(Gerçek yaşanmış)__Öğrencime Aşığım__

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde begüm sude tarafından paylaşıldı.

1. begüm sude

begüm sude Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    6

27 yaşında bir kadın öğretmenim. Uzun bir süre önce bir öğrencimin bana karşı bir şeyler hissettiğini fark ettim. Yada kendi kafamdan böyle bir senaryo yarattım. Ben bazen yaparım bunu ... çünkü aşka aşığım...

Ben de ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım. Bu duygu büyüdü büyüdü, sonuçta ben de bunalımlar, bocalamalar başladı. Kendimden utanıyordum, bir başkası anlasa ne yapardım?

İnsanların şekillendirdiği ve bizim hiçbir söz hakkımızın olmadığı değer yargıları olmasa bu yaşadığım normal sayılır. Duygular yargılanmamalı ve özgürce yaşanmalı.

Sonuçta benden 10 yaş küçük, tam olgunluğa erişmemiş ama çocukta sayılmayan öğrencime bağlandım. Sanki o dünyamdaki diğer yarımdı. **ünceye kadar aynı duygularla sevebileceğim tek kişi. Ben onu yalnız bu dünyada değil, öldükten sonra da sevmek isteyen, onun yanından bir saniye bile ayrılmak istemeyen, onu canımdan bir parça gibi gören bir ****yim. Onu dünyanın en güzel yaratığı, en harika varlığı olan bir çılgınım. Onunla bir gelecek imkansız, bunu biliyorum... ama isterdim ki hiç olmazsa ona olan duygularımı kendime rahatça söyleyebileyim...

O, bu sene mezun olacak. Benim onu görebilme şansım büyük ihtimalle hiç yok. O nasıl, ne yapıyor, iyimi, hiçbir zaman öğrenemeyeceğim. Böyle bir olay var mıdır sizce? Konuşamadığım, soramadığım, haber alamadığım, bakamadığım, göremediğim, kendi içimde bile yaşayamadığım aşk, sevgi, ya da her neyse ...

Böyle bir acı var mı? İsterdim ki evlendiğini, mutlu, sağlıklı olduğunu göreyim... onun hayatının her döneminden haberdar olayım, yeter ki o varken ölmüş farz ederek yaşamayayım. Beni anlamıyorsunuz değil mi? Tanrıdan şunu diliyorum; tekrar başka bir hayatta olabilme imkanım olursa, beni onunla aynı şartlarda, aynı yerde, hiç ayrılmamak üzere buluştursun... lütfen beni ve duygularımı anlamaya çalışın

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Şubat 2009
  2. sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0
    bilmem....hiç bi fikrim yok...
  3. rapgirl

rapgirl Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunu üye olduğum başka bir sitede okumuştum bence bu gerçekten yaşanmıştır hani bir söz var ya ''aşkın yaşı ,yeri ve zamanı yoktur ''diye ben buna çok ama çok inanıyorum
  4. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    bu kadar da olmaz...sen bir öğretmensin... saçmalıktan başka birşey değil bu...doğanın kanunu bu değil...
  5. rapgirl

rapgirl Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    kanunu olmaya bilir ama kalp bu otada konar b_kada
  6. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    terbiyeli konuşalım..;) forum kuralları...
    herkez yerini yurdunu bilecek..sen böyle düşünüyorsun ben böyle.;)öğretmenler insanları geliştirmek için var aşık olmak için yoklar..ve bu öğrenciyse...atatürk bunlarımı emeanet etti.. bizi..bunlar mı ders verecek..
  7. --su--

--su-- Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    GüzeLdi... YanLış biR davranış ama maLesef kaLbe söz geçmiYor.
  8. g-ü-l

g-ü-l Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bencede olmaması gereken bişi ama mantık kalple bi türlü uyuşmaz hep kalbin dediği olur
  9. sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0
    rezil etmiş kendini işte, ötesi var mı?

Sayfayı Paylaş