İngİlİzce bİr parÇa

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde kartal47 tarafından paylaşıldı.

1. kartal47

kartal47 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0

It was in 1919. there were occupying forces in izmir. aydın and nazilli. yörük ali efe was a young brave turkish man.yörük ali efe and some of his friends attacked a greek patrol. the enemies were large in number and they had lots of weapons, but yörük ali efe and his friends didn't have many modern weapons and they were less in number. after the attack, yörük ali efe and his friends blew up the patrol and took the weapons and food. the enemies panicked and drew back, but on their way back, but back they destroyed many houses and killed lots of innocent people. I was fascinated with yörük ali efe's braveness.

O 1919 yılında oldu. izmir işgal kuvvetleri vardı. aydın ve Nazilli. Yörük Ali Efe bir genç cesur Türk man.Yörük ali efe ve bazı arkadaşlarını bir Yunan devriye saldırıya uğradı.düşman sayısında büyük oldukları ve ancak, silah çok şey vardı Yörük Ali Efe ve arkadaşları birçok modern silahlara sahip değildi ve bu sayı daha az idi.saldırıdan sonra, Yörük Ali Efe ve arkadaşları devriye havaya uçurdu ve silah ve yiyecek aldı.düşmanlar panik ve geri çekildi, ama geri giderken, ama geri birçok ev ve masum insanların ölümüne çok yıktı. Ben Yörük Ali Efe's yüreklilik ile büyülenmiştim.

ARKADAŞLAR BANA BUNA BENZER BİR ANLATIM LAZIM LÜTFEN ÇOK ACİLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Sayfayı Paylaş