ingilizce öğretmeni sorunu

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde beatiful_111 tarafından paylaşıldı.

1. beatiful_111

beatiful_111 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    29

Arkadaşlar bugün son 2 ders ingilizce idi.Dersimize bayan bir öğretmen geliyor.Bir ara arkadan 2-3 kişi konuşunca kadın bağırmaya başladı.Yok neymiş bu ülkede hayvanlar eğitilyormuş bizi sınıfça eğitemezlermiş.Kadın daha sonra bütün sınıfa eksi koyduğu gibi tüm sınıfın yazılı puanını 10 puan indirdi.Aynı zamanda birde bize diyorki babanızın uşağımı varda ders anlatsın.Oturucam dana gibi diyor.Tüm sınıfa feci hakaret ediyor.Yan sınıftan arkadaşlarım bile derste hoca sordu diyor bu gürültü ne diye.Anlıyacağınız sınıftan ben ve benim gibi olan bir sürü kişi şikayet ediceğiz ama tam olarak ne yapmamız gerektiğini bilmiyorum.Ne olur ne yapmalıyım?
  2. alemci_baba_42

alemci_baba_42 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    16
    Sınıf arkadaşlarınız ile anlaşıp müdüre durumu bildirip dersinize girmemesini isteyebilirsiniz.​
    beatiful_111 bunu beğendi.
  3. White_Pearl

White_Pearl Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    19
    Doğru yaptığın sürece kağıdında oynatma yapılamaz ki, kağıdında ne varsa onu alırsın. Doğru cevaplarını yanlış yanlışlarını doğru yapamaz. "10 puan indirdi." iddian gerçekten doğruysa dilekçe vermenizi öneririm sınıfça veya kişisel olarak. Eğer hocanın kontrolünden dahi emin olamıyorsan ama ilk adım yazılı kağıdının başka bir öğretmen tarafından incelenmesini istemek olmalı.

Bunun dışında yine müdüre gidip konuyu halledebilirsiniz de tabii..
  4. Moderatör Gizem

Moderatör Gizem Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    356
    Ödül Puanları:
    63
    Bizim sınıfta da buna benzer bir sorun yaşandı, iyi anlaştığın bir hocayla durumunuzu paylaş bence en iyi yol gösteren o olacaktır.
    Murat AKSOY ve beatiful_111 bunu beğendi.
  5. Murat AKSOY

Murat AKSOY Türkçe Sevdalısı Özel Üye

Beğenileri:
    886
    Ödül Puanları:
    38
    Kıvırcık :) haklı.

Sayfayı Paylaş