ing. work book ödev yapabilecekler girsin ..

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde Canımsın Sen tarafından paylaşıldı.

1. Canımsın Sen

Canımsın Sen Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ing. work book sayfa 13 pamuk prenses masalı var onu ingilizce olarak yazabilir misiniz dewamı ile birlikte kitabı olmayanlar hepsini verebilir .. sonu şöyle bitiyor bana bundan sonrası lazım ne olur yardım edin bu bölüm bizim yazılı sorumuz ...

the hunter took her to the forest, but the couldn't kill her because she was a very good princes. he left her in the forest and came back to the place. snow white found a little cottage in the forest and there were seven dwarfs in it ...

burdan sonra devamını sayfa 14 de g bölümünde soruyor g bölümünü yapanlarda verebilir ama acil daha ezberliyeceğim mümkünse kısa geçin detaylara inmeyin ne olur yardım edin ama
  2. BuYuDeGeL

BuYuDeGeL Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

ing. work book sayfa 13 pamuk prenses masalı var onu ingilizce olarak yazabilir misiniz dewamı ile birlikte kitabı olmayanlar hepsini verebilir .. sonu şöyle bitiyor bana bundan sonrası lazım ne olur yardım edin bu bölüm bizim yazılı sorumuz ...

the hunter took her to the forest, but the couldn't kill her because she was a very good princes. he left her in the forest and came back to the place. snow white found a little cottage in the forest and there were seven dwarfs in it ...

burdan sonra devamını sayfa 14 de g bölümünde soruyor g bölümünü yapanlarda verebilir ama acil daha ezberliyeceğim mümkünse kısa geçin detaylara inmeyin ne olur yardım edin ama
    Genişletmek için tıkla...
    [Guenn go to dwarfs cottage.Snow white take apple.Snow white sleepind.Prince kisses the Snow white.Snow white died.Gueen is winner. Bu benim hikayem ister ister alma [Tesekkür edersen iyi olur] senin için yaptim !
    Arkadasim yeni üyeyeyim istedigin gibi doldurucaksın buun ben böyle yaptım paylasıyım
    ödevyapamadım bunu beğendi.
  • ödevyapamadım

ödevyapamadım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler

Bu ödevi kaç saattir yapmaya çalıştım ama yapamadım son çare sitelere baktım hiçbirinde yoktu ama sen yazmışsın çok teşekkür ederim dualarım sana valla sağolasın :):330:
  • Sayfayı Paylaş