ingilizce ders kitabı

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde gamzeeeeee tarafından paylaşıldı.

 1. gamzeeeeee

  gamzeeeeee Üye

  Katılım:
  11 Nisan 2011
  Mesajlar:
  13
  Beğenileri:
  15
  Ödül Puanları:
  0

  istedigniz bişey varsa yardım edebilirmmm :p
 2. brc001

  brc001 Üye

  Katılım:
  6 Mart 2011
  Mesajlar:
  11
  Beğenileri:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  ders kitabı sayfa 124 çevirir misin sonra üsteki iki soru ayriyetten workbook sayfa 52 çevirir misin hiç olmassa sadece ders kitabını çevirirsen sevinirim ,)
 3. gamzeeeeee

  gamzeeeeee Üye

  Katılım:
  11 Nisan 2011
  Mesajlar:
  13
  Beğenileri:
  15
  Ödül Puanları:
  0
  Insan, düşünmek görünüm ve farklı davranıyor. Kişisel özelliklerin sosyal ve okul hayatı ve de meslek seçimi üzerinde önemli etkileri var çünkü Psikologlar 1800′lerden bu yana kişilik tipleri ilgi duymuştur. Psikologlar, kişinin güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek için bazı kişilik testleri, anketler ve analiz yaparlar. Güçlü bir kişinin olumlu nitelikleri ve zayıf bir kişinin olumsuz davranışları vardır. Herkesin zayıf olarak güçlü çünkü onlar zayıf öğrenmek zaman rahatsız hissetmeyin. Onlar, daha sonra, sonuçlara bakarak fırsatlar ve tehditler gelecekte söylemeye çalışıyorum. Örneğin, bir kişi kendinden emin ve diğer insanlara anlayışı iyi ise, ama kolayca övgü alır, ve iyi temaslarda bulunmak için fırsatı olur, ama aynı zamanda kolayca hata yapadabilir.
  Bu testler, anketler ve analizler bize ve kendimizi daha iyi anlamamızda yardımcı olur ve kişisel yeteneklerimize göre geleceğimizi belirleyebiliriz.  biraz geç ggör özür dilerim

  bi teşekür yeter
  (OğUzHaN) bunu beğendi.
 4. FloWZaDe

  FloWZaDe Üye

  Katılım:
  7 Aralık 2010
  Mesajlar:
  7
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  student book 16.ünite yapabildiqin kadar

Sayfayı Paylaş