İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13-15

Konu 'İngilizce 7. Sınıf' bölümünde BirkanShn tarafından paylaşıldı.

1. BirkanShn

BirkanShn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar kitabın adı A STEP TO ENGLISH sayfa 13-15 çözümleri gerekli :) Yapan varsa yazabilir mi buraya ?
  2. UstaSoft

UstaSoft Yönetici Özel Üye

Beğenileri:
    1.470
    Ödül Puanları:
    113
    sorulari yaziniz !
  3. BirkanShn

BirkanShn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    b. Read the letter and correct the mistakes.

[1] My name's Defne I'am 13 years old and i'm from Antalya, Turkey. I'm Turkish. Antalya is in the north of Turkey.

[2] Let me write about myself! Every morning, I leaves home at 7:00 and goes the school on bus. my lessons start on 8:00. My school finishes at 4:00 p.m. I get home at 5:00 p.m. I have my dinner. Then, I does my homework. I read TV and go to bed early.

[3] I like listening to pop music. My favorite pop star are Beyonce. Do you like listening to pop music?

[4] There are four people in my family. My mother, my father, my sister and me. My father's is a doctor and my mothers is a teacher. My sister is a student. What about yours family?

[5] I'm looking forward to you letter.
    Love,
    Defne

Bu metnin türkçesinide istiyorum zahmet olmazsa :)
  4. BirkanShn

BirkanShn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hala cevap gelmedi .s
  5. **********ceren

**********ceren Üye

Beğenileri:
    745
    Ödül Puanları:
    0
    [1] 13 yaşında ve Ben Antalya, Türkiye My name is Defne bi'şey. Ben Türk değilim. Antalya Türkiye'nin kuzey. [2] Kendim hakkında yazmak! Her sabah saat 7:00 'de eve bırakır ve otobüse okula gider. benim dersler 08:00 tarihinde başlar. Okulumun 4:00 pm ben akşam yemeği 17:00 eve bitiyor. Sonra, benim ev ödevi. TV okudum ve erken yatağa gitmek. [3] pop müzik dinleme gibi. Benim favori pop yıldızı Beyonce. Pop müzik dinleme gibi musunuz? [4] Ailemde dört kişi vardır. Annem, babam, ablam ve bana. Babam bir doktor ve benim anneler bir öğretmen. Ablam bir öğrenci. Ne sizin hakkında aile? [5] her harf için sabırsızlanıyorum. Aşk, Defne
    .p.p.p bunu beğendi.
  6. voquestyla

voquestyla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    b.Mektubu okuyun ve hataları düzeltmek.

[1] 13 yaşında ve Ben Antalya, Türkiye My name is Defne bi'şey. Ben Türk değilim. Antalya Türkiye'nin kuzey.

[2] Kendim hakkında yazmak! Her sabah saat 7:00 'de eve bırakır ve otobüse okula gider. benim dersler 08:00 tarihinde başlar. Okulumun 4:00 pm ben akşam yemeği 17:00 eve bitiyor. Sonra, benim ev ödevi. TV okudum ve erken yatağa gitmek.

[3] pop müzik dinleme gibi. Benim favori pop yıldızı Beyonce. Pop müzik dinleme gibi musunuz?

[4] Ailemde dört kişi vardır. Annem, babam, ablam ve bana. Babam bir doktor ve benim anneler bir öğretmen. Ablam bir öğrenci. Ne sizin hakkında aile?

[5] her harf için sabırsızlanıyorum.
    Aşk,
    Defne
  7. voquestyla

voquestyla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    8. sınıf student book sayfa 6-7 acil yardım.
  8. **********ceren

**********ceren Üye

Beğenileri:
    745
    Ödül Puanları:
    0
    7.sinif İngİlİzce 10 İle 20 arasini yapan varsa paylaŞa bİlİrmİ :d
    .p.p.p bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş