Genç Fenerbahçeliler İçin (=

Konu 'Fan Club' bölümünde Desert Rain.* tarafından paylaşıldı.

1. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0

Fenerbahçe taraftarları burada toplanalım (=

Fenerbahçe Spor Kulübü 1907 yılında İstanbul'da kurulan bir profesyonel spor kulübüdür. Renkleri sarı ve laciverttir.

Fenerbahçe Klüp Rozeti'' 1910 yılında, klübün 33 numaralı üyesi ve devrinin ''Penaltı Kralı'' olarak bilinen sol açık Topuz Hikmet tarafından çizilmiş, Tevfik Haccar (Taşçı) tarafından Almanya'da yapılmıştır. Beş renkten oluşan rozette ''Fenerbahçe Spor Klubü 1907'' yazısını taşıyan beyaz çerçeve; temizlik ve açık yürekliliğin, kırmızı; sevgi ve bağlılığın ifadesi olup, bayrağımızı sembolize etmektedir. Ortada bulunan kalp şeklindeki sarı: Fenerbahçe'ye duyulan gıpta ve kıskançlığı, lacivert ise soyluluğu tasvir eder. Bu 2 renk arasından yükselen palamut dalı ise, Fenerbahçeliliğin kuvvet ve kudretinin ifadesidir. Yeşil renk ise yükselen bu kudret için başarının mukadder oluşunu gösterirmiş

Taraftarlar ~

*Desert Rain.*
    *Judgeman
    *Bamboo
    *shekerkizyasmin
    *oguzhan_
    *Süper_Zeka
    * `Rüzgar´
    *-ALEYNA-
    *yusufyuce
    *-MERVE--
    *dogukan1997
    *Blooblue
    *Taner Görgülü
    *sevimli hayalet
    *Kursat_oz
    *_tutku_
    *cans_1907
    *Sũмєччє
    *»ѕüĸûт-υ нάуάl«
    *baysedef30

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

2. **********ceren

**********ceren Üye

Beğenileri:
    745
    Ödül Puanları:
    0
    Genç Fener Bahçeliler ilk defa duydum .p
  3. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0

Bilmiyorsan söyleyim GENÇ FB bizim tribün grubumuz ;):D
    cans_1907 ve baysedef bunu beğendi.
  • мoʀαoʀ

мoʀαoʀ Üye

Beğenileri:
    634
    Ödül Puanları:
    94
    "GFB" Genç Fener Bahçeliler
    lay lay lay lay lay lay laaa yaşa Fener lalalalalalalalalaaaa En Büyük Fener
  • **********ceren

**********ceren Üye

Beğenileri:
    745
    Ödül Puanları:
    0
    Bilmiyorsan söyleyim Bende GENÇ GS bizim tribün grubumuz
  • Moderatör Yasemin

Moderatör Yasemin Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.341
    Ödül Puanları:
    113
  • Moderatör Yasemin

Moderatör Yasemin Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.341
    Ödül Puanları:
    113

Eski oyuncumuz Diego Lugano, Fenerbahçe’nin geçen sezonun da üstüne koyarak hedefine doğru ilerlediğini ve Fenerbahçe’nin geçen sezon olduğu gibi bu sezon da şampiyon olacağını söyledi.

FB TV’ye açıklamalar yapan Diego Lugano, "Fenerbahçe bu sezon çok iyi gidiyor. Zaten alınan sonuçlar ve Fenerbahçe’nin bulunduğu nokta da bunun en açık kanıtı.Maçlara iyi hazırlanıldığı ve iyi futbol oynandığı zaten ortada. Takım geçen sezonun üzerine koyarak ilerliyor. Umuyorum ki bu şekilde devam edecek. Henüz erken ancak takımın çok iyi bir yolda olduğu görülüyor. Geçen sezon nasıl şampiyon olduysak, ben bu sene de şampiyon olacağımıza inanıyorum" dedi.

Fenerbahçe’nin maçlarını takip ettiğini ve "Ben olabildiğince izlemeye çalışıyorum, izleyemezsem de bir şekilde sonradan maçlara, görüntülere ulaşıp izliyorum. Takımdan sürekli haberler alıyorum" diyen Lugano, "Futbolcu olarak hem bireysel anlamda hem de takım anlamında büyük başarılara imza attık. Şampiyonluklar yaşadık, Avrupa’da takımımızı bir yerlere getirdik. Bunların dışında insanlık olarak da biz çok güzel şeyler yaşadık. Hem Türk insanı, hem Fenerbahçe taraftarları, beni hem ailemi hem takımı asla yalnız bırakmadılar. Kulüp çalışanları da her zaman yanımızda oldular, bizi çok iyi şekilde ağırladılar, buradaki arkadaşlık ortamımız çok güzeldi. Bize büyük bir sevgi gösterdiler" dedi.

Fenerbahçeli taraftarların takıma bağlılığı hakkında ise Lugano, "Taraftarlarımız aynı şekilde desteğe ve takımın yanında olmaya devam ediyorlar. Benim için önemli olan bu sevgiyi yaşamak bu saygıyı kazanmak ve bunu karşı tarafa da hissettirmek. Bunlar benzersiz şeyler. Görüyorsunuz şu an bile, günübirlik ziyaretimde bile biz yine yan yanayız. Bu sevgiyi bugün bile hissedebiliyorum. Giderken de aynı şekilde beni omuzlarda yolcu etmişlerdi. İşte asıl önemli olan bu ve ben Fenerbahçe’de bunu her anlamda fazlasıyla yaşadım" diye konuştu.

VE EN YENİ HABER : !

Son milli maçta yaşanan olayları anlatan, o gün kendisine karşı tribünlerde
    kasıtlı ve art niyetli bir hareket bulunduğuna dikkat çeken, üzüldüğünü ama bunun hayatını etkileyen bir olay olmadığını belirten Volkan Demirel, "Orada kim olursa olsun, en büyük profesyonel de olsa benim yaptığımı yapardı. Bu sadece üçüncü golden sonra olan bir şey de değildi. Maçın başından beri sürdürülen bir tepkiydi. Kendini bilmez üç beş kişinin veya grubun başlattığı bir olaydı. Kasıtlı yapılan şeylere tepkimdi o yaptıklarım. Kasıt veya kötü niyet olduğu için tepkimi gösterdim. Yaşadıklarımı ancak ben bilirim. Yapmamam gereken şeydi ama yapmamam da elimde değildi. Milli Takım benim çocukluktan bu yana hayalim. Milli Takımı bırakmam söz konusu değil. Ben ülkem için nereye çağrılırsam hazırım. Bu şey sadece milli takım için de söz konusu değil. Performansım beğenilmez, kadroya çağrılmazsam o ayrı bir konu ama ben Türk Bayrağı’nın olduğu her yerde hizmet etmeye hazırım" diye konuştu.

Kral veya padişah olmadığını bu nedenle de veliahtının bulunmadığını söyleyen Volkan Demirel, "Mert olsun, Serkan olsun, Ertuğrul olsun hattan Erten olsun çok yetenekli kaleciler. Fenerbahçe’de yetenekli Türk kaleci nesli devam ediyor. Bu saydığım isimlerin hepsi de Fenerbahçe kalesini koruyabilir" dedi.

Twitter’ı etkin bir şekilde kullandığını ve kendisi hakkında çıkan gerçek dışı haberleri buradan yalanladığını belirten Volkan Demirel, "Fenerbahçe’den ayrılmayacağım. Fenerbahçe beni bırakmadığı ve futbol hayatım elverdiği sürece Fenerbahçe’de kalmak istiyorum. Büyük konuşmak istemiyorum ama futbolu Fenerbahçe’de bırakmak istiyorum. Fenerbahçe’den ayrılırsam futbolu bırakırım. Jübilemi; eğer büyüklerim izin verirse burada yapmak istiyorum" diye konuştu.

Takım içinde huzursuzluk olmadığın belirten Volkan, "Saha içinde tartışmalar olabilir ama bizim takımın içindeki arkadaşlık hiçbir takımda yoktur. Saha içinde yaşanan, idmanda yaşanan sahada kalıyor. İnanın, biz basının konuştuğu kadar bunları konuşmuyoruz. Bir olay olabilir, Emre bana da bağırabilir, ben de ona bağırabilirim. Takımda kavga edebiliriz. Bu bizim ekmeğimiz. Biz başarı için kavga da ederiz, yeri gelir soyunma odasında tekme tokat birbirimize de gireriz. Sonra o orada kalır. Başka bir takım bizim yaşadığımız süreçleri yaşasaydı, bütün camia dağılabilirdi. Biz de dağılabilirdik, ama dağılmadık. Bu işin sonunda güneşli günler göreceğiz. Olanlar sahada kalır. Emre, ben Gökhan dün konuşup güldük aramızda" diye konuştu.

Çok konuşulan sakalını kendi isteğiyle bıraktığını belirten Volkan, Fenerbahçe’nin içinden geçtiği süreçle ilgili olara ise "Yaşadığımız süreçte, Fenerbahçe’nin ne kadar sağlam karakterli futbolculardan oluştuğu görüldü. Geçen sezon neler yaşadığımızı, neler yaptığımızı, nasıl ter akıttığımızı, nasıl mücadele verdiğimizi biz biliyoruz. Bunu bizden iyi kimse bilemez. O nedenle biz kendimizden eminiz. Kendi içimizde, neyi yaptığımızı, neyi nasıl yaptığımızı çok iyi biliyoruz. Biz o süreçte yeri geldi kavga ettik, yeri geldi bir birimizle küfürleştik, dalaştık. Bunların tümü de takımın menfaati içindi. Bu sene de alın terimizle ikinci şampiyonluğumuzu alacağız ve şampiyonluğumuzu tescilleyeceğiz" diye konuştu.
  • oguzhan_

oguzhan_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ASK diye yazilir ama FENERBAHCE DIYE OKUNUR!
  • Süper_Zeka

Süper_Zeka Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşaaa FENERßAHÇEE'MMMM :)
  • мoʀαoʀ

мoʀαoʀ Üye

Beğenileri:
    634
    Ödül Puanları:
    94

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

ASK diye yazilir ama FENERBAHCE DIYE OKUNUR!
    Genişletmek için tıkla...
    Sakarya spor yazıyor süpersin memleket spor :D
  • Sayfayı Paylaş