iki dersaneye birden gitmek..?

Konu 'Psikolojik Danışma - Rehberlik' bölümünde aylavvyu_xd tarafından paylaşıldı.

1. aylavvyu_xd

aylavvyu_xd Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    9

arkadaşlar geçen hafta dersane denemeleri oldu üç dersanenin denemesine girdim.birisinden bedava diğerlerinden de indirim kazandım.şu an gittiğim dersaneye kayıt olacağım zaten(indirimli),bir de bedava kazandığım dersaneye kayıt olmayı düşünüyorum.annemle babam da kaldıramayacağımı söylüyorlar,haklılar da.ama büyük hedeflerim var ve 2 senem kaldı.ayrıca ilçenin ilk onu benim şu an gittiğim dersaneye başlayacaklar seneye ve benim onlarla aramdaki farkı artırmam gerekiyor.
    2.gideceğim(gidersem) dersanenin matematik hocası çok iyi.acaba kayıt olup sadece matematik derslerine mi girsem?
  2. MaviGöz-//

MaviGöz-// Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    0
    Niye kaldıramayasın ki ? :) Yerinde olsam giderdim. Çünkü ne zaman aklım birşeye takılı kalsa ve yapmasam büyük pişmanlık duyuyorum. Hem bir arkadaşım da senin gibi girdiği deneme sınavlarından indirim kazanmıştı. Şimdi son sınıfta. 2 Dersaneden de bedava kazanmıştı. İkisine de gitti valla :D Tek dezavantajı fazla ödev. :) Yatana kadar habire çözüyordu :) Peki pişman mı ? Degil.. Şimdi nerdeyse full çekiyor denemelerinden :)..
  3. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0
    bence gir o dersanelere.. Betül haklı ..
  4. Yasemen*

Yasemen* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    826
    Ödül Puanları:
    0
    2 dershaneye gitmek?
    Bilmem daha önce düşünmemiştim.
    Bende gittiğim dershane ile birde başka bir dershaneden %100 burs kazandım ama
    Birine gitmeyi düşünüyorum..

2 dershane demek 2 mat, 2 fizik 2 kimya hocası demek.
    Sen birinde dinlediğinde anladığın şeyi, 2. sinde dinlediğinde daha farklı anlayacaksın demek....

BU açıdan düşün birde :)
  5. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    birinin sadece kaynaklarını alırsın denemelerine girersin olmadı ;)
  6. Dreamer*

Dreamer* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.971
    Ödül Puanları:
    0
    Ben olsam kaldıramam.. Zaten birinden saat kaç oluyor geliyorsun.
    Zorlanmam diyorsun o tempoyu kaldırırım diyorsan git.
    Senin özgür iraden..
  7. Lethe

Lethe Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    8.201
    Ödül Puanları:
    113
    Vuhuu . Sevdim ben seni ^) :D

Düşünmene gerek yok . Koşarak git. Birinde etüt alamadığında diğerinden alırsın. Nasıl olsa devamsızlık sorun değil . Favori dershanene devam et diğerine etüt ve kitaplar icin uğra :)
    Süper bi fikir bence..
    Okeanus bunu beğendi.
  8. Okeanus

Okeanus Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    635
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Birinde etüt alamadığında diğerinden alırsın. Nasıl olsa devamsızlık sorun değil . Favori dershanene devam et diğerine etüt ve kitaplar icin uğra :)
    Süper bi fikir bence..
    Genişletmek için tıkla...
    Katılıyorum kesinlikle ;)
  • aylavvyu_xd

aylavvyu_xd Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    9
    haklısınız haftasonu hemen diğerine de kaydımı yaptırayım.doktor olmak için önemli bir adım daha atacağımm..:)
  • Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım sana gerçek bir şey söylemek istiyorum.
    iki dershane kimseyi filozof yapmaz bilgiç de yapmaz ayrıca ailen haklı iki dershane kaldıramazsın.belki büyük emellerin olabilir fakat bu emellerini vaktini dershaneye harcıyarak yok edebilirsin.benim bir arkadaşım var senden büyük 11 yıldır dershane yüzü görmemiş sadece kitaplardan çalışıyor ve gidene göre gerçekten çok başarılı.
    bende gitmiyorum.zaten durumum olsa da gitmem. lisede belki.sen elindeki fırsatları değerlendiremiyorsun diyebilirim.bir deshane niye yetmesin sana bedava olana gidebilirsin.hem de aileni zora sokmazsın.bunları düşünseydin sana bir dershane yeterlidir.çok istiyorsan git ama sen sanırım şu an öğlencisin seneye de gitsen hafta sonun sabahların hep dershane de geçecek ödevlerini yetiştiremeyeceksin.ama sen bunları göze alıyorsan git istersen 3 dershaneye.ama bunların seni filozof yapmayacağını da bil.
  • Sayfayı Paylaş