her zaman ki gibi

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde öznur59 tarafından paylaşıldı.

1. öznur59

öznur59 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar ilk defa yazı yazıyorum.Acaba okuduğunuzda nasıl yazdığımı söylermisiniz( doğru söyleyin ama:p).Güzel mi değil mi merak ettim:eek::shy:

Herşey yalanmış meğersem herkes de yalancı..Ben hep güvenmeyi herkese güvenmeyi öğrendim ama hiç güvenilen biri olmadım.Çünkü diğerleri benim gibi herkese güvenmezdi...Herşeye inanırdım her denilenede.Çünkü saftım.Bir tek sen benim bu saflığımdan yararlanıp duygularımla oynadın..Seni severdim senin de beni sevdiğini sanırdım.Ama herzaman ki gibi yanılmıştım.Bir gün gittin çok bekledim gelmedin.Telefonun bile yoktu bende...Çok özledim ama çok..Yıllar geçti ve sen çıkageldin karşıma.Seni tanıdım ama sen beni tanımamıştın çünkü sevmemiştin beni..."Merhaba" dedim cevap vermedin..Daha sonra yanına bir kız geldi.İlk, sıradan bir arkadaşın sandım ama yine her zaman ki gibi yanılmıştım...Sana aşkım diyince yıkıldım..İşte bunu hiç yaşamamıştım.....
  2. berna_66

berna_66 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    29
    güzel yazmıssın tebrik ederim :) duygularını biraz daha içten anlatsan daha cok işe yarayacagını düşünüyorum .. nacizane bir fikrim yanlıs anlama :)

hepimiz insanoglu-kızıyız .. kimseye güvenilmez .. hemde hiçkimseye .. yasayan biri olarak söylüyorum :)

basarılarının devamını dilerim :)
    öznur59 bunu beğendi.
  3. öznur59

öznur59 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim:D

içten anlatmayı denerim:D:D umarım yapabilirim:) yanlış anlamadım canım;)
    berna_66 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş