ingilizce çevirim

Konu 'İngilizce 10. Sınıf' bölümünde KUMRU61 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KUMRU61

KUMRU61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0

student's book sayfa 8-9 u türkçeye çevire bilecek olan varmı :confused:
  2. sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0
    buraya yaz metni çevireyim..:)
  3. KUMRU61

KUMRU61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    my mother used to ask me what most important part of the body was.when I was younger,I thought sound was very important to us, so I said,"my ears,mum."she said,"no.and will ask you again soon."several years passed before she asked me again.this time Itold me,"you are learningfast,but the ans**r is not correct because there are many blind people."I countinued thinking and over the years,mum asked me a couple more times and always her ans**r,keep on thinking."
    then,last year,my grandpa died.everybody was hurt. everybody cried.even my father cried.I remember that especially because it was only the second time I saw him cry.my mum looked at me when it was our turn to say our final goodbye to grandpa.she said,"oh,you are crying,dear.do you know the most important body part yet,my dear?".
  4. darkangels94

darkangels94 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Benim annem, bana vücudun en önemli parçasının ne olduğunu sorardı.Daha genç olduğum zaman sesin çok önemli olduğunu düşünürdüm,ben "benim kulaklarım,anne" dedim.O "hayır" dedi.Ve yeniden yakında sana soracağım. "Birkaç yıl geçti,o yeniden bana sormadan önce.Söyledim"Sen çok hızla öğreniyorsun,ama cevap dogru değildir çünkü bir çok kör insan vardır.Devam ettim ve yıllar üzerine,annem bana çift zamanı sordu ve onun cevabı genellikle düşünmeye devamdı.

İlk paragrafı çevirdim..
    KUMRU61 bunu beğendi.
  5. KUMRU61

KUMRU61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    devamını cumaya kadar yaparssanız çok iyi olur
  6. darkangels94

darkangels94 Üye

Beğenileri: