Halil İbrahim Usta.

Konu 'Sanatçılar' bölümünde Hera. tarafından paylaşıldı.

1. Hera.

Hera. Kuşlara takılıp gidiyor aklım. Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    806
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Eskişehir.

Usta'mız da bizim sanatçımız olduğuna göre buradan sevgilerimi gönderiyorum ve söz verdiğim biyografisini yazmaya başlıyorum. :rolleyes:

14 Nisan 1991 - Giresun / Görele.

Liseyi Giresun Anadolu Teknik Lisesinde okuyup Üniversite hayatına atılan Usta , gelecekte Bilişim üzerine adını sık sık duyacağımız biri olacağı kesin.

Murat Hocamızın lise öğrecisi-ymiş zamanında.
    Ve Murat hoca sayesinde şöhretine şöhret kattı.
    Günlerden bir gün bu kadar ünlü biri olacağını elbette o da tahmin etmiyordu. Ta ki ; Murat hoca , Etüt odasını kurana kadar. Usta bu sitenin teknik sorunlarıyla vs. ilgilenen harika bir admin olarak halen yoluna devam ediyor.

Yaklaşık 200.000 üyesi olan Etüt Odası 6 senedir öğrencilerin derdine derman oluyor ki bunun en büyük emeği olanlardan biridir Usta.

Usta ; Bilişim konusunda hepimizi cebinden çıkartır. Eğitimi de alıp şuan bu sektörde çalışan birisi.

Site de onu herkes ciddi biri olarak tanısa da aslında öyle olmadığını belirtmek isterim. Adminlikten gelen bir ciddiyet sanıyorum ki bu tavrı.
    Yardıma ihtiyacı olan herkese yardım etmeyi de sever Usta.
    Yani her hangi bir sıkıntıda rahatça ona sorunuzu sorabilirsin , yoğun olmadığı sürece cevapsız bırakacağını sanmam , hemen ilgilenir.​

Yav usta bu nasıl biyografi oldu böyle ? :D Beceremedim ama sen buraya geldiğinde bir güncelleme yaparız. Şimdilik bu kadar yeter. :D

2. UstaSoft

UstaSoft Yönetici Özel Üye

Beğenileri:
    1.470
    Ödül Puanları:
    113
    kısa ve öz :)
    Hera. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş