içim acıyor:(

Konu 'Tanışalım' bölümünde aynur xd tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. aynur xd

aynur xd Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0

içimde bir sıkıntı var birilerine derdimi anlatmak istiyorum ama etrafımda onlara derdimi anlatabileceğim çok çok az kişi hatta sadece 1 kişi var o da kardeşim gibi olan arkadaşım :) o tek anlıyor vede o teksırlarımı kimseye anlatmıyor :) içim çok acıyor unutmak istiyorum ama unutamıyorum bana yardım edin ne yapmam lazım onu unutmak için :) o da beni seviyomuş ama beni facesinden sildi yanlış anlama yüzünden :) lütfen yardım edin bana sadece siz bana yardım edebilirsiniz kendimi çok yanlız çaresiz hissetmeseydim emin olun böyle bir konu zaten açmazdım :( :( :( :(
  2. yeşimsu

yeşimsu Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    onunla konuş veya başka face açsadece ikiniz birbirinizi ekleyin ve konuşun:)
  3. UstaSoft

UstaSoft Yönetici Özel Üye

Beğenileri:
    1.470
    Ödül Puanları:
    113
    ne yapalım. aşk sorununu mu çözelim.
    çözümü bu sitede değil.
    bir daha konu açarsan buraya uzaklaştırma alırsın.
    ayceNuR ve `Crescent~ bunu beğendi.
  4. `Crescent~

`Crescent~ Üye

Beğenileri:
    662
    Ödül Puanları:
    94
    Yer:
    Ankara
    Konunuz kilitlenmiş. Neden tekrar ısrarla açıyorsunuz ?
    HaYaT SéRSéRi bunu beğendi.
  5. aynur xd

aynur xd Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    işte bende başka hesap açmak istiyorum ama çok korkuyorum beni facesinden sildi yeniinden de siler diye =) arkadaşımın kankası olyor hemde =) ilk başlarda ukla falan diyordum ama sonraları aşık oldum =) herşey bir şakayla başladı bir kız duvarına kalp koymuştu kim bu kız dedim çıkıyoruz onunla dedi bende bozuldum mutluluklar falan dedim sonra şaka ya saçmalama falan dedi bana bende şaka yapınca gülüyomusun dedim bana dediki sonra ağlayayım mı o zaman sen benimi seviyosun yoksa gören öle sanıcak böyle bozulduğuna göre dedi bende söyleyemedim onu sevdiğimi hayır saçmalama falan dedim keşke demeseydim sonra ben onunla konuşmadım arkadaşıma anlattım herşeyi arkadaşım ona dediki ondan özür dile dedi o da ben bişey yapmadım dilemem falan dedi bende özür dilemiyor diye duvarıma onu zoruna giden bişey yazdım beni facesinden sildi :( bende 1 hafta önce ona seni seviyorum falan dedim dünde arkadaşımla benim hakkımda konuşmuşlar güzel kız falan demiş benim hakkımda ondan hoşlanıyodum araya soluluk girdi falan demiş :( bende napacağımı bilmiyorum ve içim çok acıyo lütfen sana şimdi herşeyi anlattım bana yardım et ne yapmam gerektiğini söyle onu kaybedersem çok çok çok üzülürüm :( :(
  6. aynur xd

aynur xd Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kusura bakmayın :( inanın işim sizin işinizi zorlaştırmak değildi :( bir daha olmaz.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş