..........GeNe......

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde mystical50 tarafından paylaşıldı.

1. mystical50

mystical50 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    16

.......GeNe.........

Karanlık yerini yavaş yavaş güne bırakıyor gene bak sabah oluyor.Cok sevdigim gece yok oluyor dostum gece bitti gene saat 04:18 ben gene sabahcıyım.Kulagımda bir kaç melodi ''hani dönecektin'' bak gene dönmedin ben bekledim sen gene dönmedin yoktun yanımda şimdide yoksun yarında olmayacaksın.Kalemim gene noktayı gösteriyor cümlelerime noktalar koyuyorum sonu belirsiz düşünceler içinde boguluyorum.Bir saga bir sola dön dur.Varmı bak varmı yoklugunun caresi? Gececekmi bu illet hastalık gündüzlerde dostum olacakmı? Ya bu gözler gülecekmi gene soruyorum sana cevabını bilmedigim bir sürü soru ile gene sabah ettim.Güneş yavaş yavaş dogacak gene yollarına bakacagım bir kez daha anlayacagım yoklugunun pencesinde kıvrandıgımı yoksun işte yook.Yoklugunda büyüttügüm intihar düşlerini erteliyorum sabahlara.Kötüyüm bu araalar sabahı eder oldu düşüncelerim erteleyip uykuya dalamıyorum.Şimdi caresiz yoklugun benim gibi caresiz.Sessiz her yer sessiz herkes uyuyor.Sensizligin kafa yedirttigi bu saat, işte yoklugunun ızdırabınnın saati.İyi değilim niye bilmiyorum hiç bişeyin cevabı yok bende düşünceleri soru işaretleriyle dolu bir sabahcıyım...
    13.01.09
    04.18
    …. Mystical50....
  2. (¯`•вєуαz мєℓєк•´¯)

(¯`•вєуαz мєℓєк•´¯) Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    310
    Ödül Puanları:
    36
    güzel olmuş duygularını çok güzel ifade etmişsin
  3. --su--

--su-- Üye