İlginç itiraflar :D

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde mystical50 tarafından paylaşıldı.

1. mystical50

mystical50 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    16

Erkek , 38 , İstanbul
    Karımla alışveriş merkezinde dolaşırken birden önümüzden inanılmaz güzel bir kadın geçti. Nasıl oldu ben de anlamadım ama ilk defa bir kadına bu derece kilitlendim. Bu durumun farkında olan karımın şu s özleri ile kendime geldim. "Bakma faslın bittiyse kavgaya geçeceğim!"

Kadın , 34 , İstanbul
    Dün haberlerde çıkan tekstil sektörünün krize girmesine kocamın yorumu: "Bak bir aydır alışveriş yapmıyorsun, tekstil krize girmiş!"

Kadın , 34 , İstanbul
    "Seviyor musun?" dedim, "Seviyorum." dedi. "Ne kadar?" dedim, "Çok." dedi. "Ne kadar çok?" dedim. "Her akşam eve gelip dırdırını çekecek kadar çok..." dedi. Sustum...

Kadın , 23 , İstanbul
    Ramazanda cemaat toplanmış, teravihde. Ufaklığın teki de annesinin peş ine takılmış gelmiş. Namaz kılınırken sessiz sessiz olanları izleyen çocuğun dudaklarından hayal gücünü ortaya koyan şu cümleler dökülüyor. ''Yatın kölelerim! Kalkın kölelerim! Yatın kölelerim! Kalkın kölelerim!'' Cemaat uzun süre secdeden kalkamadı tabi...

Kadın , 26 , Ankara
    Şiddetli kavgamız sırasında "Gidiyorum ben, bitti!" dediğimde "Dönerken mutfaktan su getir, sana laf anlatacağım diye boğazım kurudu!" diyen kocamı huzurlarınızda yılın kozalağı seçiyorum.

Kadın , 24 , İstanbul
    Lacivert ceketi, gri pantolonu, kahverengi ayakkabısı ve siyah kemerini bir arada giyen babama annemin yorumu: "Toplama bilgisayar gibi olmuşsun!"

Erkek , 37 , İstanbul
    Bir alkış da Sema ismindeki sevgilisine doğum gününde ''Semaver'' hediye eden arkadaşıma gelsin lütfen.

Erkek , 23 , Antalya
    Bir alkış da sınava giderken, 1 GB'lık flash disc'e Kur-an'ı Kerim ve dualar atan, sonra da boynuna asan ve cevşen niyetine kullanan kardeşime gelsin. :D
  2. gulhan

gulhan Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    16
    Kadın , 34 , İstanbul
    Dün haberlerde çıkan tekstil sektörünün krize girmesine kocamın yorumu: "Bak bir aydır alışveriş yapmıyorsun, tekstil krize girmiş!"

:D:D:D
  3. Kazanova

Kazanova Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    29
    Kadın , 26 , Ankara
    Şiddetli kavgamız sırasında "Gidiyorum ben, bitti!" dediğimde "Dönerken mutfaktan su getir, sana laf anlatacağım diye boğazım kurudu!" diyen kocamı huzurlarınızda yılın kozalağı seçiyorum.

Kadın , 24 , İstanbul
    Lacivert ceketi, gri pantolonu, kahverengi ayakkabısı ve siyah kemerini bir arada giyen babama annemin yorumu: "Toplama bilgisayar gibi olmuşsun!"

gene süpersin tuğba koptum ya ... paylaşım için teşekkürler
  4. sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0
    ne insanlar var ya..D:D:D:D

sağol canım
  5. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    Kadın , 34 , İstanbul
    "Seviyor musun?" dedim, "Seviyorum." dedi. "Ne kadar?" dedim, "Çok." dedi. "Ne kadar çok?" dedim. "Her akşam eve gelip dırdırını çekecek kadar çok..." dedi. Sustum...

:) uyanık ya....ben olsam direk kapı dışına atmıştım ...sağoL dostum
  6. arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36
    Kadın , 34 , İstanbul

hehe :D:D
  7. y@k@moz

y@k@moz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeldi paylaşım için tşk
  8. Özel Üye Ahmet

Özel Üye Ahmet Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    83
    Erkek , 23 , Antalya
    Bir alkış da sınava giderken, 1 GB'lık flash disc'e Kur-an'ı Kerim ve dualar atan, sonra da boynuna asan ve cevşen niyetine kullanan kardeşime gelsin.

:D:D
  9. windy_rose

windy_rose Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Kadın , 23 , İstanbul
    Ramazanda cemaat toplanmış, teravihde. Ufaklığın teki de annesinin peş ine takılmış gelmiş. Namaz kılınırken sessiz sessiz olanları izleyen çocuğun dudaklarından hayal gücünü ortaya koyan şu cümleler dökülüyor. ''Yatın kölelerim! Kalkın kölelerim! Yatın kölelerim! Kalkın kölelerim!'' Cemaat uzun süre secdeden kalkamadı tabi...
    bunu yapan çocuğa koptum valla:D
    halen gülüyorum
    güzel paylaşım sağ ol arkadaşım:)
  10. elifataker

elifataker Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Kadın , 34 , İstanbul

hepsi gerçekten çok güzel ama en çok buna güldüm sağol...

Sayfayı Paylaş