İngilizce çeviri ödevim var yardım istiyorum arkadaşlar :(

Konu 'İngilizce 10. Sınıf' bölümünde onur57us tarafından paylaşıldı.

1. onur57us

onur57us Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    2

Arkadaşlar ingilizce çeviri ödevime yardım edebilirseniz sevinirim. ( Bu arada ilk konu açıyorum yanlış yere açmıssam özür dilerim)

I don't work at weekends. Weekends are for my kids and I have danner at home every evening when I'm not directing a film. I get home at six. I put the kids to bed at 10 Pm. And tell them stories. I take them to school every morning. I work basıcally from 9.30 to 5.30. I never dring coffee. That's something you probably don't know about me. I'm preparing a new film in these day's. I'm respansible for the quality of the final product and its succes. I'm working with actors , artists , cinema tog raphers and lighting technicions.
  2. !!emine!!

!!emine!! Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    94
    Yer:
    Istanbul
    Haftasonları çalışmam . Haftasonları çocuklarım içindir ve çekime gitmediğim zaman her akşam evde akşam yemeği yerim.Saat 6 da evde olurum .Saat 10 da çocukları yatırırım.Ve onlara hikayeler anlatırım .Her sabah onları okula götürürüm. 09.30 dan 17.30 a kadar çalışırım. Asla kahve içmem .Büyük ihtimalle bu , benim hakkımda bilmediğin bir şeydir .Son günlerde yeni bir film hazırlıyorum. Nihai ürünü ve onun başarı niteliğinden sorumluyum.Ben aktörlerle , sanatçılarla, sinemacılarla ve ışık teknisyenleri ile çalışırım.
    onur57us bunu beğendi.
  3. i.b.b

i.b.b Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hafta sonları çalışmaz. Hafta sonları benim çocuklar için ve ben bir film yönetmenlik değilim ben her akşam evde Danner'i var. Ben altıda eve. Ben 10:00 de yatağa çocuklar koymak. Ve onlara hikayeler anlatmak. Ben her sabah okula götürün. Ben 9.30 den 5.30 temelde çalışır. Kahve dring asla. Muhtemelen beni bilmem şey budur. Ben bu gün de yeni bir film hazırlıyorum. Ben nihai ürün ve başarı kalitesi için respansible değilim. Ben aktörler, sanatçılar, sinema tog raphers ve aydınlatma technicions ile çalışıyorum.
  4. recepdemirgan

recepdemirgan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    geniş zaman ve have has got kullanılarak ingilizceye çevrilecek

Benim adım recep soyadım Demirhan. Ben bir öğrenciyim. Ben Karabük teknik ve endüstri meslek lisesi elektrik elektronik bölümü 10/c sınıfı öğrencisiyim. Ben 16 yaşındayım. Ben uzun boya ve siyah saça sahibim. Ben kahverengi gözlere orta derecede kiloya sahibim Hobilerim; kitap okumak ders çalışmak, müzik dinlemek ve yürüyüş yapmak. Sevdiğim sporlar; futbol, basketbol, voleybol. Gelecekle ilgili hayallerim ise okulumu bitirip iyi bir üniversiteye gitmek ve üniversiteyi bitirip elektrik mühendisi olmaktır

Annem

Annemin adı Gülay.Annem Safranbolu’da bulunan zirve pastanesinin imalat bölümünde usta konumunda çalışandır.annemin yaşı 36 dır. Annem kahverengi gözlere uzun ve düz siyah saçlara sahiptir. Annem uzun boya ve orta derecede kiloya sahiptir. Annemin hobileri; pasta yapmak, müzik dinlemek, Tv izlemek. Annemin sevdiği herhangi bir spor yoktur. Annemin gelecekle ilgili hayalleri hakkında bir düşüncesi yoktur.

Babam

Babamın adı muammerdir. Babam safran park’ta bulunan aykira tekstilde makinacı konumunda çalışıyor. Babam 39 yaşındadır. Babam kahverengi gözlere, kısa ve siyah saçlara sahiptir. Babam uzun boya ve orta derecede kiloya sahiptir. Babamın hobileri: ilahi dinlemek, tabletle oyun oynamak, televizyon izlemek. Babamın sevdiği herhangi bir spor yoktur. Babamın gelecekteki hayalleri hakkında bir düşüncesi yoktur.

Kardeşim

Kardeşimin adı Merve’dir. O bir öğrencidir. Kardeşim esentepe anayasa ortaokulunda 8/b şubesi nde öğrencidir. O 14YAŞINDADIR.o uzun boylu ve şişmandır. O kahverengi gözlere ve kahverengi saçlara sahiptir. Kardeşimin hobileri; kitap okumak, ders çalışmak, televizyon izlemektir. Kardeşimin gelecekteki hayalleri okulunu bitirip iyi bir doktor olmaktır
    binali-33 bunu beğendi.
  5. binali-33

binali-33 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    4
    ingilizce ders kitabı ***:33 B bölümünü yapar mısınn lütfnnn kart yapıp yazıcaksınız ama nasıl yapılacak bilmiyorumm lütfenn yardm edin:)
  6. binali-33

binali-33 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    4
    23 aralığa kadar yapmış olmam grekioo çabukk yaparmısınn yardımmm edin lütfenn:confused:

Sayfayı Paylaş