Güηłük Ɓurç Yoruɱu

Konu 'Astroloji' bölümünde Moderatör Sümeyye tarafından paylaşıldı.

 1. Moderatör Sümeyye

  Moderatör Sümeyye Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

  Katılım:
  25 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  5.397
  Beğenileri:
  4.144
  Ödül Puanları:
  113

  Sevgili Koç
  Bugün iş ve özel hayatınızda aniden gelişen olaylara karşı dikkatli olmalı ve hemen tepki vermekten kaçınmalısınız. Ailenizi ilgilendiren konularda tartışmalar ve kırgınlıklar söz konusu olabilir. Tüm aksiliklerin üzerinize yağdığı hissine kapılıp karamsar bir ruh hali içine girebilirsiniz. Sakin davranın ve bugün sessizliğin gücünü seçin. Herhangi bir konuda acil karar vermeden önce bunun çıkarlarınıza ne kadar uygun olduğunu iyi araştırmalısınız. Duygusal davranmadan gerçekçi hareket etmelisiniz. Bugünün sizler için şifresi, isteklerinizi mantıklı bir şekilde çözümlemek ve acele kararlardan uzak durmaktır.

  Sevgili Boğa
  Gökyüzünün sizlere mesajı: ""Başarıya Odaklan."" Kariyeriniz ve eğitim hayatınızla ilgili konularda uğramış olduğunuz haksız ve baskıcı tavırlardan kurtuluyorsunuz. Bu sayede tüm dikkatinizi iş ve eğitim hayatınıza vermenizi engelleyen enerjiler de arkanızda kalıyor. Bunun vermiş olduğu huzurla yeni anlaşmalar yapabilir, girişimlerde bulunabilir ve kendinizi tam olduğunuz gibi doğru sözcüklerle ifade ederek birlikte hareket ettiğiniz insanların desteğini görebilirsiniz. Şimdi sizler için büyük işlere imza atma zamanı. Özel yaşamınızda ise romantizm rüzgarının yoğun olarak yaşanacağı aşk dolu bir gündesiniz.

  Sevgili İkizler
  Gökyüzü bugün yaşadığınız sorunlardan bir tanesinin daha sona ermesiyle motivasyonunuzu güçlendirirken yorgun ruhunuzu diriltmeye devam edecek. Artık sadece kendinize ve iç sesinize güvenerek hareket etmeli, yeteneklerinizi ortaya koymalısınız. İşinizle ilgili hemen her konuda söz alın ve olabildiğince ön planda olmaya gayret gösterin. Bugün özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin yakınları huzurunuzu kaçırmak için bir takım sözlerle size rahatsızlık vermeye çalışabilirler. Sakin olun, daha önce yaşadıklarınızı düşünün ve sözlerin vurucu gücünü kullanın. Öyle bir ders verin ki birbirini seven insanların arasına girilemeyeceğini tüm benliklerinde hissetsinler.

  Sevgili Yengeç
  Göklerin size mesajı: ""Öfkeni aklınla yen."" Sabah saatlerinde yaşanabilecek gerginliklere karşı sakin davranmalısınız. Ev hanımıysanız eşinizle çalışan biriyseniz iş arkadaşlarınızla sudan sebeplerle tartışmalar yaşanabilir, durduk yerde insanları kırabilirsiniz. Öğleden sonra daha sakin ve uyumlu bir ruh halinde olacak. Sabahki gerginliğinizden eser kalmayacağını bilerek hareket etmeli, öfkenizi kontrol altında tutmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz çok güvendiği zaman zaman onlar için sizi kırdığı kişi ya da kişilerin gerçek yüzlerini göreceği bir günde. Kral çıplak! Ve gerçek daima ortaya çıkar haklının haklı olduğunun eninde sonunda doğrulanacağı gibi.

  Sevgili Aslan
  Göklerin size mesajı "" Ruhunun güzelliklerini keşfet ve özgür bırak."" Ruhunuzdaki güzel enerji çevrenizdeki tüm insanlara yayılacak ve çözümsüz diye değerlendirdiğiniz konuların çözüme kavuşması için mucizevi bir başlangıçlar sunacak sizlere. Şimdi işinizle ilgili konularda yeni arayışlara yönelmelisiniz. Özel yaşamınızda beraberliği olmayan Aslan"lar her an kendinizi bir ilişki içinde bulabilir ve kısa sürede yaşanan gelişmelerle sürpriz kararlar alabilirsiniz.

  Sevgili Başak,
  Göklerin size mesajı: ""Kendini sev ve yaşamının kıymetini bil."" Kuşku ve kuruntularınızdan hak etmeyen insanlara hak ettiğinden fazla değer vermekten uzaklaşmanın zamanıdır sizler için. Kendinizi sevin ve değer verin. Bugün güvenliğinizle ilgili konularda daha duyarlı davranmalısınız. Değerli bir eşyanızı kaybedebilir, bir hırsızlık olayının mağduru olabilirsiniz. Dikkatli olduğunuz takdirde oldukça keyifli bir gün sizler için. İşlerinizin istediğiniz şekilde ilerlemesi ile moral bulacak ve başarıyla ilerlemeye devam edecek enerjiye sahip olacaksınız. Özel yaşamınızda ise birlikteliğinizde keyifli ve dürüst paylaşımlar sizi mutlu edecek. İlişkiniz hakkında daha ciddi düşünceler içine girmenizi sağlayacak.

  Sevgili Terazi
  Gökyüzünün sizlere mesajı: ""Zekice davranın ve hakkınız olanı alın."" İş hayatınızda duygularınızla değil tamamen mantığınızla hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Eğer duygusal davranırsanız kariyer hayatınızda ilerlemenize engel olabilecek bir kurgunun içinde bulabilirsiniz kendinizi. Özel yaşamınızda ise aşkın coşkusu tüm ruhunuzu saracak. Yeni bir ilişkiye adım atabileceğiniz gibi var olan ilişkinizi aşkın heyecanıyla canlandırabilirsiniz.

  Sevgili Akrep,
  Gökyüzü iş hayatınızda sizleri desteklemeye devam ediyor. Yaptığınız işe göre sizden istenilen talepler fazlalaşacak ve para akışında oldukça önemli gelişmelerle siz de yatırım yapma şansını yakalayabileceksiniz. Bu yatırım önemli bir borcun kapatılması olabileceği gibi kendinize ait bir mülk için atacağınız ilk adım da olabilir. Düşüncelerinizin kabul göreceği, sizi alt etmeye çalışanlara karşı galip geleceğiniz günlerdesiniz. Sizi zaman zaman kelimelerinizin esiri edenler şimdi kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizin karşısında neye uğradıklarını şaşıracaklar. Siz iş ve özel yaşamınızda yavaş ve emin adımlarla kalıcı olmak için düşe kalka, savrula durula bugünlere geldiniz. Şimdi yürüyün, başarınıza başarı katmak ve yaşamınızdaki engelleri kaldırmak için…

  Sevgili Yay,
  Gökyüzünün sizlere mesajı: ""Sahip olduğun gücün farkına var."" İş hayatınızda kendinize olan güveninizi tazeleyecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Övgü dolu sözlerle takdir edilebilir ve kariyerinize katkıda bulunacak bir oluşumun içinde bulabilirsiniz kendinizi. Bu durum yakın çevrenizde sizi sevenleri de mutlu edecek ve haklı mücadelenizdeki başarınızla gururlanmalarını sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise eski aşkınız karşınıza çıkabilir ve bir anda duygularınızı altı üst edecek açıklamalarda bulunabilir. Var olan bir ilişkiniz varsa dikkatli olmalısınız, bir anda karar vererek ait olduğunuzu hissettiğiniz kişiye aşkın davetine doğru yol alabilirsiniz.

  Sevgili Oğlak
  Göklerin size mesajı: ""Hedefini belirle ve ilerle."" İş hayatınızda yenilikler sizleri bekliyor. Güçlü insanlarla takım ruhu içerisinde hareket etmek, sizi hak ettiğiniz yere taşıyacaktır. Kendi değerinizin farkına varma zamanı geldi. Yeteneklerinizden asla şüphe etmeyin. Kendi benliğinizi, fikirlerinizi ortaya koyarak diğer insanlarla ortaklaşa düşünüp işbirliği içinde bulunmayı, kendinize görev edindiğiniz takdirde her şey sizler için çok daha kolay ilerleyecek. Özel yaşamınızda ise geçmişte çözümleyemediğiniz sorunları sakin ve adil bir şekilde birlikte olduğunuz insanla yeniden değerlendirebilirsiniz. Tüm sorunlarınızı geçmişte bırakacak şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

  Sevgili Kova,
  Gökyüzü bugün yakın çevrenizde ve iş hayatınızda yaşanacak keyifli gelişmelere işaret etmekte. Gururunuz okşanacak ve yetenekleriniz için şükredeceksiniz. Kendinizi, yaşadıklarınızı ve yaptıklarınızı değerlendirerek öz disiplininizin sizi yönlendirdiği doğrultuda önemli kararlar alarak var olan şartlarınızı daha ileri seviyelere taşıyabileceksiniz. Özel yaşamınızda sevdiklerinize sahip çıkmanız, muhteşem duyarlılığınız sayesinde yıkılmaz bir kalenin içinde mutluluğunuzu pekiştireceksiniz. Bekar Kova"lar hayat arkadaşınız olacak kişiyle karşılaşabilirsiniz.

  Sevgili Balık,
  Duygusal doluluğunuz kendinizi olduğunuzdan farklı yansıtmanıza sebep olabilir. İnsanlar üzerinde yanlış bir izlenim bırakabilir ve sonrasında sizin için düşüncelerini değiştirmekte bir hayli zorlanabilirsiniz. Hakkınızı aradığınızı düşünürken geri dönüşü güç hatalar içinde olmamaya özen gösterin. Sakinleşin, ağlayın, gülün ve duygusal anlamda kendinizi rahatlatın. Önemli konuşmaları gün içinde yapmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize karşı anlayışlı ve sevgi dolu yaklaşımlarınızla aşkın tüm huzurunu yaşamınızın her alanında hissedeceksiniz.
 2. Moderatör Sümeyye

  Moderatör Sümeyye Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

  Katılım:
  25 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  5.397
  Beğenileri:
  4.144
  Ödül Puanları:
  113
  Sevgili Koç
  Uzun zamandır arkadaşlık ya da komşuluk ilişkisi içinde olduğunuz bir insanın beklenmedik davranışları, ona olan sabrınızı taşırarak tamamen yaşamınızdan çıkarma kararınızı almanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda beraberliği devam eden Koç"lar eş ya da eşin ailesinden kaynaklanacak problemlere karşı dikkatli olmalısınız. Öfkeyle vereceğiniz tepkilerin sonucunda hiç hoş olmayan karşılıklar alabilirsiniz.

  Sevgili Boğa
  Gökyüzü bugün sizleri, geçmişte kalan bir ilişkinin yüreğinizi saran fırtınasıyla baş başa bırakabilir. O dönemde yaşadığınız zorlu şartların etkisi ile yanlış ilişkilere yol alarak yüreğinizin sahibi kişiyle tekrar bir araya gelebilirsiniz. Özellikle ilişkisinde sorun olanlar aranızı düzeltmek için harika bir gün. İlişkisi olmayan Boğa"lar ise arkadaşları aracılığı ile romantik bir birlikteliğe adım atabilirler.

  Sevgili İkizler
  Gökyüzü bugün kimsenin sizi değerlerinizden uzaklaştırmasına fırsat vermemeniz için uyarıyor. Özel yaşamınızda gerçeklerden kaçan bir tutum içinde olursanız ilişkiniz işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Anlık öfkeler farklı arayışlar içine girmenize sebep olabileceğinden geri dönüşü mümkün olmayan hatalar yapmanıza neden olabilir.

  Sevgili Yengeç
  Bugün yaşamı nıza ait her şeyi gözden geçirecek ve sahip olduğunuz maddi-manevi değerler üzerinde önemli kararlar alarak haklarınıza sahip çıkacaksınız. Deneyimlediğiniz zorlukların farkındasınız ve bunlar ruhunuzu olgunlaştıran zenginliklerin. Köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvayacağınız, sizi engelleyen tavırlarınızdan insanlardan uzaklaşacağınız bir sürecin başlangıcındasınız. Özel hayatınızda ise aile ile olan ilişkilerinizi daha samimi bir hale getirmek sizin elinizde.

  Sevgili Aslan
  Geçmişte yaşadığınız, çözüme kavuşturulmadan üstü kapanmış olaylar tekrar gündeminize gelebilir. Bu kez son derece net tavırlar sergileyerek duygu ve düşüncelerinizi ifade etmelisiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz alanlara yönelebilir, farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz insanla iletişiminiz oldukça kuvvetli olacağı için beraber ikinizin de keyif alacağı ortamlar ilişkinize heyecan katacaktır.

  Sevgili Başak,
  Bugün kendi yakınlarınızla İlişkilerinizde gerginlikler yaşanabilir, kardeşler akrabalar ya da anlamadan dinlemeden arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Sabırlı davranmayı elden bırakmayın ve bu sürecin ilişkileriniz üzerinde kalıcı zararlar vermesine izin vermeyin. Evli Başak"lar ise birlikte olduğunuz kişinin ailesinden kaynaklanan sorunlara karşı tedbirli olmalı ve sizi haksız yere üzmelerine izin vermemelisiniz.

  Sevgili Terazi
  Aşk hayatınızda devam eden beraberliğinizde tartışmaları büyütmemeye çalışmalı, fikir ayrılığı yaşadığınız konularda uzlaşmacı tutumunuzla olayları yumuşatmalısınız. Yine bugün dikkat etmeniz gereken bir diğer noktada eş ya da sevgilinizle birlikte harcamalarınızı kontrol altına almalı, ödemekte zorlanacağınız yatırımlardan sakınmalısınız. Bekar Terazi"ler bugün ilgi odağı olacaksınız.

  Sevgili Akrep,
  Gökler bugün yüksek enerjinizin davranışlarınıza olumlu bir şekilde yansıyacağına işaret etmekte. Fırsatların kapınızı çalmasını beklemeden kendi fırsatınızı kendiniz yaratacağınız süreçtesiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınızı bastırmaktan vazgeçmeli ve bir an evvel ruhunuzun size gönderdiği mesajları dikkate alarak kendinizle yüzleşmeyi öğrenmelisiniz. Aşkınıza, kalbinize haksızlık etmeden hareket etmelisiniz.

  Sevgili Yay,
  Günlük sıkıntıların, aile ve özel yaşamınızı etkilemesine izin vermeyin. Kendinizi geliştirmenin ve öğrenmenin tam zamanı şimdi. Yaşadığınız gergin olayların bilinçaltınızda yer ederek sizi daha da olumsuz bir ruh haline taşımasına izin vermemelisiniz. Ya bu iradeyi gösterip yaşanacak güzel gelişmeleri akıllıca değerlendirip yeni bir başlangıç yapmayı seçer ya da karamsarlıklarınızda boğuşmaya devam edersiniz.

  Sevgili Oğlak
  Hızla ilerleme kaydedeceğiniz keyifli bir döngünün içindesiniz, bu döngüde bazı insanların imalı sözleri ve kıskançlıkları ile karşılaşabilirsiniz. Hiç birine aldırmayın ve yolunuza bakın. Siz bunu fazlasıyla hak ettiniz. Maddi konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanı kendi kuruntularınızla suçlamamalı, böyle bir tavır içindeyseniz otokontrolünüzü sağlamalı ve özür dilemeyi bilmelisiniz.

  Sevgili Kova,
  Bugün duygusal konularda fazlasıyla hassas davranabilirsiniz. Bir beraberliğiniz söz konusuysa zamanında konuşmaktan çekindiğiniz rahatsızlıkların patlamasını bugün tartışmalarla gündeme taşıyabilirsiniz. Bunu yapmak yerine uygun bir konuşma ortamı hazırlayarak birlikte olduğunuz insana konuşmanız gerektiğini ifade edip sakinlikle yaklaşırsanız ilişkiniz ve sizin için çözümlenemez diye düşündüğünüz konular bir daha tekrar etmemek üzere ortadan kalkacaktır.

  Sevgili Balık,
  Aşk hayatınızda uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz ilişkinizi resmileştirmek için önemli bir adım atabilir ve yakınlarınızın desteğini alarak hareket edebilirsiniz. Duygusal ve maddi konularda sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Evli Balık"lar aileye katılacak bir bebeğin haberi ile sevinebilirler.
 3. Moderatör Sümeyye

  Moderatör Sümeyye Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

  Katılım:
  25 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  5.397
  Beğenileri:
  4.144
  Ödül Puanları:
  113
  Sevgili Koç
  Özel hayatınızla ilgili klasik bir sürecin içinde olduğunu düşünmeniz canınızı sıkabilir. Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. Ama siz ilişkilerden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz.

  Sevgili Boğa
  Boğalar bugün zekaları ile çevresindeki insanları hayran edebilir. Keskin zekanızı sergileyecek olaylar yaşayabilirsiniz. Zihinsel düşünce gücünüzün en formda olduğu bir dönemdesiniz ve bu hem kariyer acısından hem duygusal acıdan önemli çıkışlar elde etmenizi sağlayacak

  Sevgili İkizler
  Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar almamaya ve aşırı rahat davranmamaya özen gösterin. Parasal açıdan arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz son derece sıcak ve yapıcı bir yapıya girecektir.

  Sevgili Yengeç
  Özel hayatınızda önemli bir kırılma noktası yaşayabilirsiniz. Duygusal acıdan geçmişinizde var olan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. Bu durum karar verme mekanizmanızdaki problemleri çözmenizi sağlayacak

  Sevgili Aslan
  Özel hayatınızla ilgili olarak gelişen olaylar sizi oldukça yormuş olabilir. Biraz dinlenmeli ve keyif alacağınız işlerle uğraşıp günlük hayatın stresinden uzaklaşmalısınız. Yapacağınız projelere odaklanıp yeteri kadar uğraşırsanız istediğiniz sonuca çok kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

  Sevgili Başak,
  Duygusal anlamda hassas olduğunuz bu dönemde yeni ortamlara girerek kendinize ve insanlara bakış acınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu durum hem iş hayatında hem de duygusal hayatınız da önemli gelişmeleri ortaya çıkartıcak. Maddi acıdan ise bir kişi ile önemli bir ortaklık kararı alabilrisiniz.

  Sevgili Terazi
  Genel olarak tutarlılığınızı korumak için caba harcayacağınız bir gün. Bu durum duygusal olduğu kadar iş çevrenize karşıda net bir tavır sergilemeniz anl***** geliyor. Bu şekilde olan tavrınızı anlamakta güçlük çekebilecek insanlar size karşı sitemkar yaklaşım içinde olabilrler.

  Sevgili Akrep,
  Duygusal acıdan oldukça huzurlu bir gün geçirecek ve sevdiğiniz insandan göreceğiniz ilgi ve destek sizi rahatlatabilir. İş konusunda fazla detayları büyütmeden hareket ederseniz çevrenizdeki insanları da rahatsız etmemiş olursunuz. Ailenize karşı daha destekleyici olmaya calışın

  Sevgili Yay,
  Yaptığınız bazı planları uygulamaya geçirmek için çevrenizden bazı insanlardan destek isteyebilirsiniz. süreci toparlamak adına kuracağınız iletişimlerden sonuç çıkartmanız buyuk olasılık. özel hayatınızla ilgili olarak mantığınız sizi oldukça zorlayabilir. Karmaşanızı yansıtmamaya calışın.

  Sevgili Oğlak
  Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz. Akşama doğru bir davet alabilirsiniz. Gideceğiniz yerde karar vermekte zorlandığınız bu konu açılabilir.

  Sevgili Kova,
  Bir takım kuruntulardan kurtulmanızı ve dostlukla ilgili değerlendirmelerinize duyduğunuz güvenin pekişmesini sağlayacak. Aile içinde harcamalar konusunda birbirinizi suçlar durumdasınız. Bir yakınınızın bütün uyarılarınıza rağmen düştüğü para bunalımı sizi kızdırıyor.

  Sevgili Balık,
  Bugün önemli olan bazı şeyleri görmek için ilk adımları atacaksınız. Psıkolojik olarak kendinizi motive etmelisiniz.Karşınızdaki insanla aranızdaki uyumu korumaya çalışın. İş hayatında ilginc bir teklifle karşılaşabilir ve sorumluklarınız artarken yükselebileceğiniz bir döngüye girebilirsin.
 4. Moderatör Sümeyye

  Moderatör Sümeyye Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

  Katılım:
  25 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  5.397
  Beğenileri:
  4.144
  Ödül Puanları:
  113
  KOÇ

  Bazı konulardaki tutarsızlığınız sizi seven insanları oldukça üzüyor. Kişisel anlamda yaptığınız bu dengesiz davranışların sebebi son zamanlardaki kendinize olan güvensizliğiniz. Maddi hayatınızla ilgili olarak yaşananlar ise olayları algılama biçiminizdeki umarmazlık olarak görünmekte.

  BOĞA

  Bir gün iyi, bir gün kötü giden , inişlerle çıkışlarla dolu bir aşk yaşantınız var. Bugün aşk yaşantınız çıkışta olacak. Sevgilinizle çok güzel zaman geçirecek, onun yanındayken kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Bu anların kıymetini ve değerini bilin. İş yerinizde bazı mevkiilerdeki insanların ani ayrılışı, sizin sırtınıza binen yükü bir hayli arttırdı

  İKİZLER

  Aslında eğitim kariyerde işler yolunda gitse de uzun vadeli planlar için kaygılanıyor gibi gorunuyorsunuz. Daha sakin ve net bakmaya calışmalısınız planlara. Duygusal acıdan ilişkinize olumlama yapmalı ve son zamanlarda yaşanan olumsuzluklara ragmen bazı seylerin gayet olumlu oldugunu kendinize soylemelisin.

  YENGEÇ

  Birkaç güne varmadan sevineceğiniz haberler söz konusu, ama atak ve girişimci davranışlar gerekecek. İş hayatındaki beklentilerinizi, amaçlarınızı yeterince ortaya koyabileceğiniz ikili görüşmeler, bugünlerde belli hatlar çizmenizi sağlayabilir.

  ASLAN

  Bu günlerde özellikle duygusal ve kırılgan bir yapıda olabilir, etrafınızdaki insanlara karşı iletişimsiz kalmak isteyebilirsiniz. Bu durum özellikle iş hayatında bazı problemlerin cozumunu olumsuz etkiliyebilir ve yorucu bir sürece girmenize neden olabilir.

  BAŞAK

  Duygusal acıdan geçmişinizde var olan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. Geçmişin tecrübesini geleceğinizde kullanamak konuşanda oldukça başarılı olacaksınız ve kararlarınızı alırken sizin ve aileniz için en iyi olanı seçememekten korkuyorsunuz.

  TERAZİ

  Duygusal acıdan yaşayacağınız ikilemi çok güvendiğiniz insanlar dışında kimse ile paylaşmamalısınız. İş hayatına odaklanmaya calışmalısınız. Bu şekilde kafanızı dağıtabilirsiniz. Maddi bir sorunla karşılaşabilirsiniz fakat bu durumu cok buyutmemelisiniz.

  AKREP

  İsteklerinizi elde edebilmek için olağan üstü çaba harcadığınızın farkındasınız ve zihninizi dinlendirmeye herkesten çok ihtiyacınız var. bu dönem aile cevrenizle ilişkilerinizi güclendirirken üzerinizdeki sorumluluklarda gittikce artıyor gorunuyor. Kısa vadeli planların için biraz caba harcamalısınız.

  YAY

  Kafanızı karıştıran olaylardan biraz uzaklaşmayı denemelisiz. Daha sağlıklı hissedip mantıklı davranacaksınızdır. Arkadaşlarınızla veya ailenizle görüşüp başka konulara odaklanmak size iyi gelecektir. Bugünlerde maddi harcamalarınıza da dikkat edin.

  OĞLAK

  Özel hayatınızda artık daha esnek davranma kararı almış olabilirsiniz. Bu durum sizi daha rahat biri yapacak. Sağlık acısından hassas bır dönemdesiniz. Bu durum eğitim kariyer hayatınızı negatif etkileyebilir ve odaklanma sorunu yaşayabilirsiniz. Alıngan tavrınız özel hayatınıza yansıyabilir. Sakin bi şekilde dinlenmelisiniz.

  KOVA

  Aşka bakışınızı biraz farklılaşabilir, kendinizi baskılamaktan kurtulabilirsiniz. Özel hayatınızda gelişecek olumlu gelişmelerle ilgili önemli sorun karşılıklı kolay yargılamalar, tehlike arz ediyor. karşınızdaki insanlar Sorunları sizinle açık, açık paylaştığı için ciddi bir sorun yaşamıyorsunuz,

  BALIK

  bugün etkilendiğiniz bir insan gözleriniz sizden alamayabilir. Bu durum sizi oldukça heycanlandıracak. Son günlerde hayatınızda bazı şeylerin iyiye gitmediğiniz düşünebilirsiniz ama bunun sizin üzerinizde bir sıkıntı oluşturmadığını da farkedeceksiniz.
 5. Moderatör Sümeyye

  Moderatör Sümeyye Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

  Katılım:
  25 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  5.397
  Beğenileri:
  4.144
  Ödül Puanları:
  113
  KOÇ

  Bugün sizinle ilgili eleştirel bir konuşma, sizi uzun vadeli birtakım planlarınızla yeni tartışmalara sokabilir. Kuracağınız diyaloglarda dikkatli olmalı sakıncalı konulara girmemeye gayret göstermelisiniz. Partneriniz Sizinle daha çok birlikte olmak istiyor ve bu durumu dile getirmekten çekiniyor.

  BOĞA

  Son zamanlarda problemlerinize karşı tavrınız sizi oldukça olumlu etkiliyor. Kısa süre içerisinde problemleri çözmeniz sizi gittikçe güçlendiriyor. Bir yakın dostunuza küçük bir sorununda menevi destek vereceksiniz. Dostlarınızla ilişkilerinizde yetkin olmanız ve rahatlıgınız, sizi çevrenizde aranılan insan yapıyor. .

  İKİZLER

  Bugün sevdiklerinizle ilgili sorumluluklar gündeme gelebilir. İçe dönük olmanız, konulara sabırsızlıkla yaklaşmanıza yol açıyor. Ailenizin ve dostlarınızın güven isteğinize cevap vermeleri sizi mutlu edebilir duygusal acıdan artık hayatınızda bazı şeylerin oturması gerektigini düşünmek üzerinizdeki baskıyı arttırıyor

  YENGEÇ

  İş hayatınızda bazı beklentilerinizle ilgili haberler gelmeye başlamış olabilir. İlişkilerinizde çok esnek olduğunuz için onun çıkarmaya çalıştığı bütün sorunları bertaraf ediyorsunuz. Onun en büyük sorunu da sizin karşı cinsle samimiyetiniz. İki cins arasındaki dostluğa asla inanmıyor olabilir.

  ASLAN

  Aşk hayatınızdaki huzur sizi düşündürüyor. Bu konuda çok şanslı olmadığınıza inandırmışsınız kendinizi. Bu yüzden de bu huzurun arkasından olası bir problem beklentiniz var. Yakın bir zaman içinde bu kaygınızın temeli yok. Bugünlerde para harcamalarınız biraz dengesizleşti.

  BAŞAK

  Ev değişikliği şehir değişikliği gibi radikal kararları alırken beklentileriniz doğrultusunda ve çevredeki insanların etkisiyle hareket etmelisiniz. Uzun zamandır yaşadığınız özlem bugünlerde sona erebilir. Bu kavuşmayla birlikte gelen yeni yaşam önerileri, yerinde ve gerçekçi değerlendirmeleri gerektirecek.

  TERAZİ

  Yoluna koymak istediginiz bazı işleri yoluna koymak ıcın fırsatlarla karşılasacak ve bazı konularda cok hızlı ilerleyeceksiniz. Aşk konusunda kararsızlığınızı sabırsızlığınızla yan yana getirmemeye gayret gösterirseniz daha rahat sonuca ulaşacaksınız

  AKREP

  Hem duygusal hemde ailevi konularda onemli gelişmelerin olabilecegi bir gündesiniz. İyi haberleriniz var. Geçici de olsa, bazı çözümler sizi rahatlatacak. Geleceğe yönelik hedeflerinizde gözünüzü korkutan masraflar, son günlerdeki kötümserliğinizin bir yansıması olabilir.

  YAY

  İş konusunda yaşanabilecek aksilklere karşı gecmiş tecrubelerinizi ön plana cıkartarak hareket etmelisiniz. Para konusunda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün, bugün. Bir takım borçlarınızı kapatma fırsatı edineceksiniz. Bir yakınınız size para yardımında bulunmayı teklif edebilir

  OĞLAK

  Duygusal hayatınızda karşınızdaki insanin sizden beklediği fedakarlıkları göstermelisiniz. Zararsız bulduğunuz bazı açılımlar, onun kafasında sorulara yol açabilir. İş hayatınızda sakin ve huzurlu günler geçiriyorsunuz. Bu duruma fazla alışmamaya çalışın çünkü önümüzdeki günlerde işleriniz yoğunlaşabilir.

  KOVA

  Yaptığınız bazı planları uygulamaya geçirmek için öncesinde var olan sorunları gidermeye çalışacaksınız. özel hayatınızla ilgili olarak mantığınız ve duygularınız arasında kalabilirsiniz. Karmaşanızı yansıtmamaya calışın. Uzak bir olasılık diye değerlendirdiğiniz görüşme, önümüzdeki günlerde sizi masaya oturtabilir.

  BALIK

  Yaşadığınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda büyük bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli çalışmalar içine girebilecek çalışmalar icerisinde olacaksınız. . Aile ile yapacagınız bir konuşma hayatınızda önemli bir değişim fikrini ortaya cıkartabilir.
 6. Moderatör Sümeyye

  Moderatör Sümeyye Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

  Katılım:
  25 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  5.397
  Beğenileri:
  4.144
  Ödül Puanları:
  113
  KOÇ

  İş konusunda oldukça önemli bazı değerlendirmeler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Sevgilinizin sizinle ilgili bir takım tespitlerini kabullenirken sergilediğiniz direniş, çevrenizde samimiyetinize yönelik kuşkular yaratıyor. Karşılıklı yapıcı niyetli eleştirileri, suçlama gibi algılamamaya özen göstermelisiniz.

  BOĞA

  Gerginliklerden uzak bir gündesiniz, bunun keyfini çıkartın. Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. İç dünyanıza dönük olmanız ve karar alamamanız bazı sorunların başlangıcı olabilir.

  İKİZLER

  Sevdiğiniz insanlarla görüşme olanağı bulup, onların size olan ilgisini gördükten sonra daha ılımlı ve uyumlu bir ruh haline kavuşacaksınız. Bir büyüğünüzün rahatsızlığı aile gündemine oturmuş durumda. Bu da sizde çeşitli kaygıların oluşmasına etken oluyor. Aşk yaşantınızda her şey yolunda seyrediyor.

  YENGEÇ

  Bu günlerde mümkün olduğu kadar arkadaşlarınızla ailenizle ve partnerinizle diyaloğunuzu sıkı tutmaya çalışın. sosyal ortamınızda aranan bir kişisiniz bunun kıymetini bilin. iş hayatınız sizi biraz zorlayacak bu dönemde ama kısa süre sonra her şey normale dönecek.

  ASLAN

  Sosyal çevreniz acısından yaşadığınız bazı sorunlar sızı yanlızlaştırmış olabilir. Bazı davranışlarınızda ki düşüncesizlik size önem veren insanların size kırılmasına neden olmuş olabilir. Sakin ve kontrollü tavrınızı tekrar kazanmalısınız. Bu şekilde yaşadığınız sıkıntıları aşabileceksiniz.

  BAŞAK

  Bugünlerde yeniliklere çok açıksınız. Bugün ummadığınız insanların sizi de içine alan bazı planlarını öğrenip umutlanacaksınız. Duygusal hayatınızda bir gerginliğin ortasında kalabilir ve kimden tarafa olacağınız konusunda ciddi tereddut yaşayabilrisiniz.

  TERAZİ

  İşlerinize çok hakim ve inisiyatiflisiniz. Bunu sağlamak için harcadığınız emek kadar, çevrenizdekilerin mesleki yeterliliğinize gösterdiği saygı da bu inisiyatifte rol oynuyor. Sevgilinizle bugün çok büyük ve ciddi bir kavga edeceksiniz.

  AKREP

  Sosyal çevrenizdeki bazı olayların etkisi sizi oldukça olumsuz etkiliyor. Etrafınızdaki insanların düşüncelerinden bu kadar etkilenmemeli kendinizin ne istediğini daha on plana çıkarmalısınız. Özel hayatla ilgili olarak ise bir kişinin size geri dönme çabasını hissedebilir ve bu konunun üzerine düşünebilirsiniz.

  YAY

  Son derece hareketli ve sorunsuz bir yaşamın içinde kendinize gereksiz problemler çıkartmamalısınız. Zaman zaman yaşamınızda radikal değişiklikler yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

  OĞLAK

  Duygusal hayatınızda uzun zamandır süregelen bir sürecin sizi heyecandan uzaklaştırmış olması hayata karşı sönük bir duruş sergilemenize neden oluyor olabilir. Yenilenme isteğinizin on plana çıkacağı bugünlerde duygusal acıdan kendinizi biraz daha süprizlere acık olacak şekilde motive etmelisiniz.

  KOVA

  Bugün sevdiğiniz bir insanla ilgili bir sorun sizi oldukça meşgul edecek. Zihin dağınıklığı yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili bir konudaki sürpriz gelişme günlük planlarınızı altüst edecek. Çok meraklı birini aile ilişkilerinizden uzak tutmanızda yarar var. Onunla ilgili yakın bir arkadaşınızdan referans alabilirsiniz.

  BALIK

  Yavaş yavaş artık geçmişi bir kenara koyarak, ailevi ilişkilerinizden duygu dünyanıza kadar neyi değiştirmek niyetinde iseniz o yönde düşünmeye çalışarak bir cok konuda düşündüğünüzden de fazla güçlenebilir ve kendi hayatınız restore edebilirsiniz.
 7. rapgirl

  rapgirl Üye

  Katılım:
  5 Nisan 2009
  Mesajlar:
  754
  Beğenileri:
  222
  Ödül Puanları:
  0
  KOÇ

  İş konusunda oldukça önemli bazı değerlendirmeler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Sevgilinizin sizinle ilgili bir takım tespitlerini kabullenirken sergilediğiniz direniş, çevrenizde samimiyetinize yönelik kuşkular yaratıyor. Karşılıklı yapıcı niyetli eleştirileri, suçlama gibi algılamamaya özen göstermelisiniz.

  Alınganlığın gözü kör olsun :D :D
 8. Moderatör Sümeyye

  Moderatör Sümeyye Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

  Katılım:
  25 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  5.397
  Beğenileri:
  4.144
  Ödül Puanları:
  113
  Sevgili Koç
  Maddi konularda ve geleceğe yönelik yatırımlar konusunda düşüncelerinizi on plana çıkartıyor ve bu durum bazı önemli kararlar almanızı ortaya çıkartacak. Güven duygunuzun da on plana çıkmasıyla riskleri azaltan ve net adımlar atan bir süreci değerlendireceksiniz.

  Sevgili Boğa
  Bugün kafanız biraz karışık. Koşullarınızı engel sayanlara aldırmamaya kararlı görünüyorsunuz. Onu daha iyi tanımak için zamana ihtiyacınız var. İş yerinizle ilişkinizi askıya alma aşamasındasınız. Çok yakın bir zamanda bunu çıkıp konuşacaksınız.

  Sevgili İkizler
  Hayalleriniz ve ilerleme noktalarınız arasında ki çelişkileri görebilir ve yeni planlamalar yapabilirsiniz. Duygusal hayatınızla ilgili olarak daha cesaretli olmanın zamanı gelmiş gibi görünüyor. Kısa zaman içerisinde duygusal acıdan yepyeni bir süreç fırsatı karşınıza çıkacak.

  Sevgili Yengeç
  İşinizde bir gelişme yok ama bu geçici bir durum. Büyük zevk alacağınız, yeteneklerinizle uyumlu yeni bir iş imkanını, gene kendi yeteneğinizle gerçekleştireceksiniz. Ancak ilk adımı atmak için bir dostunuzun yardımına ihtiyacınız var; ona gidin ve açılın. Para sıkıntınız olmayacak, sıkıntıyı kendiniz yaratıyorsunuz.

  Sevgili Aslan
  Bugün özellikle geçmiş ile ilgili olarak ön plana çıkabilecek bir durum duygusal hayatınızda köklü bazı değişimler yaratabilir. Aile ve ev hayatında ise kendinize olan güveniniz artabilir ve önemli bazı sorumluluklar İçin adım atabilirsiniz.

  Sevgili Başak,
  İş hayatınızda bulunduğunuz ortama olan güvensizliğiniz planlarınızda değişiklik yapmanıza sebep olacak. Ama durumu fazla büyütüyorsunuz. Gerginliğinizi partnerinizle paylaşıp birlikte vakit geçirmek size kendinizi iyi hissettirecek. Maddi açıdan yeni planlarınız olacak.

  Sevgili Terazi
  Bugün verimli bir telefon görüşmeniz olabilir. Aile içindeki birtakım küçük hesaplaşmaları yakın geçmişin bir yerlerine bağlama isteği, tamamen duygusal kuruntulara bağlı. Anlayış ve sevecenlikle bu yanlışı bertaraf edebilirsiniz.

  Sevgili Akrep,
  Bugün düşüncelerinizi belli bir noktaya toplamanız ve yeni kararlar vermeniz zor olacaktır. Olayları istediğiniz gibi görmeye çalışabilirsiniz ve bazı endişeler içine girebilirsiniz. Maddi konularda gerçeklerle yüzleşmek canınızı sıkacak.

  Sevgili Yay,
  Duygusal acıdan geçmişinizde var olan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. İş yaşantınızda genel olarak kendinizden emin görünmenize rağmen, bugünlerde birtakım serzenişleriniz olabilir ve beklentilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Sevgili Oğlak,
  Artık kendinizi tanıyamadığınızı düşünüyorsunuz. Aşk hayatınızda uzun zamandır var olan hisleriniz sizi oldukça yıpratmış görünüyor. Yeniden aynı şekilde hissedemeyeceğinizden korkuyorsunuz. Maddi acıdansa bir haftalık bir süreç sonunda oldukça iyi durumda olacaksınız

  Sevgili Kova,
  Bugün de yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz. Sosyal olaylar ve grup çalışmaları günlük düzeninizi aniden değiştirebilir. Bu konunun hayatınızı bunalttığınızı düşünmeden organizasyon gücünüzün geliştiğini düşünerek gelecek adına planlamalar yapmalısınız.

  Sevgili Balık,
  Bazen gereksiz yere öfkeleniyorsunuz. Böyle durumlarda kendinize kendi dışınıza çıkıp bakabilmelisiniz. Bu hafta işyerinizdeki bir olay, sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Çevrenizde iflah olmaz bir çekememezlik dolanıyor. Çalışma arkadaşlarınızdan biri size karşı olumsuz davranışlar sergileyebilir.
 9. Moderatör Sümeyye

  Moderatör Sümeyye Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

  Katılım:
  25 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  5.397
  Beğenileri:
  4.144
  Ödül Puanları:
  113
  Sevgili Koç
  Bugün duygularınızı samimi olarak ifade etmekte zorlanacaksınız ve daha çok iç dünyanıza döneceksiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz. Özellikle yalnız kalmayı tercih edebilir ve duygusallığa karşı isteksizlik duyabilirsiniz.

  Sevgili Boğa
  Özel hayatınızda önemli bir kırılma noktası yaşayabilirsiniz. Duygusal acıdan geçmişinizde varolan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. Bu durum karar verme mekanizmanızdaki problemleri çözmenizi sağlayacak

  Sevgili İkizler
  Bugün çok yoğun bir iş günü geçirmesenizde kafanızı meşgul eden konulardan dolayı akşama doğru kendinizi bayağı yorgun hissedebilirsiniz. Bu konuları birkaç gün kendi haline bırakın. Ani bir kararla başka beklenmedik bir misafiriniz gelebilir, ona da zaman ayırmanız gerekebilir

  Sevgili Yengeç
  Kendinizi bu kadar işinize kaptırmanız size maddi yönden kazançlar getiriyor fakat çevrenizden de gittikçe soyutlanmanıza neden oluyor. Başarınızı takdir edip sizden yeni projeler bekliyorlar. Bu projelere odaklanırken kendinize ve çevrenize de zaman ayrımalısınız

  Sevgili Aslan
  Kariyeriniz ile ilgili gelişen bazı olaylar sizi farklı deneyimler edinme konusunda zorlayabilir. Bu durumun yorgunlugunu bir kenara bırakarak kendinizi geliştirme acısından bakarsanız güclü bir duruş sergileyebilirsiniz. Ekonomik anlamda dikkatli olmalısınız.

  Sevgili Başak,
  İç dünyanızda var olan sorunları dışarıya yansıtmamanız hayatınızın düzene girmesi ve istediginiz mutluluğu yakalamanız için ciddi bir handikap oluşturuyor. İlişkinizi düzeltmek istiyorsanız daha açık olmalı ve ona ilginizi göstermelisiniz. Bu şekilde karmaşalardan kurtulmuş olabilirsiniz.

  Sevgili Terazi
  Aşk yaşamınızda bir yenilik yapmadan istikrarınızı korumaya çalışmanız daha doğru olacaktır Egitim kariyer hayatınızla ilgili olarak ise daha dengeli bir duruş sergileme adına adımlar atacak yarım bıraktığınız işlere odaklanacaksınız.

  Sevgili Akrep,
  Kendinizi bu kadar işinize kaptırmanız size maddi yönden kazançlar getiriyor fakat çevrenizden de gittikçe soyutlanmanıza neden oluyor. Başarınızı takdir edip sizden yeni projeler bekliyorlar. Bu projelere odaklanırken kendinize ve cevrenize de zaman ayrımalısınız.

  Sevgili Yay,
  Bu gunlerde enerjinizin üst seviye olması yerinizde duramamanıza sürekli aktivitelere katılma istegine dönüşebilir. Duygusal hayatınızda ise bir süredir etkisinde oldugunuz geçmişteki insanı cok düşünemyecek ve kendinizi daha güclü hissedeceksiniz. Maddı olarak ise bir konu sizi yoracak.

  Sevgili Oğlak,
  Kişisel karmaşalarınız etrafınızdaki insanlarla iletişiminizi olumsuz etkiliyor. Bu durumu kontrol altına almalı ve kişisel sorunlarınızı çevrenize yansıtmamalısınız. Maddi acıdan ise bir sorunu yakın zamanda çözümleyeceksiniz. Özel hayatınızda ki insanın bazı düşüncelerini hafife almakten vazgeçin. Unutmayın sizin kadar inatcı biri var karşınızda.

  Sevgili Kova,
  Yaşadığınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda buyuk bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli çalışmalar içine girebilecek çalışmalar içerisinde olacaksınız. Aşk hayatınızda yeni bir döneme biraz isteksizce giriyorsunuz, bu konuda kendinize biraz daha zaman tanımalısınız.

  Sevgili Balık,
  çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz gün geçtikce iyiye gitmeye başladı. Bu durum insanların size olan ilgisini arttıran bir olgu olarak yansıyor. Size yönelik hayranlık duygusunun da barındığı bir ilişki içindesiniz Çevrenizdekilerin, biraz aykırı biri olduğunuz yolundaki görüşleri tam yerine oturmuyor.
 10. Hilal-34

  Hilal-34 Üye

  Katılım:
  21 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  82
  Beğenileri:
  11
  Ödül Puanları:
  9
  Sevgili Yengeç
  Kendinizi bu kadar işinize kaptırmanız size maddi yönden kazançlar getiriyor fakat çevrenizden de gittikçe soyutlanmanıza neden oluyor. Başarınızı takdir edip sizden yeni projeler bekliyorlar. Bu projelere odaklanırken kendinize ve çevrenize de zaman ayrımalısınız

  Doğru. :)

Sayfayı Paylaş