenim, insana yapmadığı bir şey için ceza verir misiniz?" - "Olur mu evladım?", dedi öğretmen. "Yapmadınsa ceza da olmaz. Niye sordun bunu?" - "Efendim dün verdiğiniz ev ödevini yapmamıştım da ceza verirsiniz sanıyordum.."
  4. Kronikhasta

Kronikhasta Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Türkçe dersinde öğretmen sordu: - "Ben güzelim, dediğim zaman bu hangi zaman formundadır?" - "Geçmiş zaman öğretmenim."
  5. Kronikhasta

Kronikhasta Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Benden bu kadar sizleri görelim :) :264::264::264::264::264:
    Kronikhasta1 ve (silinen üye bunu beğendi.
  6. Kronikhasta1

Kronikhasta1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş