∂iαвiαη~lρ moderatör Bakarsa Sevinirim

Konu 'İstekleriniz' bölümünde melihtumer96 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. melihtumer96

melihtumer96 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29

Sayın ∂iαвiαη~lρ moderatör, bana özel mesajda konu içersinde üyeleri uyarmana gerek yok.Bunu modlar dahi yapmıyor.Rapor et butonunu kullanmaya devam edebilirsin yazdınız.Hangi konuya yazdığımı belirtirseniz memnun kalırım.özel mesaj yazmayı bilmediğim için buraya yazdım.Eğer Zeynep adlı üyeye yeni sayfa numarası vermek yasak dediğim içinse rapor et butonunu kullanma nedenim belli.Benzer konu üzerine tartıştık ve admin son noktayı koydu.Bu nedenle rapor et butonu yerine o mesajı yazdım.
  2. Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    Özel mesaj zaten üyeler yazamıyor ;)
    Bir diğer ikincisi süper moderatörümüz seni gayet haklı bir konu için uyarmış.Konu içerisinde eğer gerçekten ki üyeleri uyarıyorsan bu senin görevin değildir senin görevin rapor et butonunu kullanmaktır.
    Ayrıca niye bu kadar siteyle ilgilenmeyi kendine dert ediyorsun? Rapor et kısmını zaten sen hep mesajlıyorsun.Bazen gereksiz oluyor ama bu bir sorun değil sana binlerce kere anlatım yaptık sen hayla anlamadın herhalde.Sen rapor edeceksin biz uyaracağız.Kısır döngü bu tamam mı?
    Ayrıca yetkililer sana mesaj atıyorsa bilmelisin ki yararlı şeyler yapmıyorsun.
    ;)
    Mαvi αdα. bunu beğendi.
  3. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    Evet, o mesajın özel olma gibi bir durumu vardı ama artık öyle bir özelliği yok malesef.
    Ayrı bir konu açmana gerek yoktu. Ne mesaj yazdığını hatırlamıyorsan son mesajlarına bak derim.
    Tartıştın demek ki sonunda?
    Adminin ne söylediğinden haberim yok. Üyelere "modmuş" gibi uyarı ver dediyse sorun yok demektir. Uyar arkadaşım.
    Neyse ya cevap bile yazmayacaktım aslında.
    İyi forumlar.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş