Hangimiz?

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde !...Kbrr...! tarafından paylaşıldı.

1. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16

Kolay mı bu kadar kalp kırmak? Bir bardağı kırdığımızda bile üzülürüz ya birinin kalbini kırdığımızda?
    Belki de bardak kırıldığında cam parçalarını toplamak bize düştüğü için üzülürüz. Ya kalp kırdığımızda? A dimi çoğu zaman o parçaları toplamak,o kalbi onarmak aklımıza bile gelmez. . Kırık cam parçalarını toplamasak ayağımıza batar,canımızı acıtır;ama kırdığımız kalbin parçaları çoğu zaman bizi düşündürmez bile değil mi? Peki ya kalbin sahibi???
    Kalbin sahibinin canı yanması en azından o anda pek düşündürmez bizi...Düşünüyor olsak zaten kırmazdık ki o kalbi...
    Ya o sahibe gerçekten değer veriyorsak? Düşünüp pişman olursak? Kalbi onarmaya çalışırız hemen. Onarmaya çalışırken biraz acı çekeriz belki de.. Gerçi bu kalp sahibinin çektiği acının yanında nedir ki?...
    Uğraşırız o kalbi onarmaya hem de çok uğraşıız..
    Belki onarmışız gibi görünürüz ama...
    Soruyorum.. Hangimiz kırdığımız cam bardağı tamamiyle eskisi gibi yapabiliriz ki???
    beni_bırakma, ßßssRss ve a_y_t_ü_l bunu beğendi.
  2. harbikızemine

harbikızemine Üye

Beğenileri:
    859
    Ödül Puanları:
    114
    gercekten cok güzelmiş canım emegine saglık:)
  3. a_y_t_ü_l

a_y_t_ü_l Üye

Beğenileri:
    534
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel yazmışsın Kübra^cım..:)

Emeğine sağlık..:);)
  4. Persephone

Persephone Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    492
    Ödül Puanları:
    83
    gerçekten çok güzelmiş Kübra evet doğru söylüyorsun kırılan kalpleri onarmaya çalışsak bile hiçbiri eskisi gibi olmuyor.En çokta sözler yaralar insanı.Çok düşünüp öyle konuşmak lazım kalp kırmak gerçekten acı verici kalbinin kırılmasıda öyle :(
  5. _AdReNaLiN_

_AdReNaLiN_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç bi ayrılıkta veda etmemek en doğrusu bu yüzden..Kalp kırmamak için...Sessizce çekip gitmek en doğrusudur...Ne gözler anlar gittiğini nede gönül...Emeğine sağlık..
  6. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    karşındaki kim olursa olursun bir vedayı hak eder bence.. birden ortadan kaybolmak daha acı bence en azından bir 'veda'
    bu arada teşekkürler :)
  7. _AdReNaLiN_

_AdReNaLiN_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bugüne kadar kimseye veda etmedim..Çünkü kimseden ayrılmadım...Ama bana veda eden çok oldu...O "kendine iyi bak" Bence hepsinden daha acı...
  8. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    'kendine iyi bak'...
    Haklısın ya...:(
  9. _AdReNaLiN_

_AdReNaLiN_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Terkedilen bi insan kendine ne kadar iyi bakabilir ki...Bunu düşünüpte tek kelime etmeden çekip gitseler daha az acı verir bence..Hem ne kırıcı sözler söylenir, nede gerideki tatlı anıların üzerine kara bir perde çekilir..
  10. HypeR

HypeR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Insanin agzi kalbinden tasani soyler. Sinirlilik aninda bu daha cok bas gosterir ve geri donulemeyecek bir yanlisa surukler insani. Bu yuzden ikili veya toplu sorunlari sakin bir sekilde cozume kavusturun. Cikacak sonuc olumsuzda olsa fazla kiricilik olmaz.

Keske o kirilan bardaklarinda garantisi olsaydi :) Uretici firma yenisini gonderebilirdi... (diyim siz anlayin)

Sayfayı Paylaş