'Gökhan İnesi' sözleri ~

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde Hera. tarafından paylaşıldı.

1. Hera.

Hera. Kuşlara takılıp gidiyor aklım. Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    806
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Eskişehir.

Öncelikle Tüm sözler GÖKHAN İNESİ'ye aittir ve imzasız alınması kesinlikle yasaktır. İyi Forumlar.

Özet olarak;
    Ben sevdim.
    Başkaları satın aldı.. ​

Gökhan İnesi​

Seninle aramızdaki buzların erimesine izin vermiyordun çünkü, araya girenlerin kaymasından memnundun..​

Gökhan İnesi​

Sen gittikten sonra ağladığını söylediler. Normaldir dedim, her motor su kaynatır..​

Gökhan İnesi​

Aşk tipi cezaevi kafamın içi, kalk uyuduğun hücremden. Şimdi tünel kazıp yüreğime ulaşma vakti...​

Gökhan İnesi​

Hangisi güzel bilmem, marmara mı, ak ya da karadeniz yoksa ege mi? Astılar yıllar önce, benim en sevdiğim Deniz'i...​

Gökhan İnesi​

Yüzümü yıkamak gibi bir adetim yoktur, Ağlarım sabahları.​

Gökhan İnesi

Seninle olduğum günler geliyor aklıma, tanrı bile gülümsüyordu.O kadar sevap işlerdim ki o zamanlar, sağ omzum çökük gezerdim hep.​

Gökhan İnesi

Konuştuğu zaman kur’an dinler gibi sustuğum kadın, hayal kuran bir insan oluyorum sustuğum da.
    Hayalin üzerime vahiy gibi yıkılır da susarsam, susarsam kopar dilimi, o gece kan dil gecesidir.​

Gökhan İnesi​

Bulutlar, Gökyüzünde bağıra çağıra oyun oynarken, üzerimize işeyen yaramaz çocuklardır.​

Gökhan İnesi​

Şu demir parmaklık gibi kaburgalarının ardına atılmam için diyorum, hangi suçu işlemem gerekiyorsa, hadi..​

Gökhan İnesi​

Arkadaşların birbirini sattıktan sonra arayıp sormaları falan. Satış sonrası destek heralde..​

Gökhan İnesi​

Kadınlar üçe ayrılır. Annem, sen ve diğerleri..​

Gökhan İnesi​

Sen gittikten sonra ağladığını söylediler. Normaldir dedim, her motor su kaynatır..​

Gökhan İnesi​
    etutcu_kız, ayceNuR ve Özlem bunu beğendi.
  2. hilalgkb

hilalgkb Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Gözlerime bakarak soruyordu kaç yaşındasın? Dedim kaçarsan baktığın yere ilk yaşım olacaksın..!

-Gökhan İnesi.
  3. ayceNuR

ayceNuR Üye

Beğenileri:
    867
    Ödül Puanları:
    0
    Konun hayırlı olsun Merve' cim :) .. Gökhan İnesi çok beğendiğim yazarlardandır.
  4. Hera.

Beğenileri:
    806
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Eskişehir.
    Teşekkürler Ayşenur. Konu hepimizin konusu. Herkesten beklerim İnesi sözlerini. :)
    ayceNuR bunu beğendi.
  5. Hera.

Beğenileri:
    806
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Eskişehir.
    Aklıma geldiğin zaman öyle mutlu oluyorum ki, köye cumhurbaşkanı gelmiş gibi; karşılama töreni olsun diye aklımı oynatıyorum...

Gökhan İnesi

Dilin kopsun... Birilerine anlatırsan eski sevgilim diye beni...

Gökhan İnesi​

Geçmişimi rulo yaparak kapattım artık, hayatımı düzene sokacağım. Hissedersin umarım...

Gökhan İnesi

Boşversene! Sen hiç birlikte ölen gördün mü? diyerek gitmeselerdi, ölecekti yalnızlık, onlarla birlikte..

Gökhan İnesi​

Beni biraz sevseydin ne olacaktı biliyor musun? Başkasını daha çok sevecektin. Bu yüzden bırak birazı, kimse o, hep onu sev..

Gökhan İnesi

Senin benimle alıp veremediğin şey ne biliyor musun?
    Nefesin...

Gökhan İnesi​

Sayfayı Paylaş