Hepimiz kardeşiz

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde aygül_aygül tarafından paylaşıldı.

1. aygül_aygül

aygül_aygül Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    36

ŞU GÜNLERDE GÜNCEL OLAN BİR KONU;KÜRT,TÜRK SORUNU....ASLINDA ÖNEMLİ OLAN İNSANLIK DEĞİLMİ?ÖNEMLİ OLAN BU TOPRAKLARI KAZANDIĞIMIZ ZAMAN AYNI KANI DÖKENLERİN BİR ARADA BİRBİRİNE KARŞI SEVGİYLE YAKLAŞMASI DEĞİL Mİ?BİZLER KÜRT,TÜRK,ARAP,İNGİLİZ VS...DOĞAMAZ MIYDIK...BAZILARI ÇEKEMİYORLAR VE BİR ÜLKEDE İÇ ÇALKANTILAR YAPMAYA ÇALIŞIYOR.PEKİ HANİ BİZ ZEKİYDİK,HANİ BİZ ÇALIŞKAN,AKILLIYDIK....BU AKLIMIZI ŞİMDİ KULLANMAYACAĞIZ DA NE ZAMAN KULLANACAĞIZ?BİZ HEPİMİZ KARDEŞİZ!! KİM NE DERSE DESİN ...BİZ BİR ARDA KARDEŞÇE YAŞADIK VE YAŞAYACAĞIZ...BİZ SAVAŞA YANİ ÖLÜME GİDERKEN SEN KÜRTSÜN,SEN ARAPSIN SEN VS...SİN DEYİP TEMİ BU TOPRAKLARI BİZE EMANET ETTİLER?(HAYIR)NEDEN PEKİ NEDEN DOLDURUŞA GELİYORUZ?SİZE BİR ÖRNEK VEREYİM;ANNEMİN DEDESİ ANNEMLERE ŞÖYLE ANLATIYORMUŞ;''ATATÜRK BENİ ÇOK SEVERDİ BANA HEP MEHMETİM NASILSIN DERDİ,HEP KONUŞURDU BENİMLE... ''DEMİŞ...DEDEM ARAP ASILLI....PEKİ NEDEN ŞİMDİ FARKLI KÖKENLERDEN OLANLARLA BİR KARGAŞA İÇİNDEYİZ?NEDEN ''BİZİM ÜLKEMİZDE TÜRK,KÜRT,ARAP VS....KÖKENLİ İNSANLARIMIZ VAR VE BİZ BU YÖNDEN ZENGİN BİR ÜLKEYİZ VE TEK ÇATI ALTINDA BİRLEŞMİŞ BİR ÜLKEYİZ ''DEMİYORUZ....GERÇİ ARTIK TÜRK MİLLETİ BUNU BİRAZ OLSUN ANLAMIŞ DURUMDA...BİZ BÜTÜNÜZ...
  2. elcin06

elcin06 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    36
    evet haklısın çok da güzel yazı ve yeriden olmuş saolasın;)
  3. aygül_aygül

aygül_aygül Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    36
    RİCA EDERİM:) BAKALIM OKUNACAK VE İBRETLİK OLACAK BİR YAZI OLUR İNŞALLAH ARKADAŞIM:)
    TEŞEKKÜR EDERİM AYRICA YORUMUN İÇİN SAOLASIN...
  4. ceylan

ceylan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    16
    evet hepimiz kardeşiz. cok güzel bir yazı olmus eline sağlık:)
  5. aygül_aygül

aygül_aygül Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    36
    TEŞEKKÜR EDERİMM CANIM BENİM:)
  6. karizmatik

karizmatik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu zamanda bu yazı mükemmelsin:)
  7. aygül_aygül

aygül_aygül Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    36
    DEĞİL Mİ HALİMİZ .............. TEŞEKKÜR EDERİM YORUM İÇİN....
  8. hayat_hayat

hayat_hayat Guest

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

ŞU GÜNLERDE GÜNCEL OLAN BİR KONU;KÜRT,TÜRK SORUNU....ASLINDA ÖNEMLİ OLAN İNSANLIK DEĞİLMİ?ÖNEMLİ OLAN BU TOPRAKLARI KAZANDIĞIMIZ ZAMAN AYNI KANI DÖKENLERİN BİR ARADA BİRBİRİNE KARŞI SEVGİYLE YAKLAŞMASI DEĞİL Mİ?BİZLER KÜRT,TÜRK,ARAP,İNGİLİZ VS...DOĞAMAZ MIYDIK...BAZILARI ÇEKEMİYORLAR VE BİR ÜLKEDE İÇ ÇALKANTILAR YAPMAYA ÇALIŞIYOR.PEKİ HANİ BİZ ZEKİYDİK,HANİ BİZ ÇALIŞKAN,AKILLIYDIK....BU AKLIMIZI ŞİMDİ KULLANMAYACAĞIZ DA NE ZAMAN KULLANACAĞIZ?BİZ HEPİMİZ KARDEŞİZ!! KİM NE DERSE DESİN ...BİZ BİR ARDA KARDEŞÇE YAŞADIK VE YAŞAYACAĞIZ...BİZ SAVAŞA YANİ ÖLÜME GİDERKEN SEN KÜRTSÜN,SEN ARAPSIN SEN VS...SİN DEYİP TEMİ BU TOPRAKLARI BİZE EMANET ETTİLER?(HAYIR)NEDEN PEKİ NEDEN DOLDURUŞA GELİYORUZ?SİZE BİR ÖRNEK VEREYİM;ANNEMİN DEDESİ ANNEMLERE ŞÖYLE ANLATIYORMUŞ;''ATATÜRK BENİ ÇOK SEVERDİ BANA HEP MEHMETİM NASILSIN DERDİ,HEP KONUŞURDU BENİMLE... ''DEMİŞ...DEDEM ARAP ASILLI....PEKİ NEDEN ŞİMDİ FARKLI KÖKENLERDEN OLANLARLA BİR KARGAŞA İÇİNDEYİZ?NEDEN ''BİZİM ÜLKEMİZDE TÜRK,KÜRT,ARAP VS....KÖKENLİ İNSANLARIMIZ VAR VE BİZ BU YÖNDEN ZENGİN BİR ÜLKEYİZ VE TEK ÇATI ALTINDA BİRLEŞMİŞ BİR ÜLKEYİZ ''DEMİYORUZ....GERÇİ ARTIK TÜRK MİLLETİ BUNU BİRAZ OLSUN ANLAMIŞ DURUMDA...BİZ BÜTÜNÜZ...
    Genişletmek için tıkla...
    doru bencede cok guzel olmus
  • aygül_aygül

aygül_aygül Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    36
    teşekkür ederim:):):)
  • hayat_hayat

hayat_hayat Guest

rıca ederız