İngilizce 8. Sınıf Ders k. 111 çeviri.

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde TeqiLa'ya Hasta tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TeqiLa'ya Hasta

TeqiLa'ya Hasta Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Erkek (cümleler düzgün değil sadece çevrilmiş, düzeltip yazarsınız):

Babam bana bir bilgisayar aldığından beri bilgisayarlara ilgi duyarım. Ben bilgisayarda çalışan deli oluyorum ve ben de ve bilgisayar parçaları ortaya koyarak tadını çıkarın. Arkadaşlarımla Herhangi bir sorun onarabilirsin çünkü onların bilgisayar sorunları olduğunda beni ara. Bu yüzden, ben üniversitede bilgisayar bilimleri araştırma ve bilgisayar mühendisi olmaya karar verdim. Ailem de benim seçimim mutlu zekâ vardır. onlar ve iyi ücretli saygın iş olduğunu düşünüyorum çünkü. Ben mühendislik parlak bir kariyer sahibi olacak ve ben yakında kendi ev ve araba satın eminim. Ben de 35 yaşına kadar evlenmek isteyen ve benim çocuklar yetiştirmek.

Kız:

Annem ve babam bunu güvenli bir iş olduğunu düşünüyorlar. Çünkü benim bir doktor olmamı istiyorlar.Ancak ben moda tasarımcısı olmak istiyorum. Bu seçim için sebeplerim var .
    Benim çizimim iyidir ve moda ile ilgileniyorum. Zaten arkadaşlarım için bir kaç giyecek meddeleri çizdim ve onlar tasarımımı beğendiler. Ben hızlı bir arama yaptım ve hedef yolumu buldum. Kumaş türü ve giysi yapımı önemlidir. Çünkü o zaman teknik çizim lazımdır. Önce Tümhaklarla ilgili tekstil bilmeniz gerekli . Bu yüzden bir mesleki liseye gidip dikiş öğrenmeye karar verdim. O zaman üniversite tasarımı moda çalışmaktır. Ben Hollywood 'da ünlülerin tasarımını yapmak istiyorum.

Umarım Yardımcı olmuşumdur :)
    LeyLaMecnun, eda esen ve kuru bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş