İhtiyacım var!

Konu 'Psikolojik Destek' bölümünde bilgecan tarafından paylaşıldı.

1. bilgecan

bilgecan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Öncelikle diceksiniz ulan çocuğa bak gelmiş böle şeylerini buraya anlatıyo.biraz rahatlamam lazım hoş görüyle karşılayın lütfen..

Şimdi 3 sene önce biriyle tanıştım ve mutluyduk beraberken.liseliler gibi hiç çıkmadık bunu istemiyordu ama baya yakındık.Sorun ben çok kıskanıyordum o buna gelemiyordu ve sürekli kavga ediyorduk tartışıyorduk.Ben gerçekten onun yanında mutluydum ve bunu bildiğim için bırakmak istemiyordum.Ama çok sorun oldu ona kötü ve kaba davrandım bu durumda bana kızanlar olabilir haklısınız ama dediğim gibi gurur ve sinir herşeyi kötüye itti.Şuan konuşmuyoruz hatta aynı küçük bir şehirdeyiz ama karşılaşmıyoruz bile ki yoluna çıkmak görünmek istemem.Nasıl bitti peki en son derseniz her gece iyi geceler mesajı atıyordum.Bitime son 3 gün kala cevap atmaya başladı çok şaşırmıştım.Ve son gün konuştuk bana başka birini sevdiğini ama sevdiği kişinin başkasıyla evlenicek olduğunu söyledi.Çok kötü oldum ilk başta yalan söylediğini düşündüm onada söyledim ama gerçek doğru olan bu dedi.Ve arkadaşıma danıştım o da son bir mesaj at dedi ve biraz uzun hissettiklerimi yazdım.Bir de son bir iyi geceler mesajı attım ve cevabı geldikten sonra hiç konuşmadık ve görüşmedik.

Şimdi buna bize anlattın,bizden ne istiyorsun diye sorucaksınız.

Arkadaşlar onu kaybetmek istemiyorum ona zarar vermek rahatsız etmekte istemiyorum.Bu sene sınavı var hatta o yüzden üstüne düşmedim.Ama gerçekten onu o kadar çok seviyorum ki başkasıyla olmak dahi istemiyorum.
    Şimdi eğer içinizde bana gerçekten yardım edebilecek birileri varsa lütfen bu konu hakkında düşündüklerini yazsın.Bir yol göstersin Lütfen.
  2. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0
    Kimse sana bize niye anlatıyorsun demez, tabiki danışıp yardım isteyebilirsin herkes gibi (=
    Üzgünüm adına.. Ama sana şunu söyleyim kız birini seviyorken kendini seveni görmez, unutmaya çalışmalısın..
    Eğer hala onu kazanmaya çalışacaksan, sıkmadan yaklaşmalsın.. arkadaşça..

:eek:
    bilgecan bunu beğendi.
  3. bilgecan

bilgecan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında ona artık yakınlaşma şansım yok milyonda 1 bile değil keşke bi mucize olsa keşke.ama hayatta keşkelere yer yok :( yapıcak pek fazla bişey yok ama aklımda o varken kimseyi düşünemiyorum ve mutlu olamıyorum ..
  4. Desert Rain.*

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0
    bir psikologtan yardım almanı tavsiye ederim ..
    bilgecan bunu beğendi.
  5. bilgecan

bilgecan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Evet belki çözüm o gibi gözüküyor ama o aldığım yardımı ben kendi içimdede yapabilirim beyin bedava : )
    tabi bu işin şakası demek istediğim bu benim elimde olan bişey sende bunu söyledin unutmalısın tek yapmam gereken o.Ama işte sadece kendim yapmaya çalıştığım için bunu zor oluyo ve böyle acı çektiriyor.İşin aslı olay bende bitiyo : )
    şimdi dersin e madem böyle düşünüyosun niye 2 saattir bana yazdırıyon diye başta söyledim rahatlamam gerekiyodu : / ;)
  6. Desert Rain.*

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0
    yok öyle demem :)

bunu anlaman/ kabullenmen çok iyi :)
    bilgecan bunu beğendi.
  7. SevdaLiM

SevdaLiM Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kolay değil tam 3 sene birden bire unutman bitirmen arkadaşlığını aynı şekilde onun içinde kolay değil..yalnız bazen gideni geri döndürme calışmak faydasız kalabiliyor...şuanda sana en iyi gelecek şey zaman ..bazen yaranı kanatacak gibi de olsa zamanla alışacaksın..
    bilgecan bunu beğendi.
  8. Toгgαи

Toгgαи Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.809
    Ödül Puanları:
    38
    Söylemiş olduğu bu söz pek inandırıcı gelmedi bana açıkcası =/ seni kendinden uzaklaştırmak içinde söylemiş olabilir.

Aslında sende söylemişsin olay sende bitiyor her şeyin farkındasın. :)

Eğer şuan sınava hazırlanıyorsa onu rahat bırak. Sana karşı bir şeyler hissediyorsa seni bulur zaten. :)

Kendini bu konularda fazla kaptırma hayat bir kişiden ibaret değildir.
    bilgecan ve SevdaLiM bunu beğendi.
  9. bilgecan

bilgecan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim çok yardımcı oluyorsunuz.sizin bu yazdıklarınızı okumak beni o kadar rahatlatıyor ki.bende inanmıyodum aynısını söyledim beni kendinden uzak tutmak için böyl diyosun dedim ama gerçek bu dedi..evet zaman gerçekten zaman gerekiyo..evet bi kişiden ibaret değil ama ne bileyim.başkalarına gidemiyorum..ya millete bakıyorum o kadar yavşaklık okadar düşürüyolarki kendini tamam hani kızlarla aynı ortamda oluyolar belki kendini sevdirebiliyolar da nebiliyim..ben hiç kendimi o durumda düşünemiyorum hani bana göre değil..öyle olucağıma böyle olurum daha iyi..ne alakası var gibi oldu ama nebileyim işte : )
  10. Desert Rain.*

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0
    sen sevdiğinin yerine başkasını yakıştıramıyorsun.. uzaklaşmak istiyorsan kötü yönlerini düşün bu seni soğutabilir belki (=...
    bilgecan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş