İngilizce Rüya

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde merve_0935 tarafından paylaşıldı.

1. merve_0935

merve_0935 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

cumartesiye kadar ingilizce rüya yazmam gerekiyor en az 1 sayfa olması gerekiyor yardım eder misiniz lütfen :cold:
  2. abdulmelik

abdulmelik Üye

Beğenileri:
    964
    Ödül Puanları:
    0
    Sen rüyanın Türkçesini yaz istersen :D Bende İngilizceye çeviriyim:confused:
  3. Cixx

Cixx Üye

Beğenileri:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    Ama senin rüyan mı olması gerekiyor canım..:)
  4. merve_0935

merve_0935 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben bir tane buldum bu kadarını yazdım gerisini ben çevirmeye çalışırım
    bir gece şöyle bir rüya gördüm:
    Bir boşluktaydım. heryer bembeyazdı. Ben ne olduğunu anlamaya çalıştım. O anda bir ses duydum. Bu ses bana "şifreyi çözeceksin çözemezsen kurtulamazsın dedi ben de şifreyi nasıl çözeceğim. Bu şifre ne diye sordum. O da seni farklı yerlere göndereceğim eğer bu yerlerden kurtulup çıkışa ulaşırsan sana bir kelime verilecek bu kelimeleri hafızanda tutarsan bir cümle ortaya çıkacak. Bu senin kurtuluşun olacak. Eğer 4 gün içinde cümleyi bulamazsan seni ateşe atacaklar dedi. Sonra kendimi bir ormanda buldum. Çok korkunçtu. Etraftan garip sesler geliyordu. Yolumu nasıl bulacaktım. Yürümeye başladım. Bir kulübe gördüm ve kulübeye girdim. Bomboştu. Biraz dinlendim ve bana söylediği şeyleri düşündüm. Kulübeden çıkıp koşmaya başladım. Bir ağaç gördüm ama bu ağaç çok farklıydı. Bu ağacın dalları 2 farklı yolu gösteriyordu. Yollardan birini seçip ilerledim. Yolda çok korktum. Yolun sonunda bir tabela gördüm. Tabeladaki şu kelimeyi okudum." " yaşasın! Doğru yolu bulmuştum. Yine bir ses duydum "başardın ama seni bekleyen başka yerler de var "ses kesildiği anda kendimi karlarla kaplı bir yerde buldum. Kıyafetlerim değişmişti. bu kadar yeterli inşallah çevirebilirsin şimdiden çok sağ ol
    :)
    seda3834659, Grkn27 ve blom bunu beğendi.
  5. abdulmelik

abdulmelik Üye

Beğenileri:
    964
    Ödül Puanları:
    0
    Ben çevirdim ama inşallah doğrudur. Yardım edebilirsem sevinirim.Teşekkür butonuna basman yeterlidir:D:);):p

I had a dream one night as follows: I was in a space. everywhere was white. I tried to understand what happened. At that moment I heard a voice. This sounds to me "password that will solve the problem and you can not can not get rid of said I password, how I will solve. This is what password I asked. O you too in different places I'll send if these places get rid of the out reach you if a word will be given these words at the memory you keep a sentence that would result. This is your salvation will . If the 4 days in the sentence can not find you in a fire at will said. Then myself in a forest I found. It was terrible. Surrounding the strange sounds were coming. Path How I would find. began to walk. a club I have seen and cottage I entered. was empty. some rest and I tell me that what I thought. I started to run out of the hut. I saw a tree, but this tree was very different. branches of this tree showed 2 different ways. select one of the road was moving. I was scared on the road too.I saw a sign at the end of the road. I have read that word in the signage. "" Thumbs up! I had found the right path. Again I heard a voice "You have succeeded elsewhere, but there are also waiting for you" sound off at the time I found myself in a place covered with snow. My clothes had changed.
    Hinata, mRwee57, Grkn27 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  6. ilaydaverit

ilaydaverit Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ya banada bir tane bulur musunuzz ...
  7. abdulmelik

abdulmelik Üye

Beğenileri:
    964
    Ödül Puanları:
    0
    İnsan bir teşekkür eder!!! Uğraştım o kadar.
  8. merve_0935

merve_0935 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    google çevireden bende yaparım ama orası hep yanlış çeviriyo zaten seninkide yanlış bide çok uğraştım diyosun :( :(
  9. BerkeKaradag

BerkeKaradag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vay vay güzelmis :)
  10. melek193250

melek193250 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları: