gönlümden kopan bir parça anı..

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde sHizophRéhné tarafından paylaşıldı.

1. sHizophRéhné

sHizophRéhné Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0

Öyle bir anı olurya insanın bir sevgiye bir dostluğa ihtiyac duyar evet belkide benim öyle bir şeye ihtiyacım vardı 1 yıldır ailemle görüşmüyorum sadece telefonla görüşüyoruz kendi ayaklarımın üzerinde durabilmek için 22 yaşında evden ayrıldım yazları marmaris ve bodrumda sihirbazlık gösterileri düzenliyerek hayatımı kazanmaya başladım tabi bu çok kolay olmadı yaşadığım zorluklar fazlasıyla vardı marmarisde buluınduğum ilk sene 4 ay dışarlarda yattım bu zamn içinde sabah tekmeyle uyandııran bekçilermi hadi kalk işe gidicez diyen inşaat işçilerimi belkide haklılardı bi sihirbaza benzemiyordum ama bana kalk dediklerinde ben sihirbazım n inşaatı diyordum ama halime bakılırsa hiçde öyle gözükmüyordu ama n olursa olsun bu sanattan vazgeçmiyeceğimi biliyordum sihirbazlık sanatı beni öyle bir etkilediki vazgeçmem imkansızdı tüm zorluklarıma rahmen ben bu işi yapmak ve başarabişmek için caba gösteriyordum evet azmin zaferi bu olsa gerek şu an çok ii yerlerde olamasam bile biliyorum ki aranan bir sihirbazım artık 3 yıldır profosyonel ce yaptığım bu meslekde daha ii yerlere geleceğime artık daha çok inanıyorum hani yazımın ilk başlarında bahsettiğim ihtiyac olayım varya evet o bir DOST o bir CAN o bir MELEK o bir KRAL olan HALUK ABİM karşıma çıkdı dürüstlüğü sevgisi saygısı mükemmel kaliteli bir kişiliği yani hayatta bahsedemediğim okadar çok güsellikleri varki karşıma ve hayatıma çıktığı için kendimi şanslı hissediyorum beni tekrar hayatla barıştırdı kendime olan güvencimi geri getirdi onun yeri bende bambaşka yanı kısacası iyiki varsın iyiki seni tanımışım senin yerin bende bambaşka kalbimin ve canımın en güsel yerindesin CAN ABİM HALUK NAMDAR gerçek dostluk ve abi kardeşlik bu olsa gerek sevgi ve saygılarımla yazmın sonundada şunu bahsetmek isterim ne olursa olsun ne zorluklarla karşılaşırsanız karşılaşın hayatınızda keşkeler kalmasın eğere neyi hayal ediyorsanız hayalinizin peşinden koşun mutlaka bir gün gelicek ve hayallerinize ulaşacaksınız..
  2. edebiyat_cı

edebiyat_cı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu senin bi anın mı ???

Sayfayı Paylaş