Görsel Sanatlar bölümüne editör olmak istiyorum

Konu 'Görsel Sanatlar' bölümünde ATTACKan! tarafından paylaşıldı.

1. ATTACKan!

ATTACKan! Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0

''Bütün çalışmalarım'' başlığı altında çalışmalarımı yayınlamıştım,resim bilgimin üyelere yardım edecek kadar yeterli olduğunu düşünüyorum.Yönetici arkadaşların editör olmak istediğimi bilmelerini istiyorum.Tatilden sonra sitede daha çok online olabilirim,önceden birkaç sitede de editörlük tecrübem var.Başka sitelerde çizimlerimi görürseniz şaşırmayın,yanlış anlaşılmasın. Adım Atakan,yaşım 15,sitede yeni olduğum için bu konuyu nereye açacağımı bilemedim,yanlış yaptıysam affola.
  2. ayceNuR

ayceNuR Üye

Beğenileri:
    867
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

''Bütün çalışmalarım'' başlığı altında çalışmalarımı yayınlamıştım,resim bilgimin üyelere yardım edecek kadar yeterli olduğunu düşünüyorum.Yönetici arkadaşların editör olmak istediğimi bilmelerini istiyorum.Tatilden sonra sitede daha çok online olabilirim,önceden birkaç sitede de editörlük tecrübem var.Başka sitelerde çizimlerimi görürseniz şaşırmayın,yanlış anlaşılmasın. Adım Atakan,yaşım 15,sitede yeni olduğum için bu konuyu nereye açacağımı bilemedim,yanlış yaptıysam affola.
    Genişletmek için tıkla...

Ben Güzel Sanatlar Lisesin de okuyorum ama öyle bir talebim olmadı .. Ayrıca Moderatör seçimlerinin bir tarihi var bu konu hakkında '' Duyurular '' bölümünde yeterince bilgi var. Başarılar :)
  • ATTACKan!

ATTACKan! Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Neyse yanlış bişey varsa silinir konu saol sanada ayşenur.
  • ayceNuR

ayceNuR Üye

Beğenileri:
    867
    Ödül Puanları:
    0
    Sen sağol.
  • Sayfayı Paylaş