Hayatta Telafisi Mümkün Olmayan 4 şey !

Konu 'Psikolojik Destek' bölümünde babygirl->seda tarafından paylaşıldı.

1. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44

Büyük bir hava meydanının bekleme salonunda, genç bir bayan uçağına binmek üzere bekliyordu. Uçağın hareketine saatler olduğu için zaman geçirmek için bir kitap ve bir paket küçük kurabiye satın aldı. Dinlenmek ve kitabını okumak için VIP salonunda bir koltuğa yerleşti. Kurabiye paketinin durduğu sehpanın yanındaki koltuğa bir adam oturdu; dergisini açıp okumağa başladı.

Genç kadın ilk kurabiyesini aldı. Adam da bir tane aldı. Bayan çok rahatsız hissetti kendisini ve:

“Sinir birşey! Havamda olsaydım bu cüretinden dolayı onu yumruklardım!” diye düşündü.

Bayan bir kurabiye alıyor, adam da bir tane alıyordu. Çıldıracak gibiydi bayan ama olay çıkarmak istemiyordu. Nihayet son kurabiye kalınca kadın:

“Bu küstah adam şimdi ne yapacak?” diye düşündü.

Adam son kurabiyeyi aldı; onu ikiye böldü ve bir parçayı kadına verdi. Aaaa! Bu kadarı da fazla! Çok öfkelenmişti şimdi! Kadın sinir içinde kitabını ve diğer şeylerini alıp bir fırtına gibi giriş salonuna oradan da uçağın içine yöneldi. Uçaktaki koltuğuna oturdu. Gözlüğünü almak için çantasını açtı. Ne görsün? Kurabiye paketi açılmamış olarak orada duruyordu. Çok utandı. Çok büyük bir yanlış yaptığını anladı. Kurabiyelerinin paketini açmadan çantasına koyduğunu unutmuştu. Adam kendi kurabiyelerini, hiç sinirlenmeden, yüksünmeden kadınla paylaşmıştı. Kadın kurabiyelerinin paylaşıldığını düşünerek çok sinirlenmişti. Ve şimdi bu durumu açıklama şansı yoktu. Özür dileme olanağı da kalmamıştı.​

2. arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36
    resimler harika
  3. (¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯)

(¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯) Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    404
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzelmiş sağol paylaşım için:D
  4. Rüzgar

Rüzgar Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    113
    çok anlamlı. paylaşım için teşekkürler..
  5. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44
    Beğenmenize sevindim :)
  6. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    bu hikayeyi defalarca kez okuudum gerçekten muhteşem...Resimler de muhtaşemmiş teşekkürler sedacımm
  7. ceh.13

ceh.13 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdilik telafisi yok gelecekte öyle şeyler yapılacak ki

Söz ağızdan çıktıktan sonra bi makina ile istediğiniz kişinin hafızasını silebileceksiniz

Bütün hücrelerin bölünmesini sağlayarak yaşlanma önlenecek ama ölmek değil sadece yaşlanmanın önüne geçilecek

ve

Işıktan daha hızlı giderseniz geçmişi görürsünüz aslında şu an bile hiç bir insan şu anki anı görmüyor geçmişi görüyor ve duyuyor
  8. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    Resimler çok güzel..Sağol Paylaşım için Dostum.
  9. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Şimdilik telafisi yok gelecekte öyle şeyler yapılacak ki

Söz ağızdan çıktıktan sonra bi makina ile istediğiniz kişinin hafızasını silebileceksiniz

Bütün hücrelerin bölünmesini sağlayarak yaşlanma önlenecek ama ölmek değil sadece yaşlanmanın önüne geçilecek

ve

Işıktan daha hızlı giderseniz geçmişi görürsünüz aslında şu an bile hiç bir insan şu anki anı görmüyor geçmişi görüyor ve duyuyor
    Genişletmek için tıkla...
    Bu dediklerini göremem belki ama olacagınada inanmıyorum olsa en son Türkiye'de olur:97:
    muro1038 bunu beğendi.
  • berna_66

berna_66 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    29
    öyle söyleme bir 50 yıl önceki Türkiyeye birde şimdiki Türkiyeye bak .. O kadar küçümseme bence daha ilerde olabilecegimize eminim ;)

süper bir yazı tebrikler (=
  • Sayfayı Paylaş