ingilizce metini çevirme

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde qalatasaray tarafından paylaşıldı.

1. qalatasaray

qalatasaray Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

ingilizce metni türkçeye çevrilcek..

Yesterday was on unlucky day for jaime. He woke up late because his alarm clock went off late. He got dressed very guicky. While he was having his breakfast, he spilled some tea on his shirt.he changed his shirt and left the house. While he was running to the bus stop, he fell and hurt his knee. People ****ed him and finally he got on tha bus. When he arrived at work, his boss was looking for him and he was very angry.Jaime said,’’I’m sorry,sir.I won’t be late again,’’ and told him everything. Then, he sat and started warking. At lunch time, he went to the canteen. While he was putting salt on his food, the lid opened and a lot of salt spilled on his lunch. He couldn’t eat it because it was too salfy.In the evening, he left the Office. He was wolking along the street when he saw his friend, Marion,’’ you look unhappy jaime. Has anything wrang happened ? ‘’ daima smilled ‘’Yes’’ he said,’’ this is the worst day in my life.’’
    ibrahim2596 bunu beğendi.
  2. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    Dün Jaime için şanssız bir gündü.O geç uyandı; çünkü çalar saati bozulmuştu.Hızlıca giyindi.Kahvaltısını yaparken tişörtüne biraz çay döktü.Tişörtünü değiştirdi ve evden ayrıldı.Otobüs durağına yürürken düştü ve dizini incitti.İnsanlar ona yardım etti ve sonunda otobüse bindi.İşine vardığında patronu onu arıyordu ve çok sinirliydi.

devamı gelecek bekle:p
    kendim çevirdim bu arada bilgisayar çevirisi gibi saçma sapan değil:D
  3. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    Jaime söyledi: Üzgünüm bayım, bir daha geç kalmayacağım.Ve ona her şeyi anlattı.Sonra oturdu ve çalışmaya başladı.Öğle vaktinde kantine gitti. Yemeğine tuz koyarken kapak açıldı ve yemeğine çok tuz döküldü. Yiyemedi çünkü çok tuzluydu. Akşam ofisten ayrıldı.arkadaşını görünce caddede yalnız yürüyordu.Marion ona: çok mutsuz görünüyorsun jaime, dedi. kötü bir şey mi oldu? Jaime gülümsedi. Evet, dedi.Hayatımın en kötü günüydü.
    qalatasaray bunu beğendi.
  4. crazy_gençlik

crazy_gençlik Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    bu hangi sayfada bana söylermisiniz acaba
  5. qalatasaray

qalatasaray Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    diabian-lp çok çok çok çok teşekkür ederim...:)
    !remmmmm bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş