İngilizce Hikaye...

Konu 'İngilizce 10. Sınıf' bölümünde Beyzaaa3 tarafından paylaşıldı.

1. Beyzaaa3

Beyzaaa3 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    29

Merhaba arkadaşlar... benim İngilizce den bir ödevim var. öğretmenimiz herhangi bir hikayeyi İngilizce biçimde çevirip sunmamızı istedi. Ben hikayeyi yazdım , fakat çevirmesi kaldı. yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

:shy:

Günlerden bir gün papatyayla kelebek karşılaşır. Beyaz papatya pembeli , mavili , yeşilli , sarılı rengarenk kelebeği görünce hem şaşırdı hemde kıskandı. Güneşli bir gün kelebek yemyeşil kırlarda uçarken papatyaya konar. Papatya '' Kelebek kardeş ne kadar güzelsin. Kanatların kocaman ve göz alıcı. Sana imrenmemek mümkün değil. Açıkçası seni çok kıskandım.'' der. Bunu duyan kelebek papatyaya cevap verir. '' Gerçekten çok haklısın kocaman kanatlarım , göz alıcı renklerim var. Ama şunu unutma bende gördüğün bu güzelliklerin sadece bir günlük ömrü var...''
  2. ksr38

ksr38 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    One day she encounters a butterfly chamomile. White daisy pink, blue, red and green, surrounded by colorful butterflies and was surprised to see both jealous. Chamomile while flying around the countryside on a sunny day butterfly lands on the green. Butterfly Daisy''how beautiful sister. The wings are huge and eye-catching. I can not get one as well. Obviously you very jealous.''He says. Hearing this, the throttle responds to chamomile. Indeed, many right wings''huge, there is an eye-catching Colors. But do not forget that you saw this beauty I just have a daily life ...

Sende bana Student Book ta ki 8.sayfanın cevaplarını verirsen sevinirim =)
    Beyzaaa3 bunu beğendi.
  3. Beyzaaa3

Beyzaaa3 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    29
    ya biz onu yapmamışız ama ben yapmaya çalışırım yazarım buraya
  4. ksr38

ksr38 Üye

Beğenileri:
    6