HAYAL İŞTE...

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde •.♥.•кαℓвѕιz●¢α∂ι•. tarafından paylaşıldı.

1. HAYATIM SINAVLARLA GECİYOR... HERSEY SINAV HERKES ÜSTÜME GELİYOR YASAMDAN TAT ALAMIYORUM HERKES BENDEN BİŞEYLER BEKLİYOR HER SANİYE BİR İNSAN DOGUM BİR İNSAN ÖLÜYOR ÖLÜM BU KADAR YAKINKEN YASAMDAN TAT ALAMIYORUM TEST KİTAPLAINDAN BASIMI KALDIRIP GÖK YÜZÜNE BAKAMIYORUM MÜZİGİM BİLE ANNEMİN BİRAZCIK DAHA TEST CÖZ SÖZÜ KULAKLARIMDA DEİŞİK Bİ MELODİ İLE CALIYO Bİ SABAH UYASAM GÖZLERİMİ ACTİĞİMDA BÜYÜMÜŞ LİSE ÜNİVERSİTE BİTMİŞ OLSA VE BEN HER HANGİ Bİ KÖYDE ÖGRETMENLİK YAPIYO OLSAM NE GÜZEL OLUR HAYAL İŞTE :D:D:(

C*R*N
  2. aygül_aygül

aygül_aygül Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    36
    DOĞRU HAYAL İŞTE İNŞALLAH GERÇEKLEŞİR ARKADAŞIM...:):):)
  3. ins arkadasım:Dyeni yılda öle dusa etcem umarım tutar:D
  4. karizmatik

karizmatik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

DOĞRU HAYAL İŞTE İNŞALLAH GERÇEKLEŞİR ARKADAŞIM...:):):)
    Genişletmek için tıkla...
    katılıyorum.......
  • hayat_hayat

hayat_hayat Guest

HAYATIM SINAVLARLA GECİYOR... HERSEY SINAV HERKES ÜSTÜME GELİYOR YASAMDAN TAT ALAMIYORUM HERKES BENDEN BİŞEYLER BEKLİYOR HER SANİYE BİR İNSAN DOGUM BİR İNSAN ÖLÜYOR ÖLÜM BU KADAR YAKINKEN YASAMDAN TAT ALAMIYORUM TEST KİTAPLAINDAN BASIMI KALDIRIP GÖK YÜZÜNE BAKAMIYORUM MÜZİGİM BİLE ANNEMİN BİRAZCIK DAHA TEST CÖZ SÖZÜ KULAKLARIMDA DEİŞİK Bİ MELODİ İLE CALIYO Bİ SABAH UYASAM GÖZLERİMİ ACTİĞİMDA BÜYÜMÜŞ LİSE ÜNİVERSİTE BİTMİŞ OLSA VE BEN HER HANGİ Bİ KÖYDE ÖGRETMENLİK YAPIYO OLSAM NE GÜZEL OLUR HAYAL İŞTE :D:D:(

C*R*N
    [/QU
  • hayat_hayat

hayat_hayat Guest

HAYATIM SINAVLARLA GECİYOR... HERSEY SINAV HERKES ÜSTÜME GELİYOR YASAMDAN TAT ALAMIYORUM HERKES BENDEN BİŞEYLER BEKLİYOR HER SANİYE BİR İNSAN DOGUM BİR İNSAN ÖLÜYOR ÖLÜM BU KADAR YAKINKEN YASAMDAN TAT ALAMIYORUM TEST KİTAPLAINDAN BASIMI KALDIRIP GÖK YÜZÜNE BAKAMIYORUM MÜZİGİM BİLE ANNEMİN BİRAZCIK DAHA TEST CÖZ SÖZÜ KULAKLARIMDA DEİŞİK Bİ MELODİ İLE CALIYO Bİ SABAH UYASAM GÖZLERİMİ ACTİĞİMDA BÜYÜMÜŞ LİSE ÜNİVERSİTE BİTMİŞ OLSA VE BEN HER HANGİ Bİ KÖYDE ÖGRETMENLİK YAPIYO OLSAM NE GÜZEL OLUR HAYAL İŞTE :D:D:(

C*R*N
    [/QU
    yya cok guzel yazılar buluosunuzzzzz
  • BULMUORUZ BİZZAT YAZIORUZZ
  • çikolata

çikolata Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    16
    inşallah gerçekleşir benim de hayalim bir köy öğretmeni olmak:) (inşallah)
  • İNSALLAH SENİNKİDE GERCEKLESİR ARKADASIM:D
  • samet_fen

samet_fen Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    16
    doğru sölüyosun ceren. bende bigün uyandığımda doktor olarak uyanmak istiyorum. ama hayal işte senin dediğin gibi. inşallah hepimizinki gerçekleşir.
  • Sayfayı Paylaş