Hayalinizdeki okulu ingilizce yazın.

Konu 'İngilizce 9. Sınıf' bölümünde 12sude12 tarafından paylaşıldı.

1. 12sude12

12sude12 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Hayalimdeki okulu anlattım ama ingilizceye ceviremiyorum . yarına lazım olduğu için sizde varsa alabilir miyim?:cold:
  2. sedoshum

sedoshum Üye

Beğenileri:
    259
    Ödül Puanları:
    0
    in my mind that the school: my school is very nice because it's a princess, there's a class and of course there's the course of the game as I have fun because having fun is a very nice thing to a school, chocolate fountain, there's always chocolate drink :)

türkçesi:benim hayalimde ki okul: benim okulum çok güzel çünkü içinde prenses sınıfı var ve ders yok. her ders oyun vae eğlence var çünkü eğlenmek çok güzel bir şey bir de okulda çikolata çeşmesi var her zaman çikolata içiyoruz :)
  3. 12sude12

12sude12 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    google translete veya her hangi bir ceviri aracı kullandınız mı internetten ? yanlıs oluyor . siz çevirdiyseniz ne mutlu :D
  4. gözdeecem

gözdeecem Üye

Beğenileri:
    382
    Ödül Puanları:
    0
    my dream school: there is no unhandled and adventure course, and there is persistence of living into our heads to provide information about the teachers in a school should not be boring lessons to be young to understand us :)
    hayalimdeki okul: hiç ders işlenmeyen ve macera yaşayarak bilgileri kafamıza girmesini ve orada kalıcılığı sağlaması için anlatan bir okul olmalı dersler sıkıcı olmamalı öğretmenler genç olmalı bizi anlamalı :)
  5. sedoshum

sedoshum Üye

Beğenileri:
    259
    Ödül Puanları:
    0
    ben çevirdim canım çevirmenlik yapıyorum

Sayfayı Paylaş