İngilizce 124. sayfayı çeviren var mı.? Acil lazım..

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde aysenaz tarafından paylaşıldı.

1. aysenaz

aysenaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Acil.....Lütfen hemen yapan varsa versin hoca ödev olarak bakıcak ve benim dershaneye gitmem lazım..
  2. deli çocuk

deli çocuk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Herkez aynı değildir. İnsanlar farklı düşünür, görür ve davranır. psikolog 1800lerden beri kişilik tipleriyle ilgileniyor çünkü kişisel niteliklerimizin sosyal, okul hayatı ve meslek seçimi üzerinde önemli etkileri var. Psikolog bir kişinin güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek için bazı kişilik testleri,anketler ve analizler uygular. Güçlü kişi olumlu niteliktedir ve zayıf kişi olumsuz niteliktedir. Herkezin güçlü yanı sıra zayıf yönleri vardir çünkü onlar zayıf yönlerini öğrendiği zaman rahatsız olmaz. onlar ozaman sonuçlara bakarak gelecekteki fırsat ve tehditleri bilirler. yalnız bu kadar yaptım
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Nisan 2011
    mariam ve Çaışkançocuk bunu beğendi.
  3. furkan1907

furkan1907 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Herkesaynıdır. Insan, düşünmekgörünüm vefarklı davranıyor.Kişisel gualities sosyal ve okul hayatı ve meslek seçimi
    üzerinde önemli etkileri var çünkü Psikolog 1800'lerden bu yana kişilik tipleri ilgi odağı haline gelmiştir.
    Psikologlar, kişinin güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek için bazı kişilik testleri, anketler ve analiz uygulayın.
    Güçlü bir kişinin olumlu nitelikleri ve zayıf bir kişinin olumsuz gualities vardır.Herkesin zayıf olarak güçlü çünkü
    onlar zayıf öğrenmek zaman rahatsız hissetmeyin.
    Onlar, daha sonra, sonuçlara bakarak fırsatlar ve tehditler gelecekte söylemeye çalışıyorum.Örneğin, bir kişi
    kendinden emin ise ve diğer insan anlayışı iyi, ama kolayca vurguladı alır, o arkadaş ve iyi scial temaslarda bulunmak için oppotunity olacak, ama aynı zamanda kolayca hata yapma threst olacaktır.
    Bu testleri, anketler ve analizler bize ve kendimizi daha iyi unterstand almak için yardım.
    Onlar da bizi değişiklik ve yenilik gelecekte kişisel gualities yapmak için yardımcı olur.
    Bir Teşekkür Yeter .
    zhr elbhdr ve hayall perest:) bunu beğendi.
  4. hayall perest:)

hayall perest:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş