fırat yayınları 16-19-23

Konu 'Edebiyat 9.Sınıf' bölümünde beyza04 tarafından paylaşıldı.

1. beyza04

beyza04 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Ben arama yaptım ama bu sayfaların cevaplarını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  2. zyno

zyno Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    ''Dünyada medeni,ileri ve gelişmiş olmak isteyen herhangi bir millet ,mutlaka heykel yapacak ve heykeltıraş yetiştirecektir.'' M.Kemal Atatürk
    1.yukarıdaki özdeyişten hareketle atatürkün'ün ,heykeltıraşlık sanatını hangi ölçütler içerisinde değerlendirdiğini açıklayınız.Yardım ederseniz sevinirim.
  3. beyza04

beyza04 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
  4. zyno

zyno Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    ''Dünyada medeni,ileri ve gelişmiş olmak isteyen herhangi bir millet ,mutlaka heykel yapacak ve heykeltıraş yetiştirecektir.'' M.Kemal Atatürk
    1.yukarıdaki özdeyişten hareketle atatürkün'ün ,heykeltıraşlık sanatını hangi ölçütler içerisinde değerlendirdiğini açıklayınız.Yardım ederseniz çok sevinirim.
  5. memo_40

memo_40 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    cnmela, selcan can ve zyno bunu beğendi.
  6. nekioneki

nekioneki Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

1.yukarıdaki özdeyişten hareketle atatürkün'ün ,heykeltıraşlık sanatını hangi ölçütler içerisinde değerlendirdiğini açıklayınız.Yardım ederseniz çok sevinirim.
    Genişletmek için tıkla...
    Atatürk heykeltıraşlık sanatını bir milletin uygarlığı,ileriliği ve gelişmişliği içerisinde değerlendirir.
    zyno bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş