Geçmişe dönük eksiklikler

Konu 'YGS - LYS Destek' bölümünde melihtumer96 tarafından paylaşıldı.

1. melihtumer96

melihtumer96 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29

Benim 9.sınıftan çok fazla eksiğim var.YGS'nin de yüzde sekseni 9.sınıftan çıkıyor.10.sınıfta sayısal düşünüyorum.Sizce yaz tatilinde 9.sınıfın eksiklerini mi tamamlayım yoksa 10.sınıfa çalışıp 9.sınıfı son sınıfta mı hallediyim?
  2. Lethe

Lethe Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    8.201
    Ödül Puanları:
    113
    9.sınıfı bitir tabi ki.
    10.sınıf hakkında fikrin olmadığı icin cok zorluk çekersinve verim alamazsın.
  3. Fnd.Mmsgl

Fnd.Mmsgl Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle 9. sınıftaki eksiklerini tamamlamalısın. İlerde göreceksin ki 10. sınıf 9. sınıfın tamamlayacısı gibidir. 9'u kavrayamazsan 10. sınıf ile başa çıkamazsın.

Yalnız sana şunu söylemek istiyorum. Geçen yaz tatilinde 10. sınıf matematik konularına bakmıştım.. İlk konu " Polinomlar ". Konuya baktım biraz, çalıştım. Soruları çözebilecek hale geldim. Ve bunun 10. sınıfta faydasını gördüm. Çok rahat kavradım konunun geri kalan kısmını. Eğer zamanın kalırsa 10. sınıf konularına şöyle bir göz atmanda da fayda var derim ben :)
  4. Yasemen*

Yasemen* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    826
    Ödül Puanları:
    0
    Zaman su gibi geçip gidiyor...
    Daha dün gibi hatırlıyorum 9. sınıf tatilinde acaba Mersin'e mi gitsek Antalya'ya mı diye düşünen ben bir hafta tatili zor gördüm bu yıl...

Eksiklerini belirleyip kendi yılını çalışmak her zaman daha önemlidir.

Kocaman eksiklerim olmamasınına rağmen nasıl kapatacağım diye kara kara düşünüyorum yani :/

Sayfayı Paylaş