Hayırdır Sevgili Gönlüne Başkasımı Değdi

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde Frkn-cndn tarafından paylaşıldı.

1. Frkn-cndn

Frkn-cndn Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sen gitmedn bu mektubu yaziyorm sana. haberin yok elbet olucak ama..elbet birgün gideceksn, anlamiyorm sanma gözlerinin bir baska baktiğini..artik yalandan gülüsmeler var yüzünde, yalandan sevisler var. sözlerin bile riyakar su siralari kafan karisik farkindaym..beni birakip gitmek zor geliyor sana ama sevgimin ağırliqini tasiyamayacak durumdasın. bir zamanlar bensizliği ölüm sayan SEN..simdi bensiz kalma çabasındasn! hayirdir sevqili qönlüne baskasimi deqdi ? yüzüne söylesem yine yalanlayacaksn..kadınlar bilir sevdiği adamin baskalarina mail ettiqini, bana yabanci deqil bunlar bilirsn. daha öncede tattm ihanetini..aslinda ben gibi seviyorken seni bile bile kaybediyorum.. ne yapsam durmazsun gidicisin onlar gibi, sasiracaksn bu mektubu okuduqnda, nasil diyeceksn,.. nasil anladi? haketmedm hicbir yalani, deqerlmdn herseymdn kisacasi..benden iyi biliyorsn bunlari..simdi sn qitmedn ben qidiyorm! neden deme sakin iste bu sözlerle SENI SANA ANLATIYORUM..isyan sanma sakin, bedduamda yok sana ! herzaman dediqm qibi seni cok seviyorum…Ama ben bu 2 kisilik aski 3 kisilik yasayamiyorum..qururum yetmiyor seni baskalariyla paylasmaya. O kadarmi düstük biz ? Bu kadarmi bos yasadik herseyi? simdi anliyorum sevqiye lanet edenlerin hallerini..sanirim artik bende onlardanim sayende. qidiyorum sevqili qözün aydin, sen baskalariylayken ben burda tekbasima kaliyorm…hadi sevqili qözn aydin. HAKKIMDA, HAKKIMDA HELAL OLSN SANA SEVGIMDE
    ugur_46 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş