ingilizce ders kitabı sayfa 98-99 türkçeye çevirme

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde alas tarafından paylaşıldı.

1. alas

alas Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0

:shy::confused:
  2. uqaLa_qirL

uqaLa_qirL Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    İngilizce kit. ***. 98-99
    Part -A-
    Bir pazar sabahıydı ve arkadaşları sıkıldı.Katie'nin bahçesine oturdular ve buzlu çay içtiler.Çok sıcaktı.Ginger horladı.
    T0m "Haydi kalk yürüyelim." dedi.Onlar bahçenin solundaydı.Ginger gerçekten yürümek istemiyordu ama onları takip etti.
    Onlar ilk önce parka gitti.İnsanlar tembelce duruyordu.İnsanları ve çocukları izlediler ve onlar parkın yanındaki meydanda yürüdüler.Onlar ne yaptıklarını bilmiyorlardı.Duvarın g**gesine oturdular.Katie elini duvarın taşına koyduğunda heyecanla bağırdı."Bak! Bu hareket etti."Onu biraz ittirdi ve küçük bir tünel açıldı."Gizli bir tünel buldum,oraya gidiyorum."dedi.Brad"Haydi onun peşinden gi****m." diye bağırdı.
    Part -B-
    Onlar zamanın içinde uçuyorlarmış gibi hissettiler.Nereye gidiyorlardı?Ne gördüler?Dünya etrafında ve kendi etrafında döndü.Baş döndürücü ve hasta hissettiler.Sonra birden bir yere çarptıklarını hissettilerÇocuklar gözlerine inanamadılar.Bir ormandalardı.Küçük çalılar ve kocaman ağaçlar vardı.Tuhaf hayvanlar gördüler ve tuhaf sesler duydular."Bak orada kayalar var oraya gi****m." dedi Sahra.
    Part -C-
    Mağara gibiydi.Dikkatlive yürüdüler.görmek için çok karanlıktı."Birkaç beyaz şey gördüm.Woov! Dev gibi yumurtalar!Dinazor yumurtaları olduğunu düşünüyorum."diye bağırdı Tom."***** olma." dedi Brad.O anda gök gürlemesi gibi yüksek bir ses duydular.Bİr g**ge mağaranın önündeydi.Çocuklar konuşamayacak kadar çok korkmuşlardı.Yaratığın uzun sivri dişleriyle kocaman bir ağzı ve bir kafası vardı.Vücudu koyu yeşildi.Aşırı şişman bacakları ve iki kolu vardı.
    "Aaa!Bu bir dinazor!" diye çığlık attı Brad.Tom Brad'i onayladı.Bu bir dinazordu.Dinazor mağaranın içine baktı ve çocukları gördü.Çocuklar aşırı korktu ve mağaranın arkasına gitmeyi denediler.Ama çok geçti.o Brad'i seçti,etrafında döndü ve kocaman adımlarıyla yürüdü.
    Diğer partlarda verilecektir.
    Bir teşekkür yeter =)
    albas123, butterfly, sukur_atmaca ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  3. s_e_v_i_l

s_e_v_i_l Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu metin nerde yaa ben niye göremiyorumm 98 de böyle birşey yok 99da zatenn resim Çizmee
    Bu 8. sınıf ders kitabımı¿
  4. belcem eslem

belcem eslem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım bundan sonrası icn cewirmelerde googleden cevirme fln war ora sana yardımcı olur burda cewp beklemek zorunda kalmazsın
  5. irem busra

irem busra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne oLur yardım edin Lütfenn 6. sınıff sayfa 98 lütfen bilen yazsınn çok dua edicem yha:mad::mad::mad::mad::mad:
  6. E.sena

E.sena Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

arkadasım bundan sonrası icn cewirmelerde googleden cevirme fln war ora sana yardımcı olur burda cewp beklemek zorunda kalmazsın
    Genişletmek için tıkla...

Ama çeviri yapmak için Google çeviri yeterli olmuyor...
    özbelgem bunu beğendi.
  • nicolas31

nicolas31 Üye

Beğenileri:
    514
    Ödül Puanları:
    0
    8.cı sınıf burası
  • Sayfayı Paylaş