İngİlİzce proje Ödevİ...

Konu 'İngilizce 6. Sınıf' bölümünde bubi66 tarafından paylaşıldı.

1. bubi66

bubi66 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

10 tane hayvani tanitan yazi yazacaĞim...msl kedİ etcİl ve otcul bİr hayvandir misir ve kuzey afrİka kÖkenİnden gelİyor.benİm en sevdİĞİm hayvandir kedİ gİbbİİ ama İngİlİzce olacak lÜtfen bana yardim edİn..
    eben13ko bunu beğendi.
  2. bubi66

bubi66 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bİlgİsayarda İ harfİm bozuuk
  3. eben13ko

eben13ko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tamda üstüne bastın. Benimde performansım böyle bir ödev. Bu konuya cevap yazarsanız bende çok memnun olurum.:cool:
  4. b_e_y_z_a

b_e_y_z_a Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    bakın google'ye google translate yazın türkçe yazın ingilizce çıkyor.Teşekkür butonuna basabilirsiniz.
  5. melih531197

melih531197 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hepsini yapamam ama tane örnek veriyim fillerle ilgili

Fillerin İngilizce Tanıtımı:
    Elephants are big animals.They weight about 5000 kilos.They are usually grey.They live in Africa and Asia.They eat grass,fruit,and thin branches of the trees.They are strong.They can carry people on their backs.People hunt them for the ivory.They musn't hunt them because we can do without ivories in our homes.If we don't buy ivories,people won't hunt elephants.
    Anlam:
    Filler büyük hayvanlardır.Onlar ortalama 5000 kilodur.Gri renktedirler.Afrika ve Asyada yaşamaktadırlar.Onlar çim,meyve ve inci dalları yerler.Güçlüdürler.İnsanları taşıyabilirler.İnsanlar onları dişleri için avlarlar.Onları avlanmamalıyız çünkü fildişisizde evlerimizi yapabiliriz.Eğer biz fildişi satın almassak,insanlar da filleri avlamazlar.
    (Lütfen teşekkür et butonuna basınız)

Sayfayı Paylaş