gereksiz konular (11. sınıf edebiyat kitabı 13. sayfa )

Konu 'İstekleriniz' bölümünde Kazanova tarafından paylaşıldı.

1. Kazanova

Kazanova Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    29

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

yukarıda bulunan linklerin hepsi 11. sınıf edebiyat kitabında ki sayfa onüçte bulunan tablo için yardım istiyor bir kaç tane daha var bu tablo için yardım eden rica etsem konuları birleştirir misiniz? yahut gereksiz olanları silseniz biz de aradığımızı rahat rahat bulsak..
  2. Kazanova

Kazanova Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    29
    ya arkadaşlar biri bizimle ilgilensin ya site de olan tüm moderatörler bildiğim kadarıyla okuyor bazen yardınm edemeye bilirler diye düşünicem ama bir sürü moderatör var biz bu siteden yardım almak için burdayız. bizimle ilgilenin lütfen
  3. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    sakin ol bi...ben busene sınava giricem ve ben burda teste ayırmam gereken vakti sizlere arıyorum bu sene birçok arkadaşımızın üniversite sınavı var mecbur olarak ilgilenemiyorlar..

bilmem ney kitabı sayfa 4..diyor..elimizde böyle bir kaynak yok nasıl cevaplayalım soruyu yazıyor paragrafla alakalı şimdi nasıl cevaplamamızı bekliyorsunuz biraz anlayışlı olun.ya bizde insanız nefes alıyoruz bizde...herşeyi modlardan beklemeyin mümkün olduğunca elimizden gelen herşeyi yapıyoruz..adam araştırma yapmadan acill..!sayfa 5 i istiyor halbuki forumda mevcut..hem araştırma yapılmıyor hem acil diyorlar bunu suçlusu bizmiyim yapmayın allah aşkına zaten yakında birkaç kişiyi ustaya bildiricem..

kolay gelsin
  4. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    3 Konuyuda Birleştirdim

İyi Forumlar :)
  5. Kazanova

Kazanova Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    29

sakin ol bi...ben busene sınava giricem ve ben burda teste ayırmam gereken vakti sizlere arıyorum bu sene birçok arkadaşımızın üniversite sınavı var mecbur olarak ilgilenemiyorlar..

bilmem ney kitabı sayfa 4..diyor..elimizde böyle bir kaynak yok nasıl cevaplayalım soruyu yazıyor paragrafla alakalı şimdi nasıl cevaplamamızı bekliyorsunuz biraz anlayışlı olun.ya bizde insanız nefes alıyoruz bizde...herşeyi modlardan beklemeyin mümkün olduğunca elimizden gelen herşeyi yapıyoruz..adam araştırma yapmadan acill..!sayfa 5 i istiyor halbuki forumda mevcut..hem araştırma yapılmıyor hem acil diyorlar bunu suçlusu bizmiyim yapmayın allah aşkına zaten yakında birkaç kişiyi ustaya bildiricem..

kolay gelsin
    Genişletmek için tıkla...
    arkadaşım ben sakinim saten yukarıda da belirttim amaç paylaşmak yetişemediğinizide söledim zaten ama anlatmak istediğim şu aynı ad da sahip olan konular açılması yasak olsun en azından hem siz yorulmazsınız hem herkes yararlanır amacım kızdırmak değildi özür dilerim

Sayfayı Paylaş