hediye deyip geçmeyelim :)

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde Kazanova tarafından paylaşıldı.

1. Kazanova

Kazanova Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    29

Erkeklerin aldıkları hediyeler =))

Kupa Bardak: Ne fark ettim biliyo musun? Sadece bişiler yiyip içerken susuyosun Tabak alsam kafamda kıracağını bildiğim için üzerinde bu sevimsiz ***** ayıcıkların olduğu bardağı aldım İç zıkkımlan ve sus

Body gömlek vs: Bak kızım aklini başına devşir. Giyicem diye direttiğin o şeyleri giymeye devam edersen ben senin kafanı gözünü kırmak zorunda kalıcam. En iyisi sen şimdi git içeri tuvalette giy bunu gel ben de senin ya da şu karşı masadaki şaşının bir tarafını kırmak zorunda kalmıyım. Hadi güzelim

Ayıcık vs: Ben senle evlenmicem ve başkasıyla evlenmene de izin vermiceme göre al sana ayı. Sarılır sarılır uyursun. Çünkü bir ömür bir ayıdan başka birşeye sarılamıcaksın.

Yüzük: Hop hemen öyle celallenme kızım doğum günü hediyesi o, evlilik teklifi falan değil. Millet sahibin olduğunu görsün. Bunu normal zamanda da verirdim ama sen buna bir ton anlam yükler benim canımı sıkarsın.

İki kişilik bir Paris bileti: Şimdiye kadar böyle bir şey alan olmamıştır Olursa tavsiyem şudur ki; kafasına sert bir cisimle vurun ve ayılmadan nikahı basın

Mini Etek: (iç ses: hiç bir erkek sevgilisine mini etek almaz uydurmayayım bari )

Gözlük: Yüzünü komple kapatıcak bir şey bulsam daha rahat edicem ama neyse

Çiçek: Ben bir kıza ne alınır bilmiyorum, kahvedeki arkadaşlara danıştım bir çiçek al yeter dediler.

Kızların aldıkları hediyeler =))

Kravat: Ben seni boynundan baglayip kölem olmanı istiyorum.

Tişört: Sen baya zevksiz giyiniyorsun alda bunu giy yanımda ayıp valla karizmam sallaniyor şekerim

Şapka: Saçlarının tipi çok kötü ama sana diyemiyorum bari benimleyken tak da şu şapkayi ben görmeyeyim.

Maç Bileti: Ya al şu biletleride bu akşam bizde kızlarla azcık dedikodu yapalım sıkıldım hep seninle oturmaktan.

Saat: Hep buluşmalarımıza geç kalıyorsun saatine bakta bir daha geç kalma :

Cep Telefonu: Aradigim her zaman sana ulaşayım, hem bu en son teknolojiği, tüm aradıklarını banada sms atiyor
  2. denisssz

denisssz Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Tişört: Sen baya zevksiz giyiniyorsun alda bunu giy yanımda ayıp valla karizmam sallaniyor şekerim

karizmam sallanıyor şekerim:D:D
  3. (¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯)

(¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯) Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    404
    Ödül Puanları:
    0

hehe:D:D buna bayıldım:D:D emeğine sağlık
  4. Kazanova

Kazanova Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    29
    sağolun okuduğunuz için
  5. Persephone

Persephone Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    492
    Ödül Puanları:
    83
  6. denisssz

denisssz Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Ayıcık vs: Ben senle evlenmicem ve başkasıyla evlenmene de izin vermiceme göre al sana ayı. Sarılır sarılır uyursun. Çünkü bir ömür bir ayıdan başka birşeye sarılamıcaksın.

acımasız..:D

Sayfayı Paylaş