--İcat--

Konu 'Teknoloji ve Tasarım' bölümünde chief_calamity tarafından paylaşıldı.

1. chief_calamity

chief_calamity Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Daha önce yapılmamış hayatımızı kolaylaştırcak icat istiyorum yardım eder misiniz ?
  2. mervebil

mervebil Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    ben de icat arıyorum lütfen yapan varsa söylesin yaratıcı fikirlere ihtiyacımız var...
    gürkanbayram bunu beğendi.
  3. Erenmelike

Erenmelike Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    9
    benim size önerebileceğim çekmeceli merdiven, ışıklı terlik, renk değiştirebilen çanta,bastonlu şemsiye,sesli çöp kutusu,eğer ki örmeyi biliyorsanız poşetten güzel bir çanta yapabilirsiniz,yağmur yağdığında gözlüklerdeki damlaları silebilen silgeç ve mesela bazen balkonlu evlerde oturan kişiler için çamaşır asmak biraz zor olabiliyor bunu kolaylaştırabilirsiniz bu dediğimi yapmak isterseniz nasıl yapabileceğiniz hakkında bildi verebilirim bunlar gibi şeyleri aklıma geldikçe yazarım.
    mavısım, bayramkalin, Kapris ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. mystery_girl

mystery_girl Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    bende hala birşey bulamadım..
  5. BiLqem

BiLqem Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    aL bndnde o kadar yaa. Hiç BİSEY BULAMADM..!!! :(
  6. Kapris

Kapris Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    64

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

benim size önerebileceğim çekmeceli merdiven, ışıklı terlik, renk değiştirebilen çanta,bastonlu şemsiye,sesli çöp kutusu,eğer ki örmeyi biliyorsanız poşetten güzel bir çanta yapabilirsiniz,yağmur yağdığında gözlüklerdeki damlaları silebilen silgeç ve mesela bazen balkonlu evlerde oturan kişiler için çamaşır asmak biraz zor olabiliyor bunu kolaylaştırabilirsiniz bu dediğimi yapmak isterseniz nasıl yapabileceğiniz hakkında bildi verebilirim bunlar gibi şeyleri aklıma geldikçe yazarım.
    Genişletmek için tıkla...
    teşekkürler :) aklına gelen başka varsa yazar mısın lütfen... hepimizin çok ihtiyacı var :)
  • Erenmelike

Erenmelike Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    9
    tabi ki aklıma geldikçe yazarım sizi ihmal etmem merak etmeyin siz konuyu bu arada bizim sınıfta hoca farklı stadyum veya ev yapabilirsiniz dedi bizim bir arkadaş üçgen şeklinde bir bardak yaptı sizde deneyin belki hocanız izin verir.
    bayramkalin bunu beğendi.
  • vivonna

vivonna Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Mesela yatakta kitap okurken kollarımızın yorulmaması için yatagın baslıklarından çıkan iki kol olabilir.:)
    mavısım ve gizLi-zne gizem bunu beğendi.
  • Erenmelike

Erenmelike Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    9
    biraz zor yapması ama aynı ingilizce elektronik sözcükleri yazınca anlamı çıkıyor ya işte bizde türkçe sözlük yapalım türkçe olarak bilmediğimiz kelimelerin anlamını bulalım buna elektronik türkçe sözlük olsun:D birde şu aklıma geldi dönerek yatak haline gelen koltuk bunun maketinide yapabilirsiniz
    bayramkalin bunu beğendi.
  • furkan346

furkan346 Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    balkonlu evlerde oturan kişiler için çamaşır asmak biraz zor olabiliyor bunu kolaylaştırabilirsiniz

Çözüm ne Olabilir _??
  • Sayfayı Paylaş